Hlavní město Praha

1. Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
2. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára Praha 4
3. Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
4. Střední průmyslová škola elektrotechnická V Úžlabině 320, Praha 10
5. Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
6. Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
7. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17
8. Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská 3, Praha 1
9. Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
10. Škola Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Praha 4
11. Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9
12. Střední odborná škola pro administrativu Evropské Unie Praha 9
13. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova Praha 5
14. BEAN - Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Praha 9
15. Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9
16. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha 7
17. Střední průmyslová škola zeměměřická Praha 9
18. Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií Praha 2, Podskalská 10
19. Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8
20. Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299
21. Obchodní akademie Holešovice Praha 7
22. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
23. Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha 4
24. Střední škola technická, Zelený pruh Praha 4
25. Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10
26. English College in Prague
27. Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská 48/280, Praha 9
28. Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha 9, s.r.o.
29. Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9
30. Střední odborné učiliště služeb Praha 9
31. Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha 9
32. Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 - Vysočany
33. Střední odborná škola logistických služeb Praha 9
34. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha - Čakovice
35. Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha 9
36. Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Praha 9
37. Obchodní akademie Praha 9
38. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
39. Střední odborná škola sociální o.p.s. Praha 8
40. Střední odborná škola podnikatelská PROFIT s.r.o. Praha 8
41. Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
42. Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
43. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.
44. První soukromá hotelová škola v Praze 8 spol. s.r.o.
45. PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Praha 8
46. Odborné učiliště a praktická škola Chabařovická Praha 8
47. Obchodní akademie Hovorčovická Praha 8
48. Střední škola Náhorní Praha 8
49. Dvouletá katolická střední škola Praha 8
50. Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International Praha 6
51. Střední odborná škola civilního letectví Praha - Ruzyně
52. Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o. Praha 6
53. Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o. Praha 6
54. Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o. Praha 6
55. Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
56. Anglo-německá obchodní akademie Praha 6
57. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova Praha 5
58. Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
59. Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
60. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 5
61. Střední odborné učiliště, Praha 5 - Radotín
62. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha 5, Drtinova 3
63. Smíchovská střední průmyslová škola Praha 5
64. Hotelová škola Radlická Praha 5
65. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
66. Modrá škola - Základní a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
67. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4
68. Škola Kavčí Hory - Mateřská škola, základní škola a střední odborná škola služeb Praha 4
69. Střední škola zahradnická s.r.o. Praha 4
70. Střední škola pohostinství a stravování s.r.o. Praha 4
71. Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 4
72. Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha 4
73. Střední škola gastronomická a hotelová Praha 4
74. Střední škola Aloyse Klara Praha 4
75. Střední odborné učiliště Ohradní Praha 4
76. Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4
77. ARITA - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola specializační Praha 4
78. Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o. Praha 4
79. Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s.r.o. Praha 4
80. Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o. Praha 4
81. Obchodní akademie a Ekonomické lyceum Praha 4
82. Konzervatoř Duncan Centre Praha 4
83. Konzevatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha 4
84. G.A.P. Education střední škola Praha 4
85. Evangelická akademie Praha - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Praha 4
86. Ekonoma - Soukromá obchodní akademie v Praze 4
87. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.
88. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
89. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha 3
90. Střední škola knižní kultury Praha 3 - Žižkov
91. Střední odborná škola KVARTA Praha 3
92. Bankovní akademie - Střední odborná škola Praha 3
93. Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
94. Střední průmyslová škola elektrotechnická v Ječné ulici Praha 2
95. Střední odborné učiliště obchodní Praha 2, Belgická 29/250
96. Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2
97. Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
98. Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
99. Obchodní akademie Praha 2, Vinohradská 38
100. Jedličkův ústav a mateřská škola, základní škola a střední škola Praha 2
101. Českoslovanská akademie obchodní - Střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
102. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Praha 2
103. Škola Ječná Praha 2
104. Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště o.p.s. Praha 18
105. Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
106. Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14
107. Střední zdravotnická škola Ruská, Praha 10
108. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Praha 10, Chotouňská 476
109. Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
110. Střední pedagogická škola FUTURUM s.r.o. Praha 10
111. Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
112. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
113. Hotelová škola Praha 10 Vršovická 43
114. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 1
115. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
116. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova 22, Praha 1
117. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Praha 1
118. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha 1, Masná 18
119. Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Praha 1
120. Střední průmyslová škola strojnická Betlémská, Praha 1
121. Pražská konzervatoř Praha 1
122. Obchodní akademie Praha 1, Dušní 7
123. Masarykova střední škola chemická Praha 1
124. KJD - Konzervatoř Jana Deyla a Střední škola pro zrakově postižené Praha 1
125. Dívčí katolická střední škola Praha 1
126. Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.

