preview

Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace

Popis

Všeobecné vzdělání získané na našem gymnáziu můžete rozvíjet nejen na českých, ale i na zahraničních univerzitách. Pomůžeme vám s tím. 

Po vystudování našeho oboru Praktická sestra, a případně po jeho rozvinutí na vyšší či vysoké škole, získáte naplňující a smysluplnou práci ve zdravotnictví. Prestižní poslání pomáhat lidem. 

Tým našich učitelů se pravidelně vzdělává proto, aby vám poskytli poutavou a moderní formou vše, co potřebujete vědět. Přesvědčíme vás. 

Sídlíme uprostřed Kyjova, města se skvělou dopravní obslužností zblízka i z větší dálky. Učebny v naší historické budově mají příjemné klima v létě i v zimě. Vybavení máme to nejmodernější, ať už vás baví fyzika, biologie nebo housle či kresba. Zastavte se u nás. 

Naše gymnázium a střední zdravotnická škola ctí kořeny, ze kterých již 125let vyrůstá, ale zároveň se nebojí rozhlédnout se do dalekého okolí. Naše studenty vysíláme nejen na zahraniční výlety, ale i na studijní výměnné pobyty či na roční studijní pobyty na zahraničních středních školách. Roztáhněte s námi křídla.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

WWW: https://www.gymkyjov.cz/
Zaměření školy: Střední zdravotnická škola, Gymnázium
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Podrobné informace o škole

Studijní obory

Čtyřleté gymnázium 

Plánuješ jít na vysokou? Anebo si zatím svými plány vůbec nejsi jistý/jistá, ale škola tě baví? Chceš prvně víc poznat obory, kterými se můžeš později ve svém životě zabývat? Právě pro tebe bude vhodné naše čtyřleté gymnázium. Znalosti ze základní školy budeme společně prohlubovat, abys byl/byla co nejsilnější. Postupně si ale budeš moct vybrat obory, ve kterých by ses chtěl/chtěla zdokonalit víc než všichni ostatní. Nejprve u nás, a po maturitě i na vysoké škole. Podpoříme tě. 

Osmileté gymnázium 

Základní škola tě moc baví, ale zvládnul/zvládla bys už teď i něco navíc? Nebo přímo očekáváš víc zábavy a znalostí? Jsme připraveni ti je poskytnout. Uděláme všechno proto, aby ses toho za osm let u nás dozvěděl/dozvěděla co nejvíc. Aby tě pak na vysoké škole nic nepřekvapilo. A nemusíš se bát, na kroužky a sport budeš mít času spoustu. Neomezíme tvé možnosti. 

Praktická sestra 

Přeješ si pomáhat ostatním lidem, pečovat o nemocné? Naše střední zdravotnická škola tě připraví na výkon tohoto pestrého a náročného povolání. Ale ty ho bereš spíš jako poslání. V tom tě podpoříme. U nás se naučíš všechnu nezbytnou teorii, a ovládneš i praxi, aby tě ve tvé budoucí práci (nebo na vysoké škole) nic nezaskočilo. Pomůžeme ti pomáhat. 

Diskuze