Hlavní město Praha

1. Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
2. Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
3. Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
4. Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8
5. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára Praha 4
6. Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
7. Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
8. Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
9. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.
10. Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
11. Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha 4
12. Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9
13. Škola Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Praha 4
14. BEAN - Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Praha 9
15. Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299
16. Střední průmyslová škola zeměměřická Praha 9
17. Střední průmyslová škola elektrotechnická V Úžlabině 320, Praha 10
18. Českoslovanská akademie obchodní - Střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
19. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17
20. Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská 3, Praha 1
21. Obchodní akademie Praha 9
22. English College in Prague
23. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 5
24. Střední odborná škola civilního letectví Praha - Ruzyně
25. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha 7
26. Obchodní akademie Praha 1, Dušní 7
27. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova 22, Praha 1
28. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
29. Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o. Praha 4
30. Střední odborná škola pro administrativu Evropské Unie Praha 9
31. Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha 5, Drtinova 3
33. Obchodní akademie Praha 2, Vinohradská 38
34. Střední odborné učiliště služeb Praha 9
35. Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9
36. Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská 48/280, Praha 9
37. Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
38. Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 - Vysočany
39. Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9
40. Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha 9
41. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
42. Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha 9
43. Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Praha 9
44. Střední odborná škola logistických služeb Praha 9
45. Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha 9, s.r.o.
46. Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
47. Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
48. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha - Čakovice
50. Střední odborná škola sociální o.p.s. Praha 8
51. Odborné učiliště a praktická škola Chabařovická Praha 8
52. První soukromá hotelová škola v Praze 8 spol. s.r.o.
53. Střední odborná škola podnikatelská PROFIT s.r.o. Praha 8
54. Obchodní akademie Hovorčovická Praha 8
55. Střední škola Náhorní Praha 8
56. Dvouletá katolická střední škola Praha 8
57. Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International Praha 6
58. Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o. Praha 6
59. PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Praha 8
60. Obchodní akademie Holešovice Praha 7
61. Anglo-německá obchodní akademie Praha 6
62. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova Praha 5
63. Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o. Praha 6
64. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
65. Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o. Praha 6
66. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova Praha 5
67. Hotelová škola Radlická Praha 5
68. Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
69. Smíchovská střední průmyslová škola Praha 5
70. Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
71. Modrá škola - Základní a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
72. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4
73. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
74. Střední odborné učiliště, Praha 5 - Radotín
75. Střední škola pohostinství a stravování s.r.o. Praha 4
76. Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 4
77. Škola Kavčí Hory - Mateřská škola, základní škola a střední odborná škola služeb Praha 4
78. Střední škola gastronomická a hotelová Praha 4
79. Střední škola Aloyse Klara Praha 4
80. Střední škola zahradnická s.r.o. Praha 4
81. ARITA - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola specializační Praha 4
82. Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s.r.o. Praha 4
83. Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha 4
84. Střední odborné učiliště Ohradní Praha 4
85. G.A.P. Education střední škola Praha 4
86. Bankovní akademie - Střední odborná škola Praha 3
87. Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o. Praha 4
88. Konzervatoř Duncan Centre Praha 4
89. Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4
90. Konzevatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha 4
91. Obchodní akademie a Ekonomické lyceum Praha 4
92. Ekonoma - Soukromá obchodní akademie v Praze 4
93. Evangelická akademie Praha - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Praha 4
94. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
95. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha 3
96. Střední odborná škola KVARTA Praha 3
97. Střední odborné učiliště obchodní Praha 2, Belgická 29/250
98. Střední průmyslová škola elektrotechnická v Ječné ulici Praha 2
99. Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií Praha 2, Podskalská 10
100. Střední škola knižní kultury Praha 3 - Žižkov
101. Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
102. Škola Ječná Praha 2
103. Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
104. Jedličkův ústav a mateřská škola, základní škola a střední škola Praha 2
105. Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.
106. Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
107. Střední zdravotnická škola Ruská, Praha 10
108. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Praha 10, Chotouňská 476
109. Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14
110. Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště o.p.s. Praha 18
111. Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
112. Střední pedagogická škola FUTURUM s.r.o. Praha 10
113. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Praha 2
114. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
115. Hotelová škola Praha 10 Vršovická 43
116. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 1
117. Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
118. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Praha 1
119. Střední průmyslová škola strojnická Betlémská, Praha 1
120. KJD - Konzervatoř Jana Deyla a Střední škola pro zrakově postižené Praha 1
121. Dívčí katolická střední škola Praha 1
122. Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Praha 1
123. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha 1, Masná 18
124. Pražská konzervatoř Praha 1
125. Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.
126. Masarykova střední škola chemická Praha 1