Jihočeský kraj

1. Vyšší odborná škola, Střední škola, centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí
2. EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
3. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín
4. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Písku
5. Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
6. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
7. Střední odborné učiliště služeb Vodňany
8. Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
9. Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
10. Střední odborná škola Blatná
11. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga Písek
12. Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor
13. Obchodní akademie České Budějovice
14. Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, Kněžkodvorská 33/A, 370 04 České Budějovice
15. Střední zdravotnická škola, Tábor
16. Střední škola spojů a informatiky Tábor
17. Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor
18. Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o., Tábor
19. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor
20. Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
21. Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
22. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
23. Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
24. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.
25. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany
26. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice
27. Euroškola Strakonice
28. Střední odborné učiliště Blatná
29. Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
30. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
31. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice
32. Střední odborné učiliště, Netolice, Václavská 92
33. Střední zemědělská škola Písek
34. Střední zdravotnická škola Písek
35. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek
36. Soukromá výtvarná střední škola Písek
37. Obchodní akademie v Písku
38. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko
39. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
40. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň
41. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec
42. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec
43. Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec s.r.o.
44. Obchodní akademie T.G.Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
45. Střední škola technická a obchodní Dačice
46. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb Dačice
47. Střední škola České Velenice
48. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
49. Střední uměleckoprůmyslová škola Sv. Anežky České Český Krumlov
50. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Týn nad Vltavou
52. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny
53. Střední odborné učiliště v Lišově
54. Střední odborná škola elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
55. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice
56. Vyšší odborná škola a Střední škola s.r.o. České Budějovice
57. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotní České Budějovice
58. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
59. Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice
60. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Dukelská 13 České Budějovice
61. Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
62. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice
63. Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice, s.r.o.
64. Mateřská škola, Základní škola, Střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
65. Konzervatoř České Budějovice
66. Integrovaná střední škola stavební, Nerudova 59, České Budějovice

Jihomoravský kraj

1. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, Vaculíkova 14
2. Integrovaná střední škola automobilní Brno
3. Bezpečnostně právní akademie Brno
4. Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
5. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
6. Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
7. Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
8. Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy
9. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
10. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova 15
11. Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
12. Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
13. Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g
14. Střední odborná škola technická a střední odborné učiliště, Znojmo
15. Obchodní akademie, Břeclav
16. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo
17. Střední škola GARANCE o.p.s. Znojmo
18. Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD Znojmo, s.r.o.
19. Střední odborná škola Podyjí s.r.o. Znojmo
20. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Znojmo
21. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
22. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
23. Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
24. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Vyškov
25. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
26. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
27. Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárová 1669
28. Střední škola Strážnice
29. Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice
30. Střední škola lesnická a rybářská Bzenec, Přívoz 735
31. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Sobotní 116
32. Odborné učiliště Cvrčovice 131
33. Střední odborné učiliště Mikulov
34. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
35. Městská střední odborná škola Klobouky u Brna
36. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, Masarykovo nám. 1
37. Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav, nábř. Komenského 1
38. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
39. Soukromá střední odborná škola Břeclav s.r.o.
40. STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIŠNOV
41. Integrovaná střední škola Sokolnice 496
42. Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad
43. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
44. Střední škola dopravy, obchodu a služeb, nám. Klásterní 127, Moravský Krumlov
45. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská 26/28
46. Taneční konzervatoř Brno
47. Střední zdravotnická škola Evangelické akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno
48. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2
49. Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno
50. Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
51. Střední škola sociálních a zdravotních služeb Vesna, o.p.s. Brno
52. Střední škola pro sluchově postižené a odborné učiliště Brno, Gellnerova 1
53. Střední škola knih, o.p.s. Brno
54. Střední škola informatiky a spojů Brno, Čichnova 23
55. Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno, Purkyňova 97
56. Střední škola F.D.Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
57. Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
58. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno
59. Střední odborná škola tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno
60. Střední odborná škola Morava s.r.o., Brno
61. Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. Brno
62. Střední odborná škola a střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno
63. Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní Brno
64. Soukromá střední odborná škola Živnostenská Brno, s.r.o.
65. Scola Comeniana Obchodní akademie s 18 letou tradicí Brno
66. Odborné učiliště a Praktická škola Brno, Lomená 44
67. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
68. Obchodní akademie ELDO Brno
69. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
70. Konzervatoř Brno
71. Střední škola grafická Brno
72. Vysoká škola obchodní a hotelová a Hotelová škola Brno
73. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
74. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
75. Církevní střední zdravotnická škola Brno
76. Výchovný ústav, Střední škola, Internát a školní jídelna Olešnice
77. Masarykova střední škola Letovice
78. Střední průmyslová škola Jedovnice
79. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32
80. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
81. Integrovaná střední škola Hodonín
82. Výchovný ústav, Středisko výchovné péče, Střední škola a školní jídelna Černovice
83. Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
84. Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
85. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Blansko
86. VOŠ a Střední zemědělská škola, Benešov, Máchova 400
87. Střední zdravotnická škola Benešov
88. Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
89. Střední škola cestovního ruchu s.r.o. Benešov
90. Střední odborné učiliště stavební Benešov
91. Střední odborná škola, Černoleská 1997, Benešov
92. Integrovaná střední škola technická Benešov

