Hlavní město Praha

1. Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8
2. Střední škola technická, Zelený pruh Praha 4
3. Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
4. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17
5. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára Praha 4
6. Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
7. Vyšší odborná škola ekonomická a Obchodní akademie Kollárova 5/271 Praha 8
8. Obchodní akademie Praha 1, Dušní 7
9. Střední průmyslová škola elektrotechnická V Úžlabině 320, Praha 10
10. Škola Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Praha 4
11. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.
12. Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
13. Obchodní akademie Praha 9
14. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
15. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 5
16. BEAN - Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Praha 9
17. Střední odborná škola pro administrativu Evropské Unie Praha 9
18. Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
19. Střední průmyslová škola zeměměřická Praha 9
20. Masarykova střední škola chemická Praha 1
21. Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha 9
22. Obchodní akademie Holešovice Praha 7
23. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 1
24. Hotelová škola Praha 10 Vršovická 43
25. Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská 3, Praha 1
26. Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9
27. Obchodní akademie Hovorčovická Praha 8
28. English College in Prague
29. Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská 48/280, Praha 9
30. Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha 9, s.r.o.
31. Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9
32. Střední odborné učiliště služeb Praha 9
33. Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha 9
34. Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 - Vysočany
35. Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9
36. Střední odborná škola logistických služeb Praha 9
37. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha - Čakovice
38. Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Praha 9
39. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
40. Střední odborná škola sociální o.p.s. Praha 8
41. Střední odborná škola podnikatelská PROFIT s.r.o. Praha 8
42. Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
43. Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
44. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.
45. První soukromá hotelová škola v Praze 8 spol. s.r.o.
46. PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Praha 8
47. Odborné učiliště a praktická škola Chabařovická Praha 8
48. Střední škola Náhorní Praha 8
49. Dvouletá katolická střední škola Praha 8
50. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha 7
51. Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International Praha 6
52. Střední odborná škola civilního letectví Praha - Ruzyně
53. Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o. Praha 6
54. Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o. Praha 6
55. Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o. Praha 6
56. Anglo-německá obchodní akademie Praha 6
57. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova Praha 5
58. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova Praha 5
59. Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
60. Střední odborné učiliště, Praha 5 - Radotín
61. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha 5, Drtinova 3
62. Smíchovská střední průmyslová škola Praha 5
63. Hotelová škola Radlická Praha 5
64. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
65. Modrá škola - Základní a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
66. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4
67. Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha 4
68. Škola Kavčí Hory - Mateřská škola, základní škola a střední odborná škola služeb Praha 4
69. Střední škola zahradnická s.r.o. Praha 4
70. Střední škola pohostinství a stravování s.r.o. Praha 4
71. Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 4
72. Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha 4
73. Střední škola gastronomická a hotelová Praha 4
74. Střední škola Aloyse Klara Praha 4
75. Střední odborné učiliště Ohradní Praha 4
76. Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4
77. ARITA - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola specializační Praha 4
78. Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o. Praha 4
79. Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s.r.o. Praha 4
80. Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o. Praha 4
81. Obchodní akademie a Ekonomické lyceum Praha 4
82. Konzervatoř Duncan Centre Praha 4
83. Konzevatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha 4
84. G.A.P. Education střední škola Praha 4
85. Evangelická akademie Praha - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Praha 4
86. Ekonoma - Soukromá obchodní akademie v Praze 4
87. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
88. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha 3
89. Střední škola knižní kultury Praha 3 - Žižkov
90. Střední odborná škola KVARTA Praha 3
91. Obchodní akademie Kubelíkova 37, Praha 3
92. Bankovní akademie - Střední odborná škola Praha 3
93. Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií Praha 2, Podskalská 10
94. Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
95. Střední průmyslová škola elektrotechnická v Ječné ulici Praha 2
96. Střední odborné učiliště obchodní Praha 2, Belgická 29/250
97. Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2
98. Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
99. Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
100. Obchodní akademie Praha 2, Vinohradská 38
101. Jedličkův ústav a mateřská škola, základní škola a střední škola Praha 2
102. Českoslovanská akademie obchodní - Střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
103. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Praha 2
104. Škola Ječná Praha 2
105. Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště o.p.s. Praha 18
106. Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
107. Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14
108. Střední zdravotnická škola Ruská, Praha 10
109. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Praha 10, Chotouňská 476
110. Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
111. Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299
112. Střední pedagogická škola FUTURUM s.r.o. Praha 10
113. Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
114. Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10
115. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
116. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
117. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova 22, Praha 1
118. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Praha 1
119. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha 1, Masná 18
120. Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Praha 1
121. Střední průmyslová škola strojnická Betlémská, Praha 1
122. Pražská konzervatoř Praha 1
123. KJD - Konzervatoř Jana Deyla a Střední škola pro zrakově postižené Praha 1
124. Dívčí katolická střední škola Praha 1
125. Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.

