Hlavní město Praha

1. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára Praha 4
2. Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8
3. Střední škola technická, Zelený pruh Praha 4
4. Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
5. Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
6. Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
7. Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
8. Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
9. Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9
10. Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
11. Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha 4
12. Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299
13. Škola Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Praha 4
14. Střední průmyslová škola elektrotechnická V Úžlabině 320, Praha 10
15. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.
16. Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská 3, Praha 1
17. BEAN - Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Praha 9
18. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17
19. Střední průmyslová škola zeměměřická Praha 9
20. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha 7
21. Obchodní akademie Praha 9
22. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 5
23. Českoslovanská akademie obchodní - Střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
24. Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o. Praha 4
25. Střední odborná škola civilního letectví Praha - Ruzyně
26. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova 22, Praha 1
27. Obchodní akademie Praha 1, Dušní 7
28. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
29. Střední odborná škola pro administrativu Evropské Unie Praha 9
30. Obchodní akademie Praha 2, Vinohradská 38
31. Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
32. Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10
33. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha 5, Drtinova 3
34. English College in Prague
35. Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská 48/280, Praha 9
36. Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha 9, s.r.o.
37. Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9
38. Střední odborné učiliště služeb Praha 9
39. Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha 9
40. Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 - Vysočany
41. Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9
42. Střední odborná škola logistických služeb Praha 9
43. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha - Čakovice
44. Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha 9
45. Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Praha 9
46. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
47. Střední odborná škola sociální o.p.s. Praha 8
48. Střední odborná škola podnikatelská PROFIT s.r.o. Praha 8
49. Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
50. Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
51. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.
52. První soukromá hotelová škola v Praze 8 spol. s.r.o.
53. PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Praha 8
54. Odborné učiliště a praktická škola Chabařovická Praha 8
55. Obchodní akademie Hovorčovická Praha 8
56. Střední škola Náhorní Praha 8
57. Dvouletá katolická střední škola Praha 8
58. Obchodní akademie Holešovice Praha 7
59. Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International Praha 6
60. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
61. Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o. Praha 6
62. Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o. Praha 6
63. Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o. Praha 6
64. Anglo-německá obchodní akademie Praha 6
65. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova Praha 5
66. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova Praha 5
67. Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
68. Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
69. Střední odborné učiliště, Praha 5 - Radotín
70. Smíchovská střední průmyslová škola Praha 5
71. Hotelová škola Radlická Praha 5
72. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
73. Modrá škola - Základní a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
74. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4
75. Škola Kavčí Hory - Mateřská škola, základní škola a střední odborná škola služeb Praha 4
76. Střední škola zahradnická s.r.o. Praha 4
77. Střední škola pohostinství a stravování s.r.o. Praha 4
78. Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 4
79. Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha 4
80. Střední škola gastronomická a hotelová Praha 4
81. Střední škola Aloyse Klara Praha 4
82. Střední odborné učiliště Ohradní Praha 4
83. Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4
84. ARITA - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola specializační Praha 4
85. Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s.r.o. Praha 4
86. Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o. Praha 4
87. Obchodní akademie a Ekonomické lyceum Praha 4
88. Konzervatoř Duncan Centre Praha 4
89. Konzevatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha 4
90. G.A.P. Education střední škola Praha 4
91. Evangelická akademie Praha - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Praha 4
92. Ekonoma - Soukromá obchodní akademie v Praze 4
93. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
94. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha 3
95. Střední škola knižní kultury Praha 3 - Žižkov
96. Střední odborná škola KVARTA Praha 3
97. Bankovní akademie - Střední odborná škola Praha 3
98. Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií Praha 2, Podskalská 10
99. Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
100. Střední průmyslová škola elektrotechnická v Ječné ulici Praha 2
101. Střední odborné učiliště obchodní Praha 2, Belgická 29/250
102. Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2
103. Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
104. Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
105. Jedličkův ústav a mateřská škola, základní škola a střední škola Praha 2
106. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Praha 2
107. Škola Ječná Praha 2
108. Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště o.p.s. Praha 18
109. Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
110. Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14
111. Střední zdravotnická škola Ruská, Praha 10
112. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Praha 10, Chotouňská 476
113. Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
114. Střední pedagogická škola FUTURUM s.r.o. Praha 10
115. Hotelová škola Praha 10 Vršovická 43
116. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 1
117. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
118. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Praha 1
119. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha 1, Masná 18
120. Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Praha 1
121. Střední průmyslová škola strojnická Betlémská, Praha 1
122. Pražská konzervatoř Praha 1
123. Masarykova střední škola chemická Praha 1
124. KJD - Konzervatoř Jana Deyla a Střední škola pro zrakově postižené Praha 1
125. Dívčí katolická střední škola Praha 1
126. Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.

