Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem

V současné době má škola celkem 4 budovy. Žáci a studenti technických oborů se vzdělávají v budově školy v Ústí nad Labem, Palachova 35, kde se nachází i ředitelství školy. Žáci a studenti klinických oborů se učí na odloučených pracovištích školy v Ústí nad Labem, Moskevská 52 a v Teplicích, ulice Kapelní 2. Zájemci o ubytování podávají své žádosti na odloučeném pracovišti domova mládeže v ulici Kpt. Jaroše 622, Ústí nad Labem.

Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem

Zvoní budík, už je ráno, narovnám si to své háro. Obuju si botičky, běžím do mé školičky. Čeština, matika, ajina, hurá hned je svačina. Teď obuju zase cvičky, seběhnu do tělocvičny. Výpočetní technika mi nic moc tedy neříká. Zato praxi miluju ráda se tu zkrášluju. Vodová či ondulace, vždyť to není žádná práce. Na očička jasné stíny, také černou řasenku, rtěnku barvy zralé slívy na tvářičky pudřenku.

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Střední škola stavební a strojní Teplice nabízí vzdělávání žákům z okresů Teplice, Most a Ústí nad Labem. Výuka probíhá na třech pracovištích, kde se vyučují obory stavební, strojírenské a ekonomické. Kromě klasických čtyř a tříletých oborů nabízíme také ty, které jsou určeny pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Absolventi tříletých oborů u nás mohou pokračovat v nástavbovém studiu. Jednotlivá pracoviště se nacházejí v Teplicích, Duchcově a Krupce.