Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Škola s dlouholetou tradicí nabízí vzdělávání zakončené maturitní zkouškou nebo výučním listem, absolventi učebních oborů mohou pokračovat studiem nástavbových oborů.

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Jedna z největších a nejmodernějších středních odborných škol v ČR, držitelka Certifikátu kvality ve vzdělávání, zapojena v projektech evropských fondů a mezinárodní spolupráce, škola s vysokou úrovní odbornosti.

Integrovaná střední škola automobilní Brno

Integrovaná střední škola automobilní Brno patří mezi nejmodernější střední odborné školy se zaměřením na výuku autooborů, a to s téměř šedesátiletou tradicí. Školou za tuto dobu prošlo více než 20 tisíc žáků v různých automobilních oborech.

 

Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65

Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65, je jediná střední škola s chemickým zaměřením v Jihomoravském kraji. Její historie se píše již od roku 1951. Studium je nabízeno ve třech oborech: Aplikovaná chemie, Analýza potravin a Přírodovědné lyceum. Všechny obory denního studia jsou čtyřleté a ukončené maturitní zkouškou.

Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy

Součástí školního areálu je vše, co je třeba, aby co nejlépe sloužil k výuce i výchově žáků nejen z jihomoravského regionu – budovy pro teoretické vyučování, moderní komplex dílen pro jednotlivé profese, domov mládeže, vlastní jídelna i tělocvična s posilovnou a komplex venkovních hřišť. 

Masarykova střední škola Letovice


Naše střední škola v Letovicích v okrese Blansko nabízí umělecké a technické vzdělání.
Čtyřleté obory zakončené maturitní zkouškou - Stavebnictví, Nábytkářská a dřevařská výroba, Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu, Uměleckořemeslné zpracování kamene a keramiky
Tříleté obory s výučním listem - Zedník, Truhlář, Elektrikář, Prodavač a Umělecký keramik. Pro absolventy nematuritních oborů nabízíme denní dvouleté nebo dálkové tříleté nástavbové studium "Podnikání".