Jihočeský kraj

1. Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, Kněžkodvorská 33/A, 370 04 České Budějovice
2. Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
3. EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
4. Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor
5. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín
6. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Písku
7. Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
8. Vyšší odborná škola, Střední škola, centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí
9. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga Písek
10. Střední odborné učiliště služeb Vodňany
11. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice
12. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice
13. Střední zdravotnická škola, Tábor
14. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
15. Obchodní akademie České Budějovice
16. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň
17. Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice, s.r.o.
18. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.
19. Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
20. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
21. Střední škola spojů a informatiky Tábor
22. Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor
23. Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o., Tábor
24. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor
25. Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
26. Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
27. Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
28. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany
29. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice
30. Euroškola Strakonice
31. Střední odborné učiliště Blatná
32. Střední odborná škola Blatná
33. Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
34. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
35. Střední odborné učiliště, Netolice, Václavská 92
36. Střední zemědělská škola Písek
37. Střední zdravotnická škola Písek
38. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek
39. Soukromá výtvarná střední škola Písek
40. Obchodní akademie v Písku
41. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko
42. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
43. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec
44. Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
45. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec
46. Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec s.r.o.
47. Obchodní akademie T.G.Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
48. Střední škola technická a obchodní Dačice
49. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb Dačice
50. Střední škola České Velenice
51. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
52. Střední uměleckoprůmyslová škola Sv. Anežky České Český Krumlov
53. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov
54. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Týn nad Vltavou
55. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny
56. Střední odborné učiliště v Lišově
57. Střední odborná škola elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
58. Vyšší odborná škola a Střední škola s.r.o. České Budějovice
59. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotní České Budějovice
60. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
61. Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice
62. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Dukelská 13 České Budějovice
63. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice
64. Mateřská škola, Základní škola, Střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
65. Konzervatoř České Budějovice
66. Integrovaná střední škola stavební, Nerudova 59, České Budějovice

Jihomoravský kraj

1. Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
2. Integrovaná střední škola automobilní Brno
3. Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
4. Bezpečnostně právní akademie Brno
5. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, Vaculíkova 14
6. Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
7. Soukromá střední odborná škola Břeclav s.r.o.
8. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
9. Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy
10. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
11. Střední škola grafická Brno
12. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
13. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
14. Střední průmyslová škola Jedovnice
15. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2
16. Střední škola informatiky a spojů Brno, Čichnova 23
17. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Sobotní 116
18. Masarykova střední škola Letovice
19. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Blansko
20. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova 15
21. Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
22. Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD Znojmo, s.r.o.
23. Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno, Purkyňova 97
24. Střední odborná škola technická a střední odborné učiliště, Znojmo
25. Obchodní akademie, Břeclav
26. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo
27. Střední škola GARANCE o.p.s. Znojmo
28. Střední odborná škola Podyjí s.r.o. Znojmo
29. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Znojmo
30. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
31. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
32. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
33. Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
34. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Vyškov
35. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
36. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
37. Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárová 1669
38. Střední škola Strážnice
39. Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice
40. Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
41. Střední škola lesnická a rybářská Bzenec, Přívoz 735
42. Odborné učiliště Cvrčovice 131
43. Střední odborné učiliště Mikulov
44. Městská střední odborná škola Klobouky u Brna
45. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, Masarykovo nám. 1
46. Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav, nábř. Komenského 1
47. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
48. STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIŠNOV
49. Integrovaná střední škola Sokolnice 496
50. Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
52. Střední škola dopravy, obchodu a služeb, nám. Klásterní 127, Moravský Krumlov
53. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská 26/28
54. Taneční konzervatoř Brno
55. Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
56. Střední zdravotnická škola Evangelické akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno
57. Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno
58. Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
59. Střední škola sociálních a zdravotních služeb Vesna, o.p.s. Brno
60. Střední škola pro sluchově postižené a odborné učiliště Brno, Gellnerova 1
61. Střední škola knih, o.p.s. Brno
62. Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g
63. Střední škola F.D.Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
64. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno
65. Střední odborná škola tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno
66. Střední odborná škola Morava s.r.o., Brno
67. Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. Brno
68. Střední odborná škola a střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno
69. Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní Brno
70. Soukromá střední odborná škola Živnostenská Brno, s.r.o.
71. Scola Comeniana Obchodní akademie s 18 letou tradicí Brno
72. Odborné učiliště a Praktická škola Brno, Lomená 44
73. Obchodní akademie ELDO Brno
74. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
75. Konzervatoř Brno
76. Vysoká škola obchodní a hotelová a Hotelová škola Brno
77. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
78. Církevní střední zdravotnická škola Brno
79. Výchovný ústav, Střední škola, Internát a školní jídelna Olešnice
80. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32
81. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
82. Integrovaná střední škola Hodonín
83. Výchovný ústav, Středisko výchovné péče, Střední škola a školní jídelna Černovice
84. Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
85. Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
86. VOŠ a Střední zemědělská škola, Benešov, Máchova 400
87. Střední zdravotnická škola Benešov
88. Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
89. Střední škola cestovního ruchu s.r.o. Benešov
90. Střední odborné učiliště stavební Benešov
91. Střední odborná škola, Černoleská 1997, Benešov
92. Integrovaná střední škola technická Benešov

