EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Moderní střední škola – notebook či tablet místo hory učebnic a sešitů, e-learning a především úplně jiný přístup k výuce. Žádné diktování zápisků, ale diskuze, aktivní vyhledávání informací a tvořivá spolupráce učitelů a studentů, která všechny baví. To je EDUCAnet České Budějovice – po všech stránkách moderní gymnázium a SOŠ se zaměřením na IT. Nabízíme denní i dálkové studium.

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440

SPŠ Volyně patří k nejstarším průmyslovým školám na území ČR s datem založení 1864. Pro přípravu studentů má nadstandardní podmínky díky komplexu budov, který byl postaven v nadčasovém funkcionalistickém stylu v roce 1933 a před třemi lety prošel velmi nákladnou rekonstrukcí přesahující částku 100 mil. Kč.

Střední odborné učiliště služeb Vodňany

Střední odborné učiliště je státní škola, zřízená městem Vodňany - neplatí se školné! Nabízíme učební obory pro žáky, kteří úspěšně ukončí 9. ročník ZŠ, pro žáky, kteří ukončí ZŠ v 7. nebo 8. ročníku a pro žáky ze zvláštních škol. Všichni studenti po úspěšném absolvování středního odborného učiliště obdrží výuční list.