Jihočeský kraj

1. EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
2. Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor
3. Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
4. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín
5. Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, Kněžkodvorská 33/A, 370 04 České Budějovice
6. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Písku
7. Vyšší odborná škola, Střední škola, centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí
8. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga Písek
9. Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
10. Střední odborné učiliště služeb Vodňany
11. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice
12. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice
13. Střední zdravotnická škola, Tábor
14. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
15. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
16. Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
17. Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice, s.r.o.
18. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.
19. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň
20. Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o., Tábor
21. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
22. Střední škola spojů a informatiky Tábor
23. Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
24. Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
25. Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor
26. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor
27. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice
28. Euroškola Strakonice
29. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany
30. Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
31. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
32. Střední odborná škola Blatná
33. Střední odborné učiliště, Netolice, Václavská 92
34. Střední zemědělská škola Písek
35. Střední odborné učiliště Blatná
36. Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
37. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek
38. Obchodní akademie v Písku
39. Soukromá výtvarná střední škola Písek
40. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
41. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko
42. Střední zdravotnická škola Písek
43. Střední škola technická a obchodní Dačice
44. Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
45. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
46. Obchodní akademie T.G.Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
47. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec
48. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb Dačice
49. Střední škola České Velenice
50. Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec s.r.o.
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec
52. Střední uměleckoprůmyslová škola Sv. Anežky České Český Krumlov
53. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov
54. Střední odborná škola elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
55. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Týn nad Vltavou
56. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny
57. Střední odborné učiliště v Lišově
58. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotní České Budějovice
59. Vyšší odborná škola a Střední škola s.r.o. České Budějovice
60. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Dukelská 13 České Budějovice
61. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
62. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice
63. Mateřská škola, Základní škola, Střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
64. Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice
65. Konzervatoř České Budějovice
66. Integrovaná střední škola stavební, Nerudova 59, České Budějovice

Jihomoravský kraj

1. Integrovaná střední škola automobilní Brno
2. Soukromá střední odborná škola Břeclav s.r.o.
3. Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
4. Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
5. Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
6. Bezpečnostně právní akademie Brno
7. Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy
8. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, Vaculíkova 14
9. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
10. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
11. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
12. Střední škola grafická Brno
13. Střední průmyslová škola Jedovnice
14. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
15. Střední škola informatiky a spojů Brno, Čichnova 23
16. Masarykova střední škola Letovice
17. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2
18. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Sobotní 116
19. Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
20. Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD Znojmo, s.r.o.
21. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova 15
22. Střední odborná škola technická a střední odborné učiliště, Znojmo
23. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Blansko
24. Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno, Purkyňova 97
25. Střední škola GARANCE o.p.s. Znojmo
26. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Znojmo
27. Obchodní akademie, Břeclav
28. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
29. Střední odborná škola Podyjí s.r.o. Znojmo
30. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo
31. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
32. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
33. Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
34. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Vyškov
35. Střední škola Strážnice
36. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
37. Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
38. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
39. Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice
40. Střední škola lesnická a rybářská Bzenec, Přívoz 735
41. Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárová 1669
42. Střední odborné učiliště Mikulov
43. Městská střední odborná škola Klobouky u Brna
44. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, Masarykovo nám. 1
45. Odborné učiliště Cvrčovice 131
46. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
47. STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIŠNOV
48. Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
50. Střední škola dopravy, obchodu a služeb, nám. Klásterní 127, Moravský Krumlov
51. Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav, nábř. Komenského 1
52. Integrovaná střední škola Sokolnice 496
53. Střední zdravotnická škola Evangelické akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno
54. Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno
55. Taneční konzervatoř Brno
56. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská 26/28
57. Střední škola F.D.Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
58. Střední škola knih, o.p.s. Brno
59. Střední odborná škola Morava s.r.o., Brno
60. Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g
61. Střední škola sociálních a zdravotních služeb Vesna, o.p.s. Brno
62. Střední odborná škola tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno
63. Střední zdravotnická škola Benešov
64. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno
65. Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
66. Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
67. Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. Brno
68. Scola Comeniana Obchodní akademie s 18 letou tradicí Brno
69. Odborné učiliště a Praktická škola Brno, Lomená 44
70. Střední škola pro sluchově postižené a odborné učiliště Brno, Gellnerova 1
71. Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
72. Soukromá střední odborná škola Živnostenská Brno, s.r.o.
73. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
74. Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní Brno
75. Obchodní akademie ELDO Brno
76. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32
77. Integrovaná střední škola Hodonín
78. Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
79. Výchovný ústav, Střední škola, Internát a školní jídelna Olešnice
80. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
81. Církevní střední zdravotnická škola Brno
82. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
83. Konzervatoř Brno
84. Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
85. VOŠ a Střední zemědělská škola, Benešov, Máchova 400
86. Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
87. Výchovný ústav, Středisko výchovné péče, Střední škola a školní jídelna Černovice
88. Integrovaná střední škola technická Benešov
89. Vysoká škola obchodní a hotelová a Hotelová škola Brno
90. Střední odborné učiliště stavební Benešov
91. Střední odborná škola, Černoleská 1997, Benešov
92. Střední škola cestovního ruchu s.r.o. Benešov

