University College Prague (UCP)

Video

Vysoká škola, která pokračuje v tradici.

 

University College Prague (UCP) vznikla spojením dvou uznávaných vysokých škol - Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVV) a Vysoké školy hotelové a ekonomické (VŠHE). UCP navazuje na více než 20leté tradice VŠMVV a VŠHE a nadále se zaměřuje na vzdělávání v humanitních a ekonomických studijních programech.

Vedení UCP tvoří absolventi z předních světových univerzit jako Cambridge University, London School of Economics (LSE) nebo Maastricht University. I z tohoto důvodu je na UCP důraz kladen na minimalizování nepodstatného memorování, možnost uplatnění získaných poznatků do praxe již během studia a rozvíjení kritického myšlení.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://ucp.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ucp.cz
Instagram: https://www.instagram.com/ucp_cz/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Wn4wRwJMJuc
Zaměření školy: Hotelová škola
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Mezinárodní vztahy a diplomacie (Bc.)

Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Bc.)

HOTELNICTVÍ Prezenční studium
CESTOVNÍ RUCH Prezenční studium
MARKETING Prezenční studium

Podrobné informace o škole

Škola, kde vyučují odborníci z praxe.

U nás nenajdete učitele, kteří celý život proseděli za katedrou a své dovednosti získali jen z knížek. Erudovaní odborníci jako emeritní diplomat prof. PhDr. Eduard Gombár CSc., bývalá generální ředitelka CzechTourism doc. Ing. Palatková Ph.D. nebo generální ředitelka největšího aquaparku ve střední Evropě Ing. Mgr. Vladana Horáková, MBA jsou zárukou toho, že v kvalitě výuky neděláme kompromisy. Navíc k nám každé dva až tři týdny přicházejí přednášet externí odborníci. Díky tomu se naši studenti mohli setkat s osobnostmi jako Václav Moravec, Jan Mühlfeit, Jitka Pšejová, Ondřej Novotný a mnoha dalšími.

Diskuze