Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Popis

Jsme škola zaměřená na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky s kombinovaným znevýhodněním.

Naši žáci se vzdělávají v moderním a udržovaném areálu, který nabízí kvalitní podmínky pro teoretickou i praktickou výuku.

Součástí školy je školní jídelna, internát, tělocvična, školní zahradnictví a další pracoviště odborného výcviku. Žáci a návštěvníci školy rovněž mohou využívat školní arboretum.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

WWW: https://www.sosliberec.cz/
Zaměření školy: Střední odborná škola
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Šití oděvů 31-59-E/01

Kuchařské práce 65-51-E/01

Zahradnické práce 41-52-E/01

Obchodní škola 63-51-J/01

Dlaždičské práce 36-51-E/01

Provozní služby 69-54-E/01

Zahradnická výroba 41-52-E/02

Malířské a natěračské práce 36-57-E/01

Zednické práce 36-67-E/01

Zámečnické práce 23-51-E/01

Podrobné informace o škole

Jsme škola zřízená podle § 16 odst. 9 školského zákona. Zaměřujeme se na poskytování speciálně pedagogické péče v oblasti středního a středního odborného vzdělávání. Nabízíme vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů a specifických oborech vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním.

KONTAKT

 

rukama

Věříme, že šanci má každý. Pracujeme v perfektně vybavených dílnách. Naši učitelé odborného výcviku vědí, co chtějí. Máme se od koho učit. Hledáme ty, kteří chtějí pracovat. Děláme zakázky pro veřejnost. O naše výrobky je zájem. Žáci najdou uplatnění v oboru.

srdcem

Nabízíme a očekáváme důvěru. Záleží nám na každém z vás. Vytváříme bezpečné prostředí. Spolupracujeme se školním psychologem. Máme o své žáky zájem. Jakékoliv projevy šikany a násilí naprosto odmítáme. Jsme otevřená škola. Spolupracujeme s veřejností a firmami.

rozumem

Učíme se v moderních učebnách. Máme špičkové IT vybavení. Žákům se věnují speciální pedagogové a asistentky. Naši učitelé se pořád vzdělávají. Pracujeme v malých třídních kolektivech. Teorie úzce navazuje na praxi. Hledáme cesty, jak pomoci každému. Připravíme žáky na život v dospělosti.

Diskuze