Gymnázium a Střední odborná škola Aš

K 1.7.2002 došlo k administrativnímu sloučení Gymnázia se Střední průmyslovou školou textilní. SOŠ se může pochlubit dlouhou, více než stoletou historií. V současné době nabízí nový studijní obor Informatika v ekonomice. Připravuje žáky pro činnost kvalifikovaných odborníků v oblasti řešení ekonomické problematiky s aktivním využitím výpočetní techniky a prací spojených s komunikační technikou. Absolventi najdou uplatnění ve vedení firem malého a středního podnikání a mají také předpoklady pro vysokoškolské studium ekonomických i technických oborů.

Gymnázium a střední odborná škola Chodov

Naše škola připravuje žáky na jejich budoucí povolání již od roku 1991, kdy byla jako veřejná Obchodní akademie zřízena MŠMT ČR. V Chodově sídlí od 1. září 1992. Během svého mnohaletého působení přivedla k maturitě již několik set absolventů.

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace patří mezi největší a nejmodernější školy Karlovarského kraje s bohatou nabídkou oborů potřebných na trhu práce.

Škola se nachází v samém srdci Karlovarského kraje, uprostřed města Sokolov. Jde o školu s nejlepším dopravním napojením a s kvalitní výbavou dílenských a laboratorních prostor pro podporu technické a přírodovědné výuky.