Karlovarský kraj

1. Střední průmyslová škola Loket
2. Střední škola živnostenská Sokolov
3. Střední průmyslová škola Ostrov
4. Střední lesnická škola Žlutice
5. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Cheb
6. Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary
7. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
8. Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
9. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
10. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
11. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
12. Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
13. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
14. Odborné učiliště Horní Slavkov
15. Střední škola, výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola školní jídelna Žlutice
16. Střední odborné učiliště Toužim
17. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nejdek
18. Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
19. Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a Střední odborné učiliště s.r.o. Karlovy Vary
20. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
21. Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s.r.o. Karlovy Vary
22. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
23. Střední zemědělská škola Dalovice
24. Soukromá střední škola drogistická Mariánské lázně
25. Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské lázně s.r.o.
26. Hotelová škola Mariánské Lázně
27. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
28. Integrovaná střední škola Cheb
29. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
2. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
3. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Jihlava, s.r.o.
4. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
5. Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
7. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
8. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
9. Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
10. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
11. Škola ekonomiky a cestovního ruchu - soukromá střední odborná škola s.r.o. Žďár nad Sázavou
12. Střední škola technická Žďár nad Sázavou
13. Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
14. Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
15. Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
16. Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
17. Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
18. Střední odborná škola Nové Město na Moravě
19. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
20. Střední škola stavební Třebíč
21. Střední škola řemesel Třebíč
22. Střední průmyslová škola Třebíč
23. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o. Třebíč
24. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
25. Hotelová škola Třebíč
26. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
27. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
28. Hotelová škola Pelhřimov, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
29. Obchodní akademie Pelhřimov
30. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
31. Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
32. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
33. Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
34. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
35. Střední škola stavební Jihlava
36. Střední škola obchodu a služeb Jihlava
37. Střední odborná škola sociální u Matky Boží v Jihlavě
38. Střední umělecká škola grafická Jihlava
39. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
40. Manažerská akademie - Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
41. FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
42. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
43. Střední odborné učiliště Kyjov
44. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště automobilní Kyjov, Nádražní 471
45. Klvaňovo gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
46. Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř
47. Střední odborné učiliště technické Chotěboř
48. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
49. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
50. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Královéhradecký kraj

1. Masarykova obchodní akademie Jičín
2. Obchodní akademie Náchod
3. Obchodní akademie T.G.Masaryka Kostelec nad Orlicí
4. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
5. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Hradec Králové
6. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov
7. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Hradec Králové
8. Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
9. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110
10. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
11. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
12. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov
13. Střední průmyslová škola Hronov
14. Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
15. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
16. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
17. Česká lesnická akademie Trutnov, střední škola a vyšší odborná škola
18. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
19. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
20. Sion High School
21. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vrchlabí
22. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
23. Střední průmyslová škola Trutnov
24. Czech Sales Academy Trutnov - Střední odborná škola s.r.o.
25. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
26. Obchodní akademie Trutnov
27. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice
28. Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně
29. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
30. Odborné učiliště Hostinné
31. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
32. Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
33. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou
34. Vyšší odborná škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
35. Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
36. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
37. Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
38. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
39. Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie, Náchod
40. Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
41. Střední škola řemeslná Jaroměř
42. Gymnázium & Střední odborná škola Jaroměř
43. Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
44. Integrovaná střední škola Nová Paka
45. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad
46. Střední škola zahradnická, náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno
47. Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
48. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích
49. Odborné učiliště a Praktická škola Hořice
50. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
51. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o.
52. Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
53. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
54. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
55. Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
56. Střední průmyslová škola Hradec Králové, Hradecká 647
57. Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
58. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova 1338
59. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
60. Odborné učiliště Hradec Králové
61. Obchodní akademie, Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
62. Floristická střední škola Hradec Králové
63. Czech sales academy Hradec Králové - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola s.r.o.
64. Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
65. Střední odborná škola Fortika Lomnice u Tišnova
66. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.