Karlovarský kraj

1. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, p.o.
2. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Cheb
3. Střední škola živnostenská Sokolov
4. Střední průmyslová škola Ostrov
5. Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
6. Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary
7. Střední lesnická škola Žlutice
8. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
9. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
10. Gymnázium a střední odborná škola Chodov
11. Střední škola, výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola školní jídelna Žlutice
12. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
13. Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
14. Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a Střední odborné učiliště s.r.o. Karlovy Vary
15. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nejdek
16. Střední odborné učiliště Toužim
17. Odborné učiliště Horní Slavkov
18. Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary, příspěvková organizace
19. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
20. Soukromá střední škola drogistická Mariánské lázně
21. Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské lázně s.r.o.
22. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
23. Integrovaná střední škola Cheb
24. Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s.r.o. Karlovy Vary
25. Gymnázium a Střední odborná škola Aš
26. Střední zemědělská škola Dalovice
27. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
28. Hotelová škola Mariánské Lázně

Kraj Vysočina

1. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
2. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
3. Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
4. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
5. Střední škola technická Žďár nad Sázavou
6. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
7. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
8. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
9. Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
10. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
11. Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí
12. Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
13. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
14. Škola ekonomiky a cestovního ruchu - soukromá střední odborná škola s.r.o. Žďár nad Sázavou
15. Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
16. Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
17. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o. Třebíč
18. Střední škola stavební Třebíč
19. Střední průmyslová škola Třebíč
20. Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
21. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
22. Střední odborná škola Nové Město na Moravě
23. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
24. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
25. Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
26. Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
27. Střední škola řemesel Třebíč
28. Obchodní akademie Pelhřimov
29. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
30. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
31. Hotelová škola Pelhřimov, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
32. Hotelová škola Třebíč
33. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
34. Střední škola obchodu a služeb Jihlava
35. Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
36. Střední škola stavební Jihlava
37. FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
38. Manažerská akademie - Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
39. Střední odborná škola sociální u Matky Boží v Jihlavě
40. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
41. Klvaňovo gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
42. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
43. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště automobilní Kyjov, Nádražní 471
44. Střední umělecká škola grafická Jihlava
45. Střední odborné učiliště technické Chotěboř
46. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
47. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
48. Střední odborné učiliště Kyjov
49. Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř
50. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod

Královéhradecký kraj

1. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace
2. Obchodní akademie T.G.Masaryka Kostelec nad Orlicí
3. Masarykova obchodní akademie Jičín
4. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov
5. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
6. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Hradec Králové
7. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110
8. Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
9. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Hradec Králové
10. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
11. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
12. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov
13. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
14. Česká lesnická akademie Trutnov, střední škola a vyšší odborná škola
15. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
16. Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
17. Střední průmyslová škola Hronov
18. Sion High School
19. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
20. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
21. Obchodní akademie Trutnov
22. Czech Sales Academy Trutnov - Střední odborná škola s.r.o.
23. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vrchlabí
24. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
25. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice
26. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
27. Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
28. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou
29. Střední průmyslová škola Trutnov
30. Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
31. Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně
32. Vyšší odborná škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
33. Odborné učiliště Hostinné
34. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
35. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
36. Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
37. Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
38. Střední škola řemeslná Jaroměř
39. Odborné učiliště a Praktická škola Hořice
40. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
41. Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie, Náchod
42. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad
43. Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
44. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích
45. Střední škola zahradnická, náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno
46. Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
47. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
48. Integrovaná střední škola Nová Paka
49. Gymnázium & Střední odborná škola Jaroměř
50. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o.
51. Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
52. Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
53. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
54. Střední průmyslová škola Hradec Králové, Hradecká 647
55. Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
56. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova 1338
57. Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
58. Czech sales academy Hradec Králové - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola s.r.o.
59. Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
60. Floristická střední škola Hradec Králové
61. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
62. Odborné učiliště Hradec Králové
63. Střední odborná škola Fortika Lomnice u Tišnova

