preview

Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10

Video

Střední škola automobilní a informatiky navazuje na dlouholetou tradici a patří k nejlépe vybaveným středním školám v ČR. Disponujeme moderními počítačovými učebnami a autoučebnami. Pracoviště praktického vyučování je vybaveno řadou diagnostických zařízení. Pro zimní lyžařské kurzy nabízíme vlastní rekreační středisko v Jizerských horách. Jsme pořadatelem mezinárodní soutěže Automechanik Junior, Autolakýrník Cup, Informační technolog Junior atd.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://skolahostivar.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ssai.weilova/
Instagram: https://www.instagram.com/weilovka/
Instagram: https://www.linkedin.com/authwall?trk=gf…iky
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=-hWjaDSNcGI
Zaměření školy: Střední odborná škola
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

AUTOTRONIK

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

MULTIMEDIÁLNÍ KOMUNIKACE

AUTOTRONIK

AUTOMECHANIK

AUTOLAKÝRNÍK

KAROSÁŘ

AUTOELEKTRIKÁŘ

PODNIKÁNÍ

AUTOTRONIK

AUTOTRONIK dálkové

Přijímací řízení

Naším cílem je vytvořit nejen ty nejlepší podmínky pro získávání odborných znalostí, ale také přátelské prostředí pro otevřenou komunikaci a osobní růst, proto postupně prosazujeme základní myšlenku, že žák je partnerem učitele a naši studenti mají možnost zapojit se do Žákovského parlamentu.

Podrobné informace o škole

Charakteristika

Střední škola automobilní a informatiky (do 31.3.2011 s názvem Střední odborná škola a střední odborné učiliště) navazuje na tradici SOU autoopravárenského, nám. Míru 19, Praha 2 a SOŠ Pod Stanicí 2, Praha 10. Škola přichází s rozšířenou nabídkou jak učebních, tak především studijních oborů v moderních a nově vybavených prostorech.

Kromě odborných a zkušených pedagogických pracovníků zaručuje škola žákům a studentům velice moderní multimediální počítačové učebny, strukturované datové sítě včetně pevné linky na Internet, odborné elektrotechnické laboratoře, prostorné moderní učebny, velkou tělocvičnu s posilovnou, školní jídelnu, šatní skříňky, domov mládeže, lékaře a psychologa.

Odborný výcvik škola zabezpečuje ve vlastních dílenských prostorech (Školní servis Bohdalec (Odloučené pracoviště 2) a Školní servis Libuš (Odloučené pracoviště 4)) vybavených nejmodernějšími diagnostickými přístroji a technologiemi. K pořádání lyžařských kurzů a k rekreaci žáků slouží středisko Desná v Jizerských horách.

Škola si klade za cíl být moderní, náročná a zároveň přátelská.

Diskuze