Hlavní město Praha

1. Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8
2. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára Praha 4
3. Obchodní akademie Praha 9
4. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17
5. Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská 3, Praha 1
6. Střední škola technická, Zelený pruh Praha 4
7. Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
8. Střední průmyslová škola elektrotechnická V Úžlabině 320, Praha 10
9. Střední průmyslová škola zeměměřická Praha 9
10. Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
11. Obchodní akademie Praha 1, Dušní 7
12. Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
13. Střední odborná škola pro administrativu Evropské Unie Praha 9
14. Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha 4
15. Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10
16. Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha 9
17. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4
18. Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 - Vysočany
19. Masarykova střední škola chemická Praha 1
20. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
21. Vyšší odborná škola ekonomická a Obchodní akademie Kollárova 5/271 Praha 8
22. PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Praha 8
23. Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Praha 9
24. Obchodní akademie Praha 2, Vinohradská 38
25. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha 7
26. Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9
27. Škola Kavčí Hory - Mateřská škola, základní škola a střední odborná škola služeb Praha 4
28. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha 1, Masná 18
29. Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299
30. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
31. Střední odborná škola civilního letectví Praha - Ruzyně
32. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 1
33. Střední škola gastronomická a hotelová Praha 4
34. Střední odborné učiliště, Praha 5 - Radotín
35. Střední průmyslová škola strojnická Betlémská, Praha 1
36. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Praha 2
37. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha - Čakovice
38. Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International Praha 6
39. Obchodní akademie Hovorčovická Praha 8
40. Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9
41. Střední odborná škola logistických služeb Praha 9
42. Hotelová škola Radlická Praha 5
43. Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2
44. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 5
45. Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií Praha 2, Podskalská 10
46. Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská 48/280, Praha 9
47. Střední škola Náhorní Praha 8
48. Střední zdravotnická škola Ruská, Praha 10