Liberecký kraj

1. Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.
2. Střední škola Klíč s.r.o.
3. Střední zdravotnická škola, Turnov
4. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov
5. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
6. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
7. Waldorfská škola Semily
8. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov
9. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
10. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
11. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
12. Střední škola Lomnice nad Popelkou
13. Integrovaná střední škola Semily
14. Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
15. Střední škola, výchovný ústav a školní jídelna Višňové
16. Střední škola stavební a dopravní Liberec
17. Střední škola právní a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. Liberec
18. Střední průmyslová škola stavební Liberec 1
19. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
20. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
21. Střední umělecká škola v Liberci
22. Střední odborná škola obchodní Liberec
23. Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o. Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o. Střední škola uměleckořemeslná a o
24. Střední průmyslová škola textilní Liberec
25. Střední odborná škola a gymnázium Na Bojišti 15, Liberec
26. Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace
27. Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
28. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna Frýdlant
29. Soukromá hotelová škola Hergesell spol. s.r.o. Liberec
30. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Liberec
31. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou
32. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
33. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
34. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec - Jeronýmova, příspěvková organizace
35. Střední škola obchodní a právní s.r.o. Jablonec nad Nisou
36. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
37. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
38. Obchodní akademie Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
40. Střední průmyslová škola Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

1. Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba
2. Obchodní akademie Ostrava - Poruba
3. Střední škola informačních technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
4. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
5. PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Frýdek-Místek
6. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
7. Bezpečnostně právní akademie Ostrava
8. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
9. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
10. Střední odborná škola waldorfská - Ostrava
11. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Svaté Anežky České Odry
12. Střední průmyslová škola stavební Ostrava
13. Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka
14. Střední průmyslová škola stavební Havířov
15. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
16. AHOL - Střední odborná škola Ostrava
17. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov, p.o.
18. Vítkovická střední průmyslová škola
19. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Husova 283
20. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace
21. Střední škola uměleckých řemesel Ostrava - Zábřeh
22. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná
23. Střední škola služeb a podnikání Ostrava
24. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
25. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
26. Střední škola průmyslová a umělecká Opava, příspěvková organizace
27. Střední průmyslová škola Ostrava - Vítkovice
28. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
29. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, příspěvková organizace
30. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
31. Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace
32. Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace
33. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
34. Střední umělecká škola Ostrava, příspěvková organizace
35. Střední zemědělská škola v Brandýse nad Labem
36. Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec
37. Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
38. Střední škola teleinformatiky Ostrava
39. Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Brandýs nad Labem
40. Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
41. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
42. Střední škola elektrotechnická Ostrava
43. Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice
44. Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
45. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
46. Soukromá střední umělecká škola Ostrava
47. AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
48. Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
49. Střední škola technická Opava
50. Základní škola, střední škola, dětský domov, školní jídelna a internát Velké Heraltice
51. RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
52. Střední škola, Vítkov - Podhradí, příspěvková organizace
53. IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola Ostrava
54. Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
55. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium, s.r.o. Ostrava
56. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
57. Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
58. Střední odborné učiliště stavební Opava
59. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Nový Jičín
60. Střední průmyslová škola stavební Opava
61. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
62. Střední škola, Šenov u Nového Jičína, p.o.
63. Církevní konzervatoř Opava
64. Moravskoslezská obchodní akademie Petřvald
65. Odborné učiliště a Praktická škola v Novém Jičíně
66. Střední škola ekonomicko-podnikatelská , o.p.s. Studénka
67. Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm
68. Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
69. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice
70. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
71. Střední škola techniky a služeb Karviná
72. Střední odborná škola NetOffice Orlová, spol. s.r.o.
73. Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
74. Střední škola Odry
75. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
76. Obchodní akademie Orlová
77. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
78. Střední škola a základní škola Havířov - Šumbark
79. Obchodní akademie Karviná, s.r.o.
80. Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
81. Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
82. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola, o.p.s. a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
83. Střední zdravotnická škola ve Frýdku-Místku
84. MŠ, ZŠ a SŠ Slezské diakonie
85. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov s.r.o.
86. Střední odborné učiliště Baron School, spol. s.r.o. Havířov
87. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
88. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
89. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
90. Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
91. Střední průmyslová škola Karviná
92. Střední uměleckoprůmyslová škola, s.r.o. Frýdek-Místek
93. Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov, příspěvková organizace
94. Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o. Rýmařov
95. Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice
96. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
97. Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
98. Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
99. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410
100. Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
101. Střední škola průmyslová Krnov, příspěvková organizace
102. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
103. Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. Krnov
104. Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
105. Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace
106. Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov

Olomoucký kraj

1. Střední odborná škola Prostějov
2. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov s.r.o.
3. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
4. Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
5. Střední škola polygrafická Olomouc
6. Střední průmyslová škola Hranice
7. Střední zdravotnická škola Prostějov
8. Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
9. Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
10. Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace
11. Střední škola designu a módy Prostějov
12. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
13. Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
14. Střední zdravotnická škola Šumperk
15. Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
16. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh
17. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
18. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3, Olomouc
19. Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
20. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
21. Obchodní akademie Prostějov
22. Střední škola technická Mohelnice
23. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
24. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk
25. Střední škola Pomněnka, o.p.s. Šumperk
26. Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk
27. Střední škola, základní škola a mateřská škola Šumperk
28. Střední škola řezbářská Tovačov
29. Střední odborné učiliště zemědělské Loštice
30. Střední škola železniční a stavební, Šumperk
31. Obchodní akademie Mohelnice
32. Obchodní akademie Přerov
33. Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27
34. Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
35. Střední škola zemědělská Přerov
36. Střední zdravotnická škola Hranice
37. Střední lesnická škola v Hranicích
38. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
39. Střední škola gastronomie a služeb Přerov, Širava 7
40. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
41. Odborné učiliště, Křenovice 8, Kojetín
42. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
43. ART ECON - Střední škola, s.r.o.
44. Švehlova střední škola Prostějov
45. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Olomouc
46. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Olomouc
47. Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
48. Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
49. Střední odborné učiliště stavební Prostějov
50. Střední škola, základní škola a mateřská škola Prostějov, Komenského 10
51. Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd
52. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc
53. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
54. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
55. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
56. Střední odborná škola hotelnictví a turismus Uničov s.r.o.
57. Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček
58. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
59. Obchodní akademie Olomouc
60. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola DC 90, s.r.o. Olomouc
61. Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o. Olomouc
62. Střední odborná škola služeb s.r.o. Olomouc
63. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
64. Střední škola logistiky a chemie Olomouc
65. Střední škola zemědělská Olomouc
66. Střední odborná škola Olomouc spol. s.r.o.
67. Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně 458
68. Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o. Olomouc
69. Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
70. Konzervatoř evangelické akademie Olomouc
71. Střední odborná škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8
72. Stavební škola Olomouc - Horstav
73. Výchovný ústav, Střední škola, Základní škola a školní jídelna Vidnava
74. Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
75. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice
76. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník
77. Střední odborná škola Litovel
78. Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jeseník
79. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Žulová, Komenského 154

