preview

Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky představuje jedinou školu v regionu, která nabízí široké spektrum vzdělání od středoškolského přes vyšší pomaturitní vzdělávání, samostatné jazykové vzdělávání doplněné vlastními služeb v oblasti ubytování a stravování.

preview

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice

(Akreditovaný obor vzdělávání Sociální práce a sociální pedagogika lze studovat denní i dálkovou formou. V případě denní formy vzdělávání trvá studium 3 roky, v případě dálkové formy pak 3,5 roku. Studium je zakončené absolutoriem.

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Střední škola v Boru byla založena jako zemědělské učiliště ve školním roce 1960/1961.Během svého působení škola změnila název na střední odborné učiliště zemědělské a od 1. 1. 2008 na střední školu. V současné době střední škola vzdělává kolem 200 žákyň a žáků ve třech učebních oborech, které jsou zakončeny po tříletém studiu závěrečnou zkouškou. 

preview

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Naše škola, dříve Střední zemědělská škola, Klatovy, nyní Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, je jedna z nejstarších svého druhu, vznikla v roce 1872. Po celou svoji historii se snaží vzdělávat a vychovávat odborníky pro zemědělství a potravinářství. Změny posledních let přinutily i naši školu k reakci na nové podmínky.