Jihočeský kraj

1. Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
2. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín
3. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola České Budějovice, s.r.o.
4. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga Písek
5. Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, Kněžkodvorská 33/A, 370 04 České Budějovice
6. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany
7. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.
8. Střední odborné učiliště služeb Vodňany
9. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny
10. Střední škola technická a obchodní Dačice
11. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Písku
12. Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
13. Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
14. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
15. Střední zdravotnická škola, Tábor
16. Střední škola spojů a informatiky Tábor
17. Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor
18. Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor
19. Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o., Tábor
20. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor
21. Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
22. Vyšší odborná škola, Střední škola, centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí
23. Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
24. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
25. Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
26. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice
27. Euroškola Strakonice
28. Střední odborné učiliště Blatná
29. Střední odborná škola Blatná
30. Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
31. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
32. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice
33. Střední odborné učiliště, Netolice, Václavská 92
34. Střední zemědělská škola Písek
35. Střední zdravotnická škola Písek
36. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek
37. Soukromá výtvarná střední škola Písek
38. Obchodní akademie v Písku
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko
40. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
41. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň
42. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec
43. Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
44. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec
45. Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec s.r.o.
46. Obchodní akademie T.G.Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
47. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb Dačice
48. Střední škola České Velenice
49. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
50. Střední uměleckoprůmyslová škola Sv. Anežky České Český Krumlov
51. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov
52. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Týn nad Vltavou
53. Střední odborné učiliště v Lišově
54. Střední odborná škola elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
55. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice
56. Vyšší odborná škola a Střední škola s.r.o. České Budějovice
57. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotní České Budějovice
58. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
59. Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice
60. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Dukelská 13 České Budějovice
61. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice
62. Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice, s.r.o.
63. Obchodní akademie České Budějovice
64. Mateřská škola, Základní škola, Střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
65. Konzervatoř České Budějovice
66. Integrovaná střední škola stavební, Nerudova 59, České Budějovice