Karlovarský kraj

1. Střední lesnická škola Žlutice
2. Střední průmyslová škola Ostrov
3. Střední průmyslová škola Loket
4. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Cheb
5. Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
6. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
7. Střední škola živnostenská Sokolov
8. Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
9. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
10. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
11. Odborné učiliště Horní Slavkov
12. Střední škola, výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola školní jídelna Žlutice
13. Střední odborné učiliště Toužim
14. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nejdek
15. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
16. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
17. Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
18. Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary
19. Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a Střední odborné učiliště s.r.o. Karlovy Vary
20. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
21. Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s.r.o. Karlovy Vary
22. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
23. Střední zemědělská škola Dalovice
24. Soukromá střední škola drogistická Mariánské lázně
25. Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské lázně s.r.o.
26. Hotelová škola Mariánské Lázně
27. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
28. Integrovaná střední škola Cheb
29. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
2. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
3. Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
4. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
5. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
7. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Jihlava, s.r.o.
8. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
9. Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
10. Střední odborná škola Nové Město na Moravě
11. Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
12. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
13. Škola ekonomiky a cestovního ruchu - soukromá střední odborná škola s.r.o. Žďár nad Sázavou
14. Střední škola technická Žďár nad Sázavou
15. Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
16. Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
17. Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
18. Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
19. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
20. Střední škola stavební Třebíč
21. Střední škola řemesel Třebíč
22. Střední průmyslová škola Třebíč
23. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o. Třebíč
24. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
25. Hotelová škola Třebíč
26. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
27. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
28. Hotelová škola Pelhřimov, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
29. Obchodní akademie Pelhřimov
30. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
31. Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
33. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
34. Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
35. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
36. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
37. Střední škola stavební Jihlava
38. Střední škola obchodu a služeb Jihlava
39. Střední odborná škola sociální u Matky Boží v Jihlavě
40. Střední umělecká škola grafická Jihlava
41. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
42. Manažerská akademie - Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
43. FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
44. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
45. Střední odborné učiliště Kyjov
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště automobilní Kyjov, Nádražní 471
47. Klvaňovo gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
48. Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř
49. Střední odborné učiliště technické Chotěboř
50. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Královéhradecký kraj

1. Obchodní akademie T.G.Masaryka Kostelec nad Orlicí
2. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Hradec Králové
3. Masarykova obchodní akademie Jičín
4. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
5. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov
6. Obchodní akademie Náchod
7. Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně
8. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
9. Vyšší odborná škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
10. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
11. Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
12. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
13. Sion High School
14. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vrchlabí
15. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
16. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov
17. Střední průmyslová škola Trutnov
18. Czech Sales Academy Trutnov - Střední odborná škola s.r.o.
19. Obchodní akademie Trutnov
20. Česká lesnická akademie Trutnov, střední škola a vyšší odborná škola
21. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice
22. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
23. Odborné učiliště Hostinné
24. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
25. Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
26. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou
27. Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
28. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
29. Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie, Náchod
30. Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
31. Střední škola řemeslná Jaroměř
32. Gymnázium & Střední odborná škola Jaroměř
33. Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
34. Střední průmyslová škola Hronov
35. Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
36. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
37. Integrovaná střední škola Nová Paka
38. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
39. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad
40. Střední škola zahradnická, náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno
41. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
42. Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
43. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích
44. Odborné učiliště a Praktická škola Hořice
45. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
46. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o.
47. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
48. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110
49. Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
50. Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
51. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
52. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
53. Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
54. Střední průmyslová škola Hradec Králové, Hradecká 647
55. Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
56. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
57. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova 1338
58. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
59. Odborné učiliště Hradec Králové
60. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Hradec Králové
61. Floristická střední škola Hradec Králové
62. Czech sales academy Hradec Králové - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola s.r.o.
63. Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
64. Střední odborná škola Fortika Lomnice u Tišnova
65. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.