Pardubický kraj

1. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
2. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto
3. Střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
4. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
5. Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o., Litomyšl
6. Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
7. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
8. Střední škola podnikání Vysoké Mýto
9. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
10. Střední zdravotnická škola Svitavy
11. Střední škola automobilní Holice
12. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
13. Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
14. Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl
15. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
16. Průmyslová střední škola Letohrad
17. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Polička
18. Střední odborné učiliště Svitavy
19. Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
20. Integrovaná střední škola Moravská Třebová
21. Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
22. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
23. Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.
24. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Lanškroun
25. Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
26. EDUCanet - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
27. Střední odborné učiliště opravárenské Králíky
28. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice, Karla IV. 13
29. Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
30. Střední průmyslová škola stavební Rybitví
31. Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické Třemošnice, Sportovní 322
33. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky
34. Střední odborné učiliště stavební Pardubice s.r.o.
35. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
36. Střední odborné učiliště zemědělské Chvaletice
37. Střední zdravotnická škola Pardubice
38. Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice
39. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč, Obránců míru 1025
40. Střední průmyslová škola chemická Pardubice
41. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie Pardubice
42. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
43. Konzervatoř Pardubice
44. Hotelová škola Bohemia Chrudium
45. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
46. Labská hotelová a střední odborná škola Pardubice
47. Obchodní akademie Chrudim
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb Chrudim, Čáslavská 205
49. Střední zdravotnická škola Beroun
50. Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
51. Střední průmyslová škola Chrudim
52. Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice, Zámek 1
53. Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
54. Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Beroun
55. Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun
56. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Beroun - Hlinky
57. Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Plzeňský kraj

1. Střední průmyslová škola dopravní Plzeň
2. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
3. Plzeňská obchodní akademie
4. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Karlovarská 99, 323 00 Plzeň
5. Střední uměleckoprůmyslová a Základní umělecká škola Zámeček s. r. o.
6. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu Plzeň
7. Střední škola Kralovice
8. Obchodní akademie, Plzeň
9. Střední průmyslová škola Tachov
10. Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň
11. Střední škola Bor
12. Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
13. Střední škola Rokycany, Jeřabinová 96
14. Střední odborná škola Stříbro
15. Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá
16. Hotelová škola, Plzeň
17. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Terešov
18. Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s.r.o., Starý Plzenec
19. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
20. Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany
21. Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň
22. Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany
23. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
24. Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
25. Střední škola, Oselce 1
26. Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
27. Střední škola Horní Bříza
28. Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56
29. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
30. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
31. Střední průmyslová škola stavební Plzeň
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
33. Konzervatoř Plzeň
34. Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy
35. Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
36. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu služeb a provozu hotelů, s.r.o., Plzeň
37. Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň
38. Střední škola Horažďovice
39. Střední průmyslová škola Klatovy
40. Střední odborné učiliště Domažlice
41. Integrovaná střední škola Klatovy
42. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o. Staňkov
43. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice

Středočeský kraj

1. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk
2. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, Dubská
3. Střední odborné učiliště Nové Strašecí, Sportovní 1135
4. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno
5. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
6. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, Boučkova 355
7. Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
8. Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. Skalsko
9. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
10. Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
11. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středoče
12. ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské Mladá Boleslav
13. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
14. Střední odborné učiliště Hubálov
15. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
16. Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
17. Střední zemědělská škola Rakovník
18. Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
19. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kutná Hora
20. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
21. 1.kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s. r. o.
22. Masarykova obchodní akademie Rakovník, Pražská 1222
23. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice
24. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Neratovice
25. Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště Křivoklát
26. Integrovaná střední škola Jesenice
27. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Pražská 112, 280 02 Kolín 2
28. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35, Brodce
29. Střední odborné učiliště Sedlčany, o.p.s.
30. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
31. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
32. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
33. Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364
34. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
35. Integrovaná střední škola Rakovník
36. Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy
37. Střední odborné učiliště, Hluboš 178
38. Odborné učiliště a Praktická škola Příbram
39. Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
40. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1
41. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
42. Střední odborné učiliště STRAVON spol. s.r.o. Nymburk
43. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
44. Odborné učiliště, Kunice 60, Strančice
45. Střední průmyslová škola Rakovník
46. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
47. Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
48. Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola zdravotnická Mladá Boleslav
49. Střední škola podnikatelská Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
50. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Městec Králové
51. Střední odborná škola Čelákovice
52. Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav
53. Obchodní akademie Lysá nad Labem
54. Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
55. Střední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
56. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Nymburk
57. Integrovaná střední škola technická, Mělník
58. Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o.p.s. - Tyršova ul. 94
59. Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
60. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
61. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
62. Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA Neratovice
63. Soukromá střední škola MAJA s.r.o. Mladá Boleslav
64. Střední zemědělská škola Čáslav
65. Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
66. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou
67. Střední škola obchodní Kolín IV
68. Česká zahradnická akademie Mělník
69. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora
70. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
71. Dívčí katolická střední škola Kolín
72. Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
73. Střední odborná škola Český Brod - Liblice
74. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
75. Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo náměstí 75
76. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín
77. Střední odborná škola managementu a práva s.r.o. Kolín
78. Soukromá střední odborná škola s.r.o. Velvary
79. Obchodní akademie Kolín
80. Integrovaná střední škola Slaný
81. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
82. Obchodní akademie Slaný
83. Střední odborné učiliště Vinařice
84. Odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice
85. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín
86. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
87. ITEC - Střední odborná škola dopravy a ekonomie Kladno
88. Střední škola služeb a řemesel Stochov
89. Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce Stochov
90. Obchodní akademie Neveklov
91. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště U Hvězdy 2279, Kladno
92. Obchodní akademie Vlašim
93. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno
94. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim
95. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
96. Střední škola technických oborů Havířov - Šumbark