Jihomoravský kraj

1. Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno
2. Integrovaná střední škola automobilní Brno
3. Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
4. Bezpečnostně právní akademie Brno
5. Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61
6. Masarykova střední škola Letovice
7. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova 15
8. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
9. Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
10. VOŠ a Střední zemědělská škola, Benešov, Máchova 400
11. Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad
12. Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD Znojmo, s.r.o.
13. Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno, Purkyňova 97
14. Obchodní akademie ELDO Brno
15. Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav, nábř. Komenského 1
16. Střední škola informatiky a spojů Brno, Čichnova 23
17. Střední odborná škola technická a střední odborné učiliště, Znojmo
18. Obchodní akademie, Břeclav
19. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo
20. Střední škola GARANCE o.p.s. Znojmo
21. Střední odborná škola Podyjí s.r.o. Znojmo
22. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Znojmo
23. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
24. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
25. Střední škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická, Vyškov
26. Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
27. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Vyškov
28. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
29. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
30. Střední odborné učiliště Hubálov
31. Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárová 1669
32. Střední škola Strážnice
33. Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice
34. Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
35. Střední škola lesnická a rybářská Bzenec, Přívoz 735
36. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Sobotní 116
37. Odborné učiliště Cvrčovice 131
38. Střední odborné učiliště Mikulov
39. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
40. Městská střední odborná škola Klobouky u Brna
41. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, Masarykovo nám. 1
42. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
43. Soukromá střední odborná škola Břeclav s.r.o.
44. STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIŠNOV
45. Integrovaná střední škola Sokolnice 496
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
47. Střední škola dopravy, obchodu a služeb, nám. Klásterní 127, Moravský Krumlov
48. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská 26/28
49. Taneční konzervatoř Brno
50. Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
51. Střední zdravotnická škola Evangelické akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno
52. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2
53. Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno
54. Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
55. Střední škola sociálních a zdravotních služeb Vesna, o.p.s. Brno
56. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, Vaculíkova 14
57. Střední škola pro sluchově postižené a odborné učiliště Brno, Gellnerova 1
58. Střední škola knih, o.p.s. Brno
59. Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g
60. Střední škola F.D.Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
61. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno
62. Střední odborná škola tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno
63. Střední odborná škola Morava s.r.o., Brno
64. Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. Brno
65. Střední odborná škola a střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno
66. Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy
67. Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní Brno
68. Soukromá střední odborná škola Živnostenská Brno, s.r.o.
69. Scola Comeniana Obchodní akademie s 18 letou tradicí Brno
70. Odborné učiliště a Praktická škola Brno, Lomená 44
71. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
72. Konzervatoř Brno
73. Střední škola grafická Brno
74. Vysoká škola obchodní a hotelová a Hotelová škola Brno
75. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
76. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
77. Církevní střední zdravotnická škola Brno
78. Výchovný ústav, Střední škola, Internát a školní jídelna Olešnice
79. Střední průmyslová škola Jedovnice
80. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32
81. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
82. Integrovaná střední škola Hodonín
83. Výchovný ústav, Středisko výchovné péče, Střední škola a školní jídelna Černovice
84. Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
85. Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
86. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Blansko
87. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
88. Střední zdravotnická škola Benešov
89. Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
90. Střední škola cestovního ruchu s.r.o. Benešov
91. Střední odborné učiliště stavební Benešov
92. Střední odborná škola, Černoleská 1997, Benešov
93. Integrovaná střední škola technická Benešov

Karlovarský kraj

1. Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
2. Střední škola živnostenská Sokolov
3. Střední průmyslová škola Loket
4. Střední průmyslová škola Ostrov
5. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Cheb
7. Střední lesnická škola Žlutice
8. Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s.r.o. Karlovy Vary
9. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
10. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
11. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
12. Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a Střední odborné učiliště s.r.o. Karlovy Vary
13. Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
14. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
15. Odborné učiliště Horní Slavkov
16. Střední škola, výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola školní jídelna Žlutice
17. Střední odborné učiliště Toužim
18. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nejdek
19. Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
20. Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary
21. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
22. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
23. Střední zemědělská škola Dalovice
24. Soukromá střední škola drogistická Mariánské lázně
25. Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské lázně s.r.o.
26. Hotelová škola Mariánské Lázně
27. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
28. Integrovaná střední škola Cheb
29. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
2. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
3. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Jihlava, s.r.o.
4. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
5. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
7. Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
8. Střední umělecká škola grafická Jihlava
9. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
10. Manažerská akademie - Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
11. Střední odborná škola Nové Město na Moravě
12. Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
13. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
14. Škola ekonomiky a cestovního ruchu - soukromá střední odborná škola s.r.o. Žďár nad Sázavou
15. Střední škola technická Žďár nad Sázavou
16. Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
17. Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
18. Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
19. Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
20. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
21. Střední škola stavební Třebíč
22. Střední škola řemesel Třebíč
23. Střední průmyslová škola Třebíč
24. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o. Třebíč
25. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
26. Hotelová škola Třebíč
27. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
28. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
29. Hotelová škola Pelhřimov, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
30. Obchodní akademie Pelhřimov
31. Střední škola Kamenice nad Lipou
32. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
33. Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
34. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
35. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
36. Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
37. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
38. Střední škola technická Jihlava
39. Střední škola stavební Jihlava
40. Střední škola obchodu a služeb Jihlava
41. Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
42. Střední průmyslová škola Jihlava
43. Střední odborná škola sociální u Matky Boží v Jihlavě
44. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
45. FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
46. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
47. Střední odborné učiliště Kyjov
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště automobilní Kyjov, Nádražní 471
49. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
50. Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř
51. Střední odborné učiliště technické Chotěboř
52. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
53. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Královéhradecký kraj