Liberecký kraj

1. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov
2. Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.
3. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov
4. Střední zdravotnická škola, Turnov
5. Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
6. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
7. Střední škola, výchovný ústav a školní jídelna Višňové
8. Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
9. Waldorfská škola Semily
10. Integrovaná střední škola Semily
11. Střední škola Lomnice nad Popelkou
12. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
13. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
14. Střední umělecká škola v Liberci
15. Střední škola stavební a dopravní Liberec
16. Střední škola právní a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. Liberec
17. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
18. Střední průmyslová škola textilní Liberec
19. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
20. Střední průmyslová škola stavební Liberec 1
21. Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o. Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o. Střední škola uměleckořemeslná a o
22. Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace
23. Střední odborná škola obchodní Liberec
24. Střední odborná škola a gymnázium Na Bojišti 15, Liberec
25. Soukromá hotelová škola Hergesell spol. s.r.o. Liberec
26. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Liberec
27. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec - Jeronýmova, příspěvková organizace
28. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna Frýdlant
29. Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
30. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
31. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
32. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
33. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou
34. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
35. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
36. Střední škola obchodní a právní s.r.o. Jablonec nad Nisou
37. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
38. Střední průmyslová škola Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
40. Obchodní akademie Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

1. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
2. Bezpečnostně právní akademie Ostrava
3. PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Frýdek-Místek
4. Střední škola informačních technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
5. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Svaté Anežky České Odry
6. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Husova 283
7. Obchodní akademie Ostrava - Poruba
8. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
9. Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka
10. Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba
11. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
12. Střední průmyslová škola stavební Havířov
13. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
14. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace
15. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola správní Ostrava - Mariánské Hory
16. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
17. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
18. Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Brandýs nad Labem
19. Střední zemědělská škola v Brandýse nad Labem
20. Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
21. Vítkovická střední průmyslová škola
22. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
23. Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace
24. Střední škola uměleckých řemesel Ostrava - Zábřeh
25. Střední škola teleinformatiky Ostrava
26. Střední umělecká škola Ostrava, příspěvková organizace
27. Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
28. Střední škola služeb a podnikání Ostrava
29. Střední škola elektrotechnická Ostrava
30. Střední průmyslová škola Ostrava - Vítkovice
31. Střední průmyslová škola stavební Ostrava
32. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
33. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
34. Střední odborná škola waldorfská - Ostrava
35. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium, s.r.o. Ostrava
36. Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice
37. Soukromá střední umělecká škola Ostrava
38. Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
39. RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
40. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
41. IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola Ostrava
42. AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
43. AHOL - Střední odborná škola Ostrava
44. Střední škola, Vítkov - Podhradí, příspěvková organizace
45. Základní škola, střední škola, dětský domov, školní jídelna a internát Velké Heraltice
46. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
47. Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
48. Střední škola technická Opava
49. Střední škola průmyslová a umělecká Opava, příspěvková organizace
50. Střední průmyslová škola stavební Opava
51. Střední odborné učiliště stavební Opava
52. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
53. Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
54. Církevní konzervatoř Opava
55. Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
56. Střední škola, Šenov u Nového Jičína, p.o.
57. Střední škola ekonomicko-podnikatelská , o.p.s. Studénka
58. Střední škola Odry
59. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Nový Jičín
60. Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
61. Odborné učiliště a Praktická škola v Novém Jičíně
62. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
63. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice
64. Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm
65. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
66. Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
67. Moravskoslezská obchodní akademie Petřvald
68. Střední odborná škola NetOffice Orlová, spol. s.r.o.
69. Obchodní akademie Orlová
70. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
71. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
72. Střední škola techniky a služeb Karviná
73. Střední průmyslová škola Karviná
74. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná
75. Obchodní akademie Karviná, s.r.o.
76. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
77. Střední škola a základní škola Havířov - Šumbark
78. Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace
79. Střední odborné učiliště Baron School, spol. s.r.o. Havířov
80. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola, o.p.s. a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
81. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov s.r.o.
82. Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
83. MŠ, ZŠ a SŠ Slezské diakonie
84. Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, s.r.o. Třinec
85. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
86. Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec
87. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
88. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
89. Střední zdravotnická škola ve Frýdku-Místku
90. Střední uměleckoprůmyslová škola, s.r.o. Frýdek-Místek
91. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
92. Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
93. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, příspěvková organizace
94. Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
95. Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
96. Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
97. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410
98. Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov, příspěvková organizace
99. Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o. Rýmařov
100. Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice
101. Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. Krnov
102. Střední škola průmyslová Krnov, příspěvková organizace
103. Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov
104. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov, p.o.
105. Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
106. Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Střední průmyslová škola Hranice
2. Střední odborná škola Prostějov
3. Střední zdravotnická škola Prostějov
4. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
5. Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
6. Střední odborná škola logistická a Střední odborné učiliště Dalovice
7. Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
8. Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
9. Střední škola řezbářská Tovačov
10. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
11. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
12. Střední lesnická škola v Hranicích
13. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3, Olomouc
14. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh
15. Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
16. Střední škola Pomněnka, o.p.s. Šumperk
17. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
18. Střední zdravotnická škola Šumperk
19. Střední škola, základní škola a mateřská škola Šumperk
20. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
21. Střední škola železniční a stavební, Šumperk
22. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Gen. Krátkého 30, Šumperk
23. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk
24. Střední škola technická Mohelnice
25. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
26. Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27
27. Obchodní akademie Mohelnice
28. Střední odborné učiliště zemědělské Loštice
29. Střední škola zemědělská Přerov
30. Střední škola gastronomie a služeb Přerov, Širava 7
31. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
32. Obchodní akademie Přerov
33. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
34. Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
35. Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
36. Odborné učiliště, Křenovice 8, Kojetín
37. Střední zdravotnická škola Hranice
38. Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
39. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
40. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov s.r.o.
41. Švehlova střední škola Prostějov
42. Střední škola, základní škola a mateřská škola Prostějov, Komenského 10
43. ART ECON - Střední škola, s.r.o.
44. Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
45. Střední škola designu a módy Prostějov
46. Střední odborné učiliště stavební Prostějov
47. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
48. Obchodní akademie Prostějov
49. Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd
50. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
51. Střední odborná škola hotelnictví a turismus Uničov s.r.o.
52. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
53. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Olomouc
54. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Olomouc
55. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola DC 90, s.r.o. Olomouc
56. Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček
57. Střední škola zemědělská Olomouc
58. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
59. Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o. Olomouc
60. Stavební škola Olomouc - Horstav
61. Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
62. Střední škola polygrafická Olomouc
63. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc
64. Střední škola logistiky a chemie Olomouc
65. Střední odborná škola služeb s.r.o. Olomouc
66. Střední odborná škola Olomouc spol. s.r.o.
67. Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o. Olomouc
68. Obchodní akademie Olomouc
69. Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
70. Konzervatoř evangelické akademie Olomouc
71. Střední odborná škola Litovel
72. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Žulová, Komenského 154
73. Výchovný ústav, Střední škola, Základní škola a školní jídelna Vidnava
74. Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně 458
75. Střední odborná škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8
76. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník
77. Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
78. Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jeseník
79. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice

Pardubický kraj

1. Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
2. Střední škola podnikání Vysoké Mýto
3. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
4. Střední škola automobilní Holice
5. Střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
6. Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o., Litomyšl
7. Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl
8. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
9. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
10. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto
11. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb Chrudim, Čáslavská 205
12. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
13. Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
14. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
15. Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
16. Průmyslová střední škola Letohrad
17. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Lanškroun
18. Střední odborné učiliště opravárenské Králíky
19. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
20. Střední zdravotnická škola Svitavy
21. Střední odborné učiliště Svitavy
22. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
23. Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.
24. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Polička
25. Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
26. Integrovaná střední škola Moravská Třebová
27. Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
28. Střední průmyslová škola stavební Rybitví
29. EDUCanet - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
30. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč, Obránců míru 1025
31. Střední zdravotnická škola Pardubice
32. Střední průmyslová škola potravinářská Pardubice
33. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, Karla IV. 13
34. Střední průmyslová škola chemická Pardubice
35. Střední odborné učiliště stavební Pardubice s.r.o.
36. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
37. Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice
38. Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
39. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
40. Labská hotelová a střední odborná škola Pardubice
41. Konzervatoř Pardubice
42. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie Pardubice
43. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
44. Střední odborné učiliště zemědělské Chvaletice
45. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické Třemošnice, Sportovní 322
46. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky
47. Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
48. Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
49. Střední průmyslová škola Chrudim
50. Obchodní akademie Chrudim
51. Hotelová škola Bohemia Chrudium
52. Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice, Zámek 1
53. Střední zdravotnická škola Beroun
54. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Beroun - Hlinky
55. Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
56. Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Beroun
57. Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun

Plzeňský kraj

1. Střední uměleckoprůmyslová a Základní umělecká škola Zámeček s. r. o.
2. Plzeňská obchodní akademie
3. Střední průmyslová škola dopravní Plzeň
4. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu Plzeň
5. Střední škola Kralovice
6. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
7. Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
8. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Karlovarská 99, 323 00 Plzeň
9. Střední průmyslová škola Tachov
10. Střední odborná škola Stříbro
11. Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá
12. Střední škola Bor
13. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Terešov
14. Střední škola Rokycany, Jeřabinová 96
15. Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany
16. Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany
17. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
18. Střední škola Horní Bříza
19. Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s.r.o., Starý Plzenec
20. Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
21. Střední škola, Oselce 1
22. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
23. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
24. Střední průmyslová škola stavební Plzeň
25. Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
26. Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň
27. Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň
28. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
29. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu služeb a provozu hotelů, s.r.o., Plzeň
30. Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň
31. Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56
32. Obchodní akademie, Plzeň
33. Konzervatoř Plzeň
34. Hotelová škola, Plzeň
35. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
36. Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy
37. Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
38. Střední průmyslová škola Klatovy
39. Integrovaná střední škola Klatovy
40. Střední škola Horažďovice
41. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o. Staňkov
42. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice
43. Střední odborné učiliště Domažlice

Středočeský kraj

1. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, Dubská
2. Střední odborné učiliště Hubálov
3. Střední odborné učiliště Nové Strašecí, Sportovní 1135
4. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
5. Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
6. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
7. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, Boučkova 355
8. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
9. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středoče
10. Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
11. Obchodní akademie Neveklov
12. Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
13. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk
14. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Neratovice
15. Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
16. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35, Brodce
17. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kutná Hora
18. Obchodní akademie Slaný
19. Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
20. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
21. Střední zemědělská škola Rakovník
22. Střední průmyslová škola Rakovník
23. Masarykova obchodní akademie Rakovník, Pražská 1222
24. Integrovaná střední škola Rakovník
25. Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště Křivoklát
26. Integrovaná střední škola Jesenice
27. Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364
28. Střední odborné učiliště Sedlčany, o.p.s.
29. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
30. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
31. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
32. Odborné učiliště a Praktická škola Příbram
33. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
34. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
35. Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
36. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1
37. Střední odborné učiliště, Hluboš 178
38. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
39. Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy
40. Odborné učiliště, Kunice 60, Strančice
41. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
42. Střední odborná škola Čelákovice
43. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Nymburk
44. Střední odborné učiliště STRAVON spol. s.r.o. Nymburk
45. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Městec Králové
46. Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
47. Obchodní akademie Lysá nad Labem
48. Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. Skalsko
49. ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské Mladá Boleslav
50. Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola zdravotnická Mladá Boleslav
51. Střední škola podnikatelská Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
52. Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
53. Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav
54. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
55. Soukromá střední škola MAJA s.r.o. Mladá Boleslav
56. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
57. Střední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
58. Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA Neratovice
59. Česká zahradnická akademie Mělník
60. Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
61. Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o.p.s. - Tyršova ul. 94
62. Integrovaná střední škola technická, Mělník
63. Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
64. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou
65. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
66. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora
67. Střední zemědělská škola Čáslav
68. Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo náměstí 75
69. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
70. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
71. Střední škola obchodní Kolín IV
72. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín
73. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Pražská 112, 280 02 Kolín 2
74. Obchodní akademie Kolín
75. Dívčí katolická střední škola Kolín
76. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín
77. Střední odborná škola managementu a práva s.r.o. Kolín
78. Střední odborná škola Český Brod - Liblice
79. Střední odborné učiliště Vinařice
80. Soukromá střední odborná škola s.r.o. Velvary
81. Střední škola služeb a řemesel Stochov
82. Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce Stochov
83. Integrovaná střední škola Slaný
84. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
85. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
86. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno
87. ITEC - Střední odborná škola dopravy a ekonomie Kladno
88. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště U Hvězdy 2279, Kladno
89. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno
90. Odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice
91. 1.kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s. r. o.
92. Střední škola technických oborů Havířov - Šumbark
93. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice
94. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
95. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim
96. Obchodní akademie Vlašim