Ústecký kraj

1. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
2. Střední škola Educhem a.s. Meziboří
3. Evropská obchodní akademie Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
4. Střední škola lodní dopravy a technických řemesel Děčín VI - příspěvková org.
5. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
6. Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
7. Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
8. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
9. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda
10. Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem
11. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5
12. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Most
13. Střední škola řemesel a služeb Děčín IV, Ruská 147
14. Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most
15. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
16. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
17. Obchodní akademie Ústí nad Labem
18. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace
19. Střední škola technická AGC, a.s. Teplice
20. Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk
21. Střední škola elektrotechniky a spojů Ústí nad Labem
22. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
23. Střední škola obchodu, řemesel a služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
24. Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace
25. Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
26. Střední odborná škola veřejnosprávní a sociální Ústí nad Labem
27. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
28. Soukromá obchodní akademie Ústí nad Labem
29. Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most, p.o.
30. Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice
31. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Kostomlaty pod Milešovkou
32. Konzervatoř v Teplicích
33. Střední odborná škola LIVA s.r.o.
34. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
35. Střední odborná škola Litvínov - Hamr
36. Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Most
37. Bukaschool - Soukromá hotelová škola Most
38. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Podbořany
39. Dětský domov, základní škola a střední škola Žatec
40. Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o. Dubí
41. Střední škola gastronomie a služeb Most
42. Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
43. Euroškola Litvínov
44. Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny
45. Střední odborná škola, Louny, p.o.
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště SČMSD, Žatec, s.r.o.
47. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Žatci
48. GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, PODBOŘANY, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
50. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
51. Základní škola, Odborné učiliště a dětský domov, Račice, Zámek 1
52. Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace, Komenského 3
53. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o. Litoměřice
54. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem
55. Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice
56. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol.s.r.o. Litoměřice
57. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem
58. Střední škola POHODA Litoměřice
59. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
60. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s.
61. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
62. Střední škola technická a automobilní Chomutov
63. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň
64. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace
65. Obchodní akademie, Střední škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
66. AMOS - Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň
67. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Místo 66
68. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie Rumburk, příspěvková organizace
69. Střední průmyslová škola strojní a dopravní Děčín
70. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Chomutově

Zlínský kraj

1. Střední odborná škola Luhačovice
2. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
3. Střední škola oděvní a služeb Vizovice
4. Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
5. Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
6. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
7. Odborné učiliště Kelč
8. Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
9. Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
10. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
11. Střední průmyslová škola Zlín
12. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
13. Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice
14. Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
15. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
16. Střední škola Kostka Vsetín
17. Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
18. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži - odloučené pracoviště ve Zlíně
19. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
20. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově
21. Střední odborné učiliště Uherský Brod
22. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
23. Střední průmyslová škola Otrokovice
24. Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
25. Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
26. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
27. Střední odborná škola Slavičín
28. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
29. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
30. Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
31. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
32. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
33. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
34. Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
35. Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
36. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
37. Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště
38. Církevní střední škola pedagogická a sociální
39. Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
40. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
41. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
42. Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o. Koryčany
43. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. Kroměříž
44. Soukromá střední škola, s.r.o., Uherské Hradiště
45. Konzervatoř P. J.Vejvanovského Kroměříž
46. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
47. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
48. Obchodní akademie Kroměříž
49. Střední pedagogická škola Boskovice
50. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
51. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
52. Střední odborná škola a střední odborné učiliště André Citroena Boskovice
53. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna Střílky
54. Odborné učiliště a Základní škola praktická Holešov
55. Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
56. Soukromá střední škola podnikání a managementu, o.p.s. Boskovice
57. Střední zdravotnická škola Kroměříž
58. Střední odborná škola Holešov