preview

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.

Popis

Soukromá škola MILLS byla založena v roce 1992. Od svého vzniku je zaměřena na zdravotnické a sociální obory. Za více než 20 let svého působení si získala dobré jméno mezi odbornou veřejností a tím i stabilní pozici na vzdělávacím trhu dospělých. O kvalitě školy vypovídá zejména bezproblémové uplatnění absolventů v praxi, jejich vysoká zaměstnatelnost, pozitivní ohlas zaměstnavatelů na jejich dosaženou odbornost, schopnost samostatného výkonu a konkurenceschopnost.

Naším dlouhodobým záměrem je vytvořit vícestupňovou, multioborovou soukromou vzdělávací instituci, která nabízí zájemcům o kvalitní vzdělávání v příjemné atmosféře soukromé školy jak předškolní a základní vzdělání, tak i střední a vyšší odborné studium zajímavých, perspektivní a profesi zajišťujících oborů. Celý tento proces pak završí institut celoživotního vzdělávání, akreditované i zájmové kurzy.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://vos.mills.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/millscz/?fref=ts
Zaměření školy: Zdravotnictví, Střední zdravotnická škola
Typ školy: Soukromá
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Farmaceutický asistent

Sociální práce

Diplomovaná všeobecná sestra

Zdravotní laborant

  • Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.
  • náměstí 5. května 2, Čelákovice
  • tel.: +420 326 999 342
  • e-mail: info@mills.cz
  • https://vos.mills.cz/

Diskuze