1. Masarykova obchodní akademie Jičín
2. Obchodní akademie Náchod
3. Obchodní akademie T.G.Masaryka Kostelec nad Orlicí
4. Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
5. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Hradec Králové
6. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov
7. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
8. Střední průmyslová škola Hronov
9. Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
10. Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně
11. Česká lesnická akademie Trutnov, střední škola a vyšší odborná škola
12. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
13. Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
14. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
15. Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
16. Sion High School
17. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vrchlabí
18. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
19. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov
20. Střední průmyslová škola Trutnov
21. Czech Sales Academy Trutnov - Střední odborná škola s.r.o.
22. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
23. Obchodní akademie Trutnov
24. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice
25. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
26. Odborné učiliště Hostinné
27. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
28. Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
29. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou
30. Vyšší odborná škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
31. Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
32. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
33. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
34. Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie, Náchod
35. Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
36. Střední škola řemeslná Jaroměř
37. Gymnázium & Střední odborná škola Jaroměř
38. Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
39. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
40. Integrovaná střední škola Nová Paka
41. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
42. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad
43. Střední škola zahradnická, náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno
44. Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
45. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích
46. Odborné učiliště a Praktická škola Hořice
47. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
48. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o.
49. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
50. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110
51. Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
52. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
53. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
54. Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
55. Střední průmyslová škola Hradec Králové, Hradecká 647
56. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
57. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova 1338
58. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Hradební 1029
59. Odborné učiliště Hradec Králové
60. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Hradec Králové
61. Obchodní akademie, Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
62. Floristická střední škola Hradec Králové
63. Czech sales academy Hradec Králové - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola s.r.o.
64. Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
65. Střední odborná škola Fortika Lomnice u Tišnova
66. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.

Liberecký kraj

1. Euroškola Česká Lípa SOŠ s.r.o.
2. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov
3. Střední zdravotnická škola, Turnov
4. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
5. Střední průmyslová škola stavební Liberec 1
6. Střední škola Lomnice nad Popelkou
7. Střední škola, výchovný ústav a školní jídelna Višňové
8. Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
9. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov
10. Waldorfská škola Semily
11. Integrovaná střední škola Semily
12. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
13. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
14. Střední umělecká škola v Liberci
15. Střední škola stavební a dopravní Liberec
16. Střední škola právní a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. Liberec
17. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
18. Střední průmyslová škola textilní Liberec
19. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
20. Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o. Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o. Střední škola uměleckořemeslná a o
21. Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace
22. Střední odborná škola obchodní Liberec
23. Střední odborná škola a gymnázium Na Bojišti 15, Liberec
24. Soukromá hotelová škola Hergesell spol. s.r.o. Liberec
25. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Liberec
26. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec - Jeronýmova, příspěvková organizace
27. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna Frýdlant
28. Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
29. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
30. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
31. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou
32. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
33. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
34. Střední škola obchodní a právní s.r.o. Jablonec nad Nisou
35. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
36. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
37. Střední průmyslová škola Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
38. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
39. Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
40. Obchodní akademie Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

