preview

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Škola má 130 letou tradici a je největší a nejstarší v tomto oboru v ČR. Škola připravuje po teoretické a praktické stránce odborníky pro širokou oblast zahradnictví. Škola se stala komplexním centrem zahradnického vzdělávání v ČR.

preview

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Od roku 1992 úspěšně vedeme naše studenty k nalézání budoucí životní cesty a pečlivě je na ni připravujeme. Možnosti individuální volby programu, pestrou nabídku „tréninkových“ situací, samozřejmost v používání cizích jazyků v autentickém prostředí i schopnost absolventů úspěšně se prosadit v životě považujeme za naše jednoznačné priority. Naše škola si uchovává pozitivní rodinnou atmosféru jako bezpečné zázemí pro práci, studium i utváření vzájemných vztahů.

preview

Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové

Česko-anglické gymnázium bylo zřízeno v létě 2006 a od 1. září 2006 je zařazeno jako soukromá střední škola do sítě škol a školských zařízení v Královéhradeckém kraji. Jazykové gymnázium orientované na angličtinu vzniklo jako součást stávající VOŠ a SOŠ podnikatelské. Nová střední škola se od 9. 8. 2006 plným jménem nazývá Česko-anglické gymnázium, vyšší odborná škola a střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. a sídlí v areálu škol na adrese Hradecká 1151, 500 03 Hradec Králové.