Liberecký kraj

1. Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.
2. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov
3. Střední zdravotnická škola, Turnov
4. Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
5. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
6. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov
7. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
8. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
9. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
10. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
11. Střední škola, výchovný ústav a školní jídelna Višňové
12. Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
13. Waldorfská škola Semily
14. Integrovaná střední škola Semily
15. Střední škola Lomnice nad Popelkou
16. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
17. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
18. Střední umělecká škola v Liberci
19. Střední škola stavební a dopravní Liberec
20. Střední škola právní a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. Liberec
21. Střední průmyslová škola textilní Liberec
22. Střední průmyslová škola stavební Liberec 1
23. Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o. Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o. Střední škola uměleckořemeslná a o
24. Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace
25. Střední odborná škola obchodní Liberec
26. Střední odborná škola a gymnázium Na Bojišti 15, Liberec
27. Soukromá hotelová škola Hergesell spol. s.r.o. Liberec
28. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Liberec
29. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec - Jeronýmova, příspěvková organizace
30. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna Frýdlant
31. Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
32. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
33. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
34. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou
35. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
36. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
37. Střední škola obchodní a právní s.r.o. Jablonec nad Nisou
38. Střední průmyslová škola Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
40. Obchodní akademie Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

1. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
2. Obchodní akademie Ostrava - Poruba
3. Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba
4. Bezpečnostně právní akademie Ostrava
5. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
6. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
7. Střední škola informačních technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
8. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola správní Ostrava - Mariánské Hory
9. PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Frýdek-Místek
10. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
11. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Svaté Anežky České Odry
12. Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka
13. Střední průmyslová škola stavební Havířov
14. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov, p.o.
15. Vítkovická střední průmyslová škola
16. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Husova 283
17. AHOL - Střední odborná škola Ostrava
18. Střední průmyslová škola stavební Ostrava
19. Střední odborná škola waldorfská - Ostrava
20. Střední průmyslová škola Ostrava - Vítkovice
21. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace
22. Střední škola uměleckých řemesel Ostrava - Zábřeh
23. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná
24. Střední škola služeb a podnikání Ostrava
25. Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace
26. Střední škola průmyslová a umělecká Opava, příspěvková organizace
27. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
28. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
29. Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec
30. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
31. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
32. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, příspěvková organizace
33. Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Brandýs nad Labem
34. Střední zemědělská škola v Brandýse nad Labem
35. Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
36. Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace
37. Střední škola teleinformatiky Ostrava
38. Střední umělecká škola Ostrava, příspěvková organizace
39. Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
40. Střední škola elektrotechnická Ostrava
41. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
42. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
43. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium, s.r.o. Ostrava
44. Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice
45. Soukromá střední umělecká škola Ostrava
46. Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
47. RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
48. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
49. IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola Ostrava
50. AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
51. Střední škola, Vítkov - Podhradí, příspěvková organizace
52. Základní škola, střední škola, dětský domov, školní jídelna a internát Velké Heraltice
53. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
54. Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
55. Střední škola technická Opava
56. Střední průmyslová škola stavební Opava
57. Střední odborné učiliště stavební Opava
58. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
59. Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
60. Církevní konzervatoř Opava
61. Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
62. Střední škola, Šenov u Nového Jičína, p.o.
63. Střední škola ekonomicko-podnikatelská , o.p.s. Studénka
64. Střední škola Odry
65. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Nový Jičín
66. Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
67. Odborné učiliště a Praktická škola v Novém Jičíně
68. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
69. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice
70. Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm
71. Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
72. Moravskoslezská obchodní akademie Petřvald
73. Střední odborná škola NetOffice Orlová, spol. s.r.o.
74. Obchodní akademie Orlová
75. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
76. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
77. Střední škola techniky a služeb Karviná
78. Střední průmyslová škola Karviná
79. Obchodní akademie Karviná, s.r.o.
80. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
81. Střední škola a základní škola Havířov - Šumbark
82. Střední odborné učiliště Baron School, spol. s.r.o. Havířov
83. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola, o.p.s. a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
84. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov s.r.o.
85. Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
86. MŠ, ZŠ a SŠ Slezské diakonie
87. Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, s.r.o. Třinec
88. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
89. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
90. Střední zdravotnická škola ve Frýdku-Místku
91. Střední uměleckoprůmyslová škola, s.r.o. Frýdek-Místek
92. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
93. Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
94. Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
95. Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
96. Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
97. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410
98. Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov, příspěvková organizace
99. Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o. Rýmařov
100. Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice
101. Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. Krnov
102. Střední škola průmyslová Krnov, příspěvková organizace
103. Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov
104. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
105. Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
106. Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
2. Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
3. Střední odborná škola Prostějov
4. Střední škola polygrafická Olomouc
5. Střední průmyslová škola Hranice
6. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov s.r.o.
7. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
8. Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
9. Střední škola designu a módy Prostějov
10. Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
11. Střední zdravotnická škola Prostějov
12. Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
13. Střední odborná škola logistická a Střední odborné učiliště Dalovice
14. Obchodní akademie Prostějov
15. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3, Olomouc
16. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh
17. Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
18. Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
19. Střední škola Pomněnka, o.p.s. Šumperk
20. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
21. Střední zdravotnická škola Šumperk
22. Střední škola, základní škola a mateřská škola Šumperk
23. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
24. Střední škola železniční a stavební, Šumperk
25. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Gen. Krátkého 30, Šumperk
26. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk
27. Střední škola technická Mohelnice
28. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
29. Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27
30. Obchodní akademie Mohelnice
31. Střední odborné učiliště zemědělské Loštice
32. Střední škola řezbářská Tovačov
33. Střední škola zemědělská Přerov
34. Střední škola gastronomie a služeb Přerov, Širava 7
35. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
36. Obchodní akademie Přerov
37. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
38. Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
39. Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
40. Odborné učiliště, Křenovice 8, Kojetín
41. Střední zdravotnická škola Hranice
42. Střední lesnická škola v Hranicích
43. Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
44. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
45. Švehlova střední škola Prostějov
46. Střední škola, základní škola a mateřská škola Prostějov, Komenského 10
47. ART ECON - Střední škola, s.r.o.
48. Střední odborné učiliště stavební Prostějov
49. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
50. Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd
51. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
52. Střední odborná škola hotelnictví a turismus Uničov s.r.o.
53. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
54. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Olomouc
55. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Olomouc
56. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola DC 90, s.r.o. Olomouc
57. Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček
58. Střední škola zemědělská Olomouc
59. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
60. Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o. Olomouc
61. Stavební škola Olomouc - Horstav
62. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc
63. Střední škola logistiky a chemie Olomouc
64. Střední odborná škola služeb s.r.o. Olomouc
65. Střední odborná škola Olomouc spol. s.r.o.
66. Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o. Olomouc
67. Obchodní akademie Olomouc
68. Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
69. Konzervatoř evangelické akademie Olomouc
70. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
71. Střední odborná škola Litovel
72. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Žulová, Komenského 154
73. Výchovný ústav, Střední škola, Základní škola a školní jídelna Vidnava
74. Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně 458
75. Střední odborná škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8
76. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník
77. Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
78. Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jeseník
79. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice

Pardubický kraj

1. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
2. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto
3. Střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
4. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
5. Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
6. Střední škola podnikání Vysoké Mýto
7. Střední škola automobilní Holice
8. Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o., Litomyšl
9. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
10. Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl
11. Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
12. Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
13. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
14. Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
15. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
16. Průmyslová střední škola Letohrad
17. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
18. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Lanškroun
19. Střední odborné učiliště opravárenské Králíky
20. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
21. Střední zdravotnická škola Svitavy
22. Střední odborné učiliště Svitavy
23. Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.
24. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Polička
25. Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
26. Integrovaná střední škola Moravská Třebová
27. Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
28. Střední průmyslová škola stavební Rybitví
29. EDUCanet - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
30. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč, Obránců míru 1025
31. Střední zdravotnická škola Pardubice
32. Střední průmyslová škola potravinářská Pardubice
33. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, Karla IV. 13
34. Střední průmyslová škola chemická Pardubice
35. Střední odborné učiliště stavební Pardubice s.r.o.
36. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
37. Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice
38. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
39. Labská hotelová a střední odborná škola Pardubice
40. Konzervatoř Pardubice
41. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie Pardubice
42. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
43. Střední odborné učiliště zemědělské Chvaletice
44. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické Třemošnice, Sportovní 322
45. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky
46. Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
47. Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
48. Střední průmyslová škola Chrudim
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb Chrudim, Čáslavská 205
50. Obchodní akademie Chrudim
51. Hotelová škola Bohemia Chrudium
52. Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice, Zámek 1
53. Střední zdravotnická škola Beroun
54. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Beroun - Hlinky
55. Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
56. Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Beroun
57. Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun

Plzeňský kraj

1. Střední průmyslová škola dopravní Plzeň
2. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
3. Plzeňská obchodní akademie
4. Střední uměleckoprůmyslová a Základní umělecká škola Zámeček s. r. o.
5. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu Plzeň
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Karlovarská 99, 323 00 Plzeň
7. Střední škola Kralovice
8. Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
9. Obchodní akademie, Plzeň
10. Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň
11. Hotelová škola, Plzeň
12. Střední průmyslová škola Tachov
13. Střední odborná škola Stříbro
14. Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá
15. Střední škola Bor
16. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Terešov
17. Střední škola Rokycany, Jeřabinová 96
18. Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany
19. Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany
20. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
21. Střední škola Horní Bříza
22. Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s.r.o., Starý Plzenec
23. Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
24. Střední škola, Oselce 1
25. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
26. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
27. Střední průmyslová škola stavební Plzeň
28. Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
29. Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň
30. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
31. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu služeb a provozu hotelů, s.r.o., Plzeň
32. Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň
33. Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56
34. Konzervatoř Plzeň
35. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
36. Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy
37. Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
38. Střední průmyslová škola Klatovy
39. Integrovaná střední škola Klatovy
40. Střední škola Horažďovice
41. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o. Staňkov
42. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice
43. Střední odborné učiliště Domažlice

Středočeský kraj

1. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, Dubská
2. Střední odborné učiliště Nové Strašecí, Sportovní 1135
3. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
4. Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. Skalsko
5. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, Boučkova 355
6. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk
7. Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
8. Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
9. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno
10. Střední odborné učiliště Hubálov
11. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
12. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
13. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
14. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středoče
15. 1.kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s. r. o.
16. Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
17. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
18. Střední zemědělská škola Rakovník
19. Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
20. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Neratovice
21. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35, Brodce
22. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice
23. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kutná Hora
24. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Pražská 112, 280 02 Kolín 2
25. Střední průmyslová škola Rakovník
26. Masarykova obchodní akademie Rakovník, Pražská 1222
27. Integrovaná střední škola Rakovník
28. Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště Křivoklát
29. Integrovaná střední škola Jesenice
30. Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364
31. Střední odborné učiliště Sedlčany, o.p.s.
32. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
33. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
34. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
35. Odborné učiliště a Praktická škola Příbram
36. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
37. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
38. Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
39. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1
40. Střední odborné učiliště, Hluboš 178
41. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
42. Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy
43. Odborné učiliště, Kunice 60, Strančice
44. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
45. Střední odborná škola Čelákovice
46. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Nymburk
47. Střední odborné učiliště STRAVON spol. s.r.o. Nymburk
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Městec Králové
49. Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
50. Obchodní akademie Lysá nad Labem
51. ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské Mladá Boleslav
52. Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola zdravotnická Mladá Boleslav
53. Střední škola podnikatelská Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
54. Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav
55. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
56. Soukromá střední škola MAJA s.r.o. Mladá Boleslav
57. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
58. Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
59. Střední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
60. Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA Neratovice
61. Česká zahradnická akademie Mělník
62. Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
63. Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o.p.s. - Tyršova ul. 94
64. Integrovaná střední škola technická, Mělník
65. Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
66. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou
67. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
68. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora
69. Střední zemědělská škola Čáslav
70. Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo náměstí 75
71. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
72. Střední škola obchodní Kolín IV
73. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín
74. Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
75. Obchodní akademie Kolín
76. Dívčí katolická střední škola Kolín
77. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín
78. Střední odborná škola managementu a práva s.r.o. Kolín
79. Střední odborná škola Český Brod - Liblice
80. Střední odborné učiliště Vinařice
81. Soukromá střední odborná škola s.r.o. Velvary
82. Střední škola služeb a řemesel Stochov
83. Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce Stochov
84. Obchodní akademie Slaný
85. Integrovaná střední škola Slaný
86. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
87. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
88. ITEC - Střední odborná škola dopravy a ekonomie Kladno
89. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště U Hvězdy 2279, Kladno
90. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno
91. Odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice
92. Střední škola technických oborů Havířov - Šumbark
93. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
94. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim
95. Obchodní akademie Vlašim
96. Obchodní akademie Neveklov