1. Obchodní akademie, Akademie Handlowa Český Těšín
2. Obchodní akademie Ostrava - Poruba
3. Bezpečnostně právní akademie Ostrava
4. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola správní Ostrava - Mariánské Hory
5. Střední škola informačních technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
6. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Svaté Anežky České Odry
7. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
8. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace
9. Střední průmyslová škola Ostrava - Vítkovice
10. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
11. Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
12. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Husova 283
13. Střední škola průmyslová Krnov, příspěvková organizace
14. Střední škola technická Opava
15. Střední zemědělská škola v Brandýse nad Labem
16. PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Frýdek-Místek
17. Střední škola elektrotechnická Ostrava
18. Střední škola teleinformatiky Ostrava
19. Střední průmyslová škola stavební Ostrava
20. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
21. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
22. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
23. Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec
24. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
25. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
26. Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka
27. Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
28. Střední škola služeb a podnikání Ostrava
29. Vítkovická střední průmyslová škola
30. Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm
31. Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o. Brandýs nad Labem
32. Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
33. Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace
34. Střední umělecká škola Ostrava, příspěvková organizace
35. Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
36. Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba
37. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
38. Střední odborná škola waldorfská - Ostrava
39. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium, s.r.o. Ostrava
40. Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice
41. Soukromá střední umělecká škola Ostrava
42. Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
43. RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
44. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
45. IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola Ostrava
46. AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
47. AHOL - Střední odborná škola Ostrava
48. Střední škola, Vítkov - Podhradí, příspěvková organizace
49. Základní škola, střední škola, dětský domov, školní jídelna a internát Velké Heraltice
50. Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
51. Střední škola průmyslová a umělecká Opava, příspěvková organizace
52. Střední průmyslová škola stavební Opava
53. Střední odborné učiliště stavební Opava
54. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
55. Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
56. Církevní konzervatoř Opava
57. Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
58. Střední škola, Šenov u Nového Jičína, p.o.
59. Střední škola ekonomicko-podnikatelská , o.p.s. Studénka
60. Střední škola Odry
61. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Nový Jičín
62. Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
63. Odborné učiliště a Praktická škola v Novém Jičíně
64. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
65. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice
66. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
67. Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
68. Moravskoslezská obchodní akademie Petřvald
69. Střední odborná škola NetOffice Orlová, spol. s.r.o.
70. Obchodní akademie Orlová
71. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
72. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
73. Střední škola techniky a služeb Karviná
74. Střední průmyslová škola Karviná
75. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná
76. Obchodní akademie Karviná, s.r.o.
77. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
78. Střední škola a základní škola Havířov - Šumbark
79. Střední průmyslová škola stavební Havířov
80. Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace
81. Střední odborné učiliště Baron School, spol. s.r.o. Havířov
82. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola, o.p.s. a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
83. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov s.r.o.
84. MŠ, ZŠ a SŠ Slezské diakonie
85. Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, s.r.o. Třinec
86. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
87. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
88. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
89. Střední zdravotnická škola ve Frýdku-Místku
90. Střední uměleckoprůmyslová škola, s.r.o. Frýdek-Místek
91. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
92. Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
93. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, příspěvková organizace
94. Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
95. Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
96. Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
97. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410
98. Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov, příspěvková organizace
99. Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o. Rýmařov
100. Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice
101. Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. Krnov
102. Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov
103. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov, p.o.
104. Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace
105. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Střední odborné učiliště obchodní Prostějov
2. Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
3. Střední průmyslová škola Hranice
4. Střední lesnická škola v Hranicích
5. Obchodní akademie Olomouc
6. Střední zdravotnická škola Prostějov
7. Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
8. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
9. ART ECON - Střední škola, s.r.o.
10. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc
11. Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
12. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
13. Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
14. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh
15. Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
16. Střední škola Pomněnka, o.p.s. Šumperk
17. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
18. Střední zdravotnická škola Šumperk
19. Střední škola, základní škola a mateřská škola Šumperk
20. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
21. Střední škola železniční a stavební, Šumperk
22. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Gen. Krátkého 30, Šumperk
23. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk
24. Střední škola technická Mohelnice
25. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
26. Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27
27. Obchodní akademie Mohelnice
28. Střední odborné učiliště zemědělské Loštice
29. Střední škola řezbářská Tovačov
30. Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
31. Střední škola zemědělská Přerov
32. Střední škola gastronomie a služeb Přerov, Širava 7
33. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
34. Obchodní akademie Přerov
35. Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
36. Odborné učiliště, Křenovice 8, Kojetín
37. Střední zdravotnická škola Hranice
38. Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
39. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
40. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov s.r.o.
41. Švehlova střední škola Prostějov
42. Střední škola, základní škola a mateřská škola Prostějov, Komenského 10
43. Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
44. Střední škola designu a módy Prostějov
45. Střední odborné učiliště stavební Prostějov
46. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
47. Obchodní akademie Prostějov
48. Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd
49. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
50. Střední odborná škola hotelnictví a turismus Uničov s.r.o.
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
52. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
53. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3, Olomouc
54. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Olomouc
55. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Olomouc
56. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola DC 90, s.r.o. Olomouc
57. Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček
58. Střední škola zemědělská Olomouc
59. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
60. Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o. Olomouc
61. Stavební škola Olomouc - Horstav
62. Střední škola polygrafická Olomouc
63. Střední škola logistiky a chemie Olomouc
64. Střední odborná škola služeb s.r.o. Olomouc
65. Střední odborná škola Olomouc spol. s.r.o.
66. Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o. Olomouc
67. Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
68. Konzervatoř evangelické akademie Olomouc
69. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
70. Střední odborná škola Litovel
71. Střední odborná škola logistická a Střední odborné učiliště Dalovice
72. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Žulová, Komenského 154
73. Výchovný ústav, Střední škola, Základní škola a školní jídelna Vidnava
74. Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně 458
75. Střední odborná škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8
76. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník
77. Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
78. Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jeseník
79. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice

Pardubický kraj

1. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
2. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto
3. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
4. Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí
5. Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o., Litomyšl
6. Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
7. Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
8. Střední škola automobilní Holice
9. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
10. Střední zdravotnická škola Pardubice
11. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
12. Integrovaná střední škola Moravská Třebová
13. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, Karla IV. 13
14. Obchodní akademie Chrudim
15. Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
16. Střední zdravotnická škola Svitavy
17. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
18. Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
19. Střední škola podnikání Vysoké Mýto
20. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
21. Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
22. Průmyslová střední škola Letohrad
23. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
24. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Lanškroun
25. Střední odborné učiliště opravárenské Králíky
26. Střední odborné učiliště Svitavy
27. Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.
28. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Polička
29. Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
30. Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl
31. Střední průmyslová škola stavební Rybitví
32. EDUCanet - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
33. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč, Obránců míru 1025
34. Střední průmyslová škola potravinářská Pardubice
35. Střední průmyslová škola chemická Pardubice
36. Střední odborné učiliště stavební Pardubice s.r.o.
37. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
38. Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice
39. Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
40. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
41. Labská hotelová a střední odborná škola Pardubice
42. Konzervatoř Pardubice
43. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie Pardubice
44. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
45. Střední odborné učiliště zemědělské Chvaletice
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické Třemošnice, Sportovní 322
47. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky
48. Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
49. Střední průmyslová škola Chrudim
50. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb Chrudim, Čáslavská 205
51. Hotelová škola Bohemia Chrudium
52. Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice, Zámek 1
53. Střední zdravotnická škola Beroun
54. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Beroun - Hlinky
55. Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
56. Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Beroun
57. Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun

Plzeňský kraj

1. Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola Zámeček Plzeň
2. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Karlovarská 99, 323 00 Plzeň
3. Plzeňská obchodní akademie
4. Střední škola Horní Bříza
5. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
6. Střední škola Kralovice
7. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
8. Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
9. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
10. Střední průmyslová škola dopravní Plzeň
11. Střední odborné učiliště Domažlice
12. Střední průmyslová škola Tachov
13. Střední odborná škola Stříbro
14. Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá
15. Střední škola Bor
16. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Terešov
17. Střední škola Rokycany, Jeřabinová 96
18. Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany
19. Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany
20. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
21. Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s.r.o., Starý Plzenec
22. Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
23. Střední škola, Oselce 1
24. Střední průmyslová škola stavební Plzeň
25. Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
26. Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň
27. Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň
28. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
29. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu Plzeň
30. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu služeb a provozu hotelů, s.r.o., Plzeň
31. Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň
32. Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56
33. Obchodní akademie, Plzeň
34. Konzervatoř Plzeň
35. Hotelová škola, Plzeň
36. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
37. Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy
38. Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
39. Střední průmyslová škola Klatovy
40. Integrovaná střední škola Klatovy
41. Střední škola Horažďovice
42. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o. Staňkov
43. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice

Středočeský kraj

1. Střední odborné učiliště Nové Strašecí, Sportovní 1135
2. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
3. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středoče
4. Obchodní akademie Neveklov
5. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
6. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
7. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35, Brodce
8. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, Boučkova 355
9. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno
10. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, Dubská
11. Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. Skalsko
12. 1.kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s. r. o.
13. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Nymburk
14. Střední škola služeb a řemesel Stochov
15. Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
16. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Neratovice
17. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk
18. Masarykova obchodní akademie Rakovník, Pražská 1222
19. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kutná Hora
20. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
21. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
22. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
23. Střední zemědělská škola Rakovník
24. Střední průmyslová škola Rakovník
25. Integrovaná střední škola Rakovník
26. Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště Křivoklát
27. Integrovaná střední škola Jesenice
28. Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364
29. Střední odborné učiliště Sedlčany, o.p.s.
30. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
31. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
32. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
33. Odborné učiliště a Praktická škola Příbram
34. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
35. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
36. Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
37. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1
38. Střední odborné učiliště, Hluboš 178
39. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
40. Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy
41. Odborné učiliště, Kunice 60, Strančice
42. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
43. Střední odborná škola Čelákovice
44. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
45. Střední odborné učiliště STRAVON spol. s.r.o. Nymburk
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Městec Králové
47. Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
48. Obchodní akademie Lysá nad Labem
49. ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské Mladá Boleslav
50. Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola zdravotnická Mladá Boleslav
51. Střední škola podnikatelská Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
52. Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
53. Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav
54. Soukromá střední škola MAJA s.r.o. Mladá Boleslav
55. Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
56. Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
57. Střední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
58. Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA Neratovice
59. Česká zahradnická akademie Mělník
60. Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
61. Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o.p.s. - Tyršova ul. 94
62. Integrovaná střední škola technická, Mělník
63. Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
64. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou
65. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
66. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora
67. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
68. Střední zemědělská škola Čáslav
69. Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo náměstí 75
70. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
71. Střední škola obchodní Kolín IV
72. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín
73. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Pražská 112, 280 02 Kolín 2
74. Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
75. Obchodní akademie Kolín
76. Dívčí katolická střední škola Kolín
77. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín
78. Střední odborná škola managementu a práva s.r.o. Kolín
79. Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
80. Střední odborná škola Český Brod - Liblice
81. Střední odborné učiliště Vinařice
82. Soukromá střední odborná škola s.r.o. Velvary
83. Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce Stochov
84. Obchodní akademie Slaný
85. Integrovaná střední škola Slaný
86. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
87. ITEC - Střední odborná škola dopravy a ekonomie Kladno
88. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště U Hvězdy 2279, Kladno
89. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno
90. Odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice
91. Střední škola technických oborů Havířov - Šumbark
92. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice
93. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
94. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim
95. Obchodní akademie Vlašim

