preview

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Video

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky (zkráceně Kyberna) je soukromá škola v Hradci Králové. Jsme jedna z předních počítačových škol v republice. Naše absolventy najdeš dneska už téměř všude - někdo dělá programátora v Googlu, někdo designéra pro Lego nebo kameramana na Primě…

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

WWW: https://kyberna.cz/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=-X9UuUWBAxs&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fkyberna.cz%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title
Zaměření školy: Střední odborná škola
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA

PROGRAMOVÁNÍ

POČÍTAČOVÉ SÍTĚ

Podrobné informace o škole

ZPŮSOB VÝUKY

Náš přístup se podobá spíše vysokým školám, přesto si dáváme záležet, abychom ke každému žákovi přistupovali individuáně a podporovali jeho zájmy a nadšení.

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH OBORECH

UČITELÉ

Náš učitelský sbor je do značné míry doplněný o odborníky z praxe. Takže u nás odborné předměty vyučují lidé, kteří opravdu ví o čem mluví.

POZNEJTE NAŠE PEDAGOGY

PROSTORY A VYBAVENÍ

Kyberna je oproti běžné střední škole vybavená opravdu nadstandardně. Při práci používáme nejnovější technologie jako dotykové displeje, 3D tiskárny, atd.

PROHLÉDNĚTE SI PROSTORY ŠKOLY

PRAXE A PROJEKTY

Praxe na Kyberně probíhá trochu jinak - v rámci týmu budeš pracovat celý rok na nějakém zajímavém projektu, jako je třeba počítačová hra, webová aplikace atp.

ZJISTĚTE VÍCE O PRAXI NA ŠKOLE

RODINNÁ ATMOSFÉRA

Naše škola má skutečně rodinný charakter. To se ovšem nedá shrnout v pár řádcích na webu - nejlepší bude, když se přijedeš přesvědčit na vlastní oči!

ZAŽIJTE JI NA DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

UPLATNĚNÍ V OBORU

Absolventy Kyberny by jsi dneska našel téměř všude. Někdo pracuje pro Google, někdo pro Microsoft a někdo zase natačí pro Primu nebo dělá designéra pro Lego.

  • Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.
  • Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové
  • tel.: +420 495 518 777
  • e-mail: info@ssakhk.cz
  • https://kyberna.cz/

Diskuze