Ústecký kraj

1. Střední škola Educhem a.s. Meziboří
2. Evropská obchodní akademie Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
3. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
4. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
5. Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
6. Střední škola lodní dopravy a technický řemesel Děčín VI - příspěvková org.
7. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Most
8. Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most
9. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
10. Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem
11. Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
12. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda
13. Střední škola technická AGC, a.s. Teplice
14. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem
15. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
16. Střední škola řemesel a služeb Děčín IV, Ruská 147
17. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace
18. Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk
19. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
20. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem
21. Střední škola elektrotechniky a spojů Ústí nad Labem
22. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
23. Střední odborná škola veřejnosprávní a sociální Ústí nad Labem
24. Soukromá obchodní akademie Ústí nad Labem
25. Obchodní akademie Ústí nad Labem
26. Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
27. Střední škola stavební Teplice
28. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
29. Konzervatoř v Teplicích
30. Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice
31. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Kostomlaty pod Milešovkou
32. Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o. Dubí
33. Střední škola gastronomie a služeb Most
34. Střední průmyslová škola Most, příspěvková organizace
35. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
36. Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Most
37. Střední odborná škola LIVA s.r.o.
38. Bukaschool - Soukromá hotelová škola Most
39. Střední odborná škola Litvínov - Hamr
40. Euroškola Litvínov
41. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Žatci
42. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště SČMSD, Žatec, s.r.o.
43. Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
44. Dětský domov, základní škola a střední škola Žatec
45. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Podbořany
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Podbořany
47. Střední odborná škola, Louny, p.o.
48. Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny
49. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
50. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
52. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem
53. Základní škola, Odborné učiliště a dětský domov, Račice, Zámek 1
54. Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice
55. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s.
56. Střední škola POHODA Litoměřice
57. Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace, Komenského 3
58. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol.s.r.o. Litoměřice
59. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o. Litoměřice
60. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
61. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Místo 66
62. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
63. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň
64. AMOS - Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň
65. Střední škola technická a automobilní Chomutov
66. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Chomutově
67. Obchodní akademie, Střední škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
68. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie Rumburk, příspěvková organizace
69. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební Děčín
70. Střední průmyslová škola strojní a dopravní Děčín

Zlínský kraj

1. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
2. Střední odborná škola Luhačovice
3. Střední škola oděvní a služeb Vizovice
4. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
5. Odborné učiliště Kelč
6. Střední průmyslová škola Zlín
7. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
8. Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
9. Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
10. Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice
11. Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
12. Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
13. Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
14. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
15. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově
16. Střední škola Kostka Vsetín
17. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
18. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
19. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži - odloučené pracoviště ve Zlíně
20. Střední odborné učiliště Uherský Brod
21. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
22. Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
23. Soukromá střední škola pedagogická a sociální ve Zlíně
24. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
25. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
26. Střední odborná škola Slavičín
27. Střední průmyslová škola Otrokovice
28. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
29. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
30. Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
31. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
32. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
33. Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
34. Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
35. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
36. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
37. Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
38. Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
39. Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště
40. Soukromá střední škola, s.r.o., Uherské Hradiště
41. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
42. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
43. Čtyřletá střední odborná škola Bojkovice
44. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna Střílky
45. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
46. Střední zdravotnická škola Kroměříž
47. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. Kroměříž
48. Obchodní akademie Kroměříž
49. Konzervatoř P. J.Vejvanovského Kroměříž
50. Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
51. Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o. Koryčany
52. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
53. Střední odborná škola Holešov
54. Odborné učiliště a Základní škola praktická Holešov
55. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
56. Střední pedagogická škola Boskovice
57. Střední odborná škola a střední odborné učiliště André Citroena Boskovice
58. Soukromá střední škola podnikání a managementu, o.p.s. Boskovice