Ústecký kraj

1. Střední škola Educhem a.s. Meziboří
2. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
3. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
4. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s.
5. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
6. Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most
7. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Most
8. Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk
9. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem
10. Střední škola lodní dopravy a technický řemesel Děčín VI - příspěvková org.
11. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
12. Vyšší odborná škola a Střední škola Varnsdorf, příspěvková organizace
13. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
14. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem
15. Střední škola elektrotechniky a spojů Ústí nad Labem
16. Střední odborná škola veřejnosprávní a sociální Ústí nad Labem
17. Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem
18. Soukromá obchodní akademie Ústí nad Labem
19. Obchodní akademie Ústí nad Labem
20. Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
21. Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
22. Střední škola technická AGC, a.s. Teplice
23. Střední škola stavební Teplice
24. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
25. Konzervatoř v Teplicích
26. Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice
27. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Kostomlaty pod Milešovkou
28. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
29. Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o. Dubí
30. Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
31. Střední škola gastronomie a služeb Most
32. Střední průmyslová škola Most, příspěvková organizace
33. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
34. Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Most
35. Střední odborná škola LIVA s.r.o.
36. Bukaschool - Soukromá hotelová škola Most
37. Střední odborná škola Litvínov - Hamr
38. Euroškola Litvínov
39. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Žatci
40. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště SČMSD, Žatec, s.r.o.
41. Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
42. Dětský domov, základní škola a střední škola Žatec
43. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Podbořany
44. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Podbořany
45. Střední odborná škola, Louny, p.o.
46. Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny
47. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
48. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
50. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem
51. Základní škola, Odborné učiliště a dětský domov, Račice, Zámek 1
52. Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice
53. Střední škola POHODA Litoměřice
54. Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace, Komenského 3
55. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol.s.r.o. Litoměřice
56. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o. Litoměřice
57. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
58. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Místo 66
59. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
60. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň
61. AMOS - Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň
62. Střední škola technická a automobilní Chomutov
63. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Chomutově
64. Obchodní akademie, Střední škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
65. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie Rumburk, příspěvková organizace
66. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební Děčín
67. Střední škola řemesel a služeb Děčín IV, Ruská 147
68. Střední průmyslová škola strojní a dopravní Děčín
69. Evropská obchodní akademie Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
70. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda

Zlínský kraj

1. Střední odborná škola Luhačovice
2. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
3. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
4. Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
5. Střední škola Kostka Vsetín
6. Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
7. Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
8. Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
9. Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
10. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
11. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
12. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži - odloučené pracoviště ve Zlíně
13. Střední odborné učiliště Uherský Brod
14. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
15. Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
16. Střední průmyslová škola Zlín
17. Soukromá střední škola pedagogická a sociální ve Zlíně
18. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
19. Střední škola oděvní a služeb Vizovice
20. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
21. Střední odborná škola Slavičín
22. Střední průmyslová škola Otrokovice
23. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
24. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
25. Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
26. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
27. Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
28. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
29. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
30. Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
31. Odborné učiliště Kelč
32. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
33. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
34. Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
35. Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště
36. Soukromá střední škola, s.r.o., Uherské Hradiště
37. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
38. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
39. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
40. Čtyřletá střední odborná škola Bojkovice
41. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna Střílky
42. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
43. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
44. Střední zdravotnická škola Kroměříž
45. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. Kroměříž
46. Obchodní akademie Kroměříž
47. Konzervatoř P. J.Vejvanovského Kroměříž
48. Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
49. Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o. Koryčany
50. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
51. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově
52. Střední odborná škola Holešov
53. Odborné učiliště a Základní škola praktická Holešov
54. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
55. Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice
56. Střední pedagogická škola Boskovice
57. Střední odborná škola a střední odborné učiliště André Citroena Boskovice
58. Soukromá střední škola podnikání a managementu, o.p.s. Boskovice