Ústecký kraj

1. Střední škola Educhem a.s. Meziboří
2. Evropská obchodní akademie Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
3. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
4. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
5. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Podbořany
6. Střední škola lodní dopravy a technický řemesel Děčín VI - příspěvková org.
7. Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
8. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň
9. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace
10. Střední škola řemesel a služeb Děčín IV, Ruská 147
11. Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most
12. Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk
13. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
14. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem
15. Střední škola elektrotechniky a spojů Ústí nad Labem
16. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
17. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem
18. Střední odborná škola veřejnosprávní a sociální Ústí nad Labem
19. Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem
20. Soukromá obchodní akademie Ústí nad Labem
21. Obchodní akademie Ústí nad Labem
22. Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
23. Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
24. Střední škola technická AGC, a.s. Teplice
25. Střední škola stavební Teplice
26. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
27. Konzervatoř v Teplicích
28. Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice
29. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Kostomlaty pod Milešovkou
30. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
31. Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o. Dubí
32. Střední škola gastronomie a služeb Most
33. Střední průmyslová škola Most, příspěvková organizace
34. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
35. Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Most
36. Střední odborná škola LIVA s.r.o.
37. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Most
38. Bukaschool - Soukromá hotelová škola Most
39. Střední odborná škola Litvínov - Hamr
40. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
41. Euroškola Litvínov
42. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Žatci
43. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště SČMSD, Žatec, s.r.o.
44. Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
45. Dětský domov, základní škola a střední škola Žatec
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Podbořany
47. Střední odborná škola, Louny, p.o.
48. Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny
49. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
50. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
52. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem
53. Základní škola, Odborné učiliště a dětský domov, Račice, Zámek 1
54. Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice
55. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s.
56. Střední škola POHODA Litoměřice
57. Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace, Komenského 3
58. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol.s.r.o. Litoměřice
59. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o. Litoměřice
60. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
61. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Místo 66
62. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
63. AMOS - Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň
64. Střední škola technická a automobilní Chomutov
65. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Chomutově
66. Obchodní akademie, Střední škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
67. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie Rumburk, příspěvková organizace
68. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební Děčín
69. Střední průmyslová škola strojní a dopravní Děčín
70. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda

Zlínský kraj

1. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
2. Střední odborná škola Luhačovice
3. Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
4. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
5. Střední průmyslová škola Zlín
6. Střední škola Kostka Vsetín
7. Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
8. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
9. Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
10. Střední průmyslová škola Otrokovice
11. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
12. Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
13. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži - odloučené pracoviště ve Zlíně
14. Střední odborné učiliště Uherský Brod
15. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
16. Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
17. Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
18. Soukromá střední škola pedagogická a sociální ve Zlíně
19. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
20. Střední škola oděvní a služeb Vizovice
21. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
22. Střední odborná škola Slavičín
23. Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
24. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
25. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
26. Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
27. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
28. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
29. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
30. Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
31. Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
32. Odborné učiliště Kelč
33. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
34. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
35. Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
36. Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště
37. Soukromá střední škola, s.r.o., Uherské Hradiště
38. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
39. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
40. Čtyřletá střední odborná škola Bojkovice
41. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna Střílky
42. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
43. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
44. Střední zdravotnická škola Kroměříž
45. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. Kroměříž
46. Obchodní akademie Kroměříž
47. Konzervatoř P. J.Vejvanovského Kroměříž
48. Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
49. Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o. Koryčany
50. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
51. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově
52. Střední odborná škola Holešov
53. Odborné učiliště a Základní škola praktická Holešov
54. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
55. Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice
56. Střední pedagogická škola Boskovice
57. Střední odborná škola a střední odborné učiliště André Citroena Boskovice
58. Soukromá střední škola podnikání a managementu, o.p.s. Boskovice