Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.

Popis

Jsme rodinná střední škola vyučující obor Obchodní akademie pro denní i dálkové studenty a nástavbový obor Podnikání.
Pro studenty denního studia máme 3 druhy zaměření, dle jejich preference. Dáváme přednost výuce v menším kolektivu, tak aby bylo možné rozpoznat jednotlivé schopnosti žáků, jejich přednosti i nedostatky.
Pokud budete mít dotazy ke studiu, neváhejte nás kontaktovat.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://www.e-soas.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/soasokolov
Instagram: https://www.instagram.com/soa_sokolov/
Instagram: https://www.linkedin.com/
Zaměření školy: Obchodní akademie
Typ školy: Soukromá
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

63-41-M/02 Obchodní akademie se zaměřením Moderní asistentka

63-41-M/02 Obchodní akademie se zaměřením Sportovní management

Podrobné informace o škole

Škola byla založena v roce 1993 a po dobu své existence vychovala již stovky úspěšných absolventů. Původně  jsme nabízeli čistě ekonomický obor Obchodní akademie s důrazem na předměty účetnictví a ekonomika. Ovšem, jak čas běží, mění se i poptávka po vzdělání a my jsem se rozhodli rozšířit tento obor o různá zaměření. Od roku 2013 jsme rozšířili výuku o zaměření INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE, SPORTOVNÍ MANAGEMENT a MODERNÍ ASISTENTKA. Jako jedna z mála škol v karlovarském kraji nabízíme dálkové studium (nově 4-leté) a dálkové nástavbové studium (3-leté) pro absolventy výučních oborů.

Sídlem školy se od roku 1994 staly opravené prostory bývalé mateřské školky v příjemném prostředí místního parku Háječek. Budova prošla kompletní rekonstrukcí, vznikly nové odborné učebny a všechny třídy byly vybaveny IT technologiemi. V roce 2013 škola vybudovala na svém pozemku multifunkční hřiště.

Po celou dobu své existence se škola snaží především o kvalitní výuku a individuální přístup ke studentům. Preferujeme výuku v menším kolektivu, tak aby bylo možné rozpoznat jednotlivé schopnosti žáků, jejich přednosti i nedostatky. Uvědomujeme si, že pro žáky nepředstavuje škola jen učení, ale i spousty času stráveného v novém kolektivu, a tak se snažíme formou adaptačních kurzů, výletů a exkurzí jim tento čas zpříjemnit.

Studium uteče jako voda a my si přejeme, aby všichni naši studenti vzpomínali na roky prožité na naší škole, jako na léta užitečná a příjemná.

Diskuze