preview

Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912

Video

Střední zdravotnická škola, Mostecká 1912, Tábor je státní škola s více než osmdesátiletou tradicí. Od počátku se v ní vyučovaly obory se zdravotnickým zaměřením a i v současnosti zůstává věrná oborům ze zdravotnické a sociální oblasti.
Škola poskytuje střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru Zdravotnický asistent. Významným krokem v oblasti profilace školy je vzdělávání podle školního vzdělávacího programu Praktická sestra.
Po několika letech bylo opět zahájeno vzdělávání v tříletém oboru Ošetřovatel, který je zakončen závěrečnou zkouškou s výučním listem.

Hlavním účelem organizace je uskutečňovat výchovu a vzdělávání žáků s důrazem na kvalitu poskytovaného vzdělávání a na vybavení školy. Byla a je věnována velká pozornost dostupnosti multimediálních technologií ve výuce a aktuálnímu propojování odborných předmětů s novinkami ve zdravotnictví. Celý objekt školy je cíleně vybaven, prostředí je estetické, moderní a plně odpovídá podmínkám ke zdravotnickému a sociálnímu vzdělávání.

Pokud si chcete školu prohlédnout, můžete nás navštívit po telefonické domluvě vždy od pondělka do čtvrtka mezi 8.00 a 15.00 hod. Rádi Vás školou provedeme a poskytneme informace o studiu.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

WWW: https://www.szs-tabor.cz/
Youtube: https://www.youtube.com/embed/LaMnwaKb_iM
Zaměření školy: Střední zdravotnická škola
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Ošetřovatel

PRAKTICKÁ SESTRA (53-41-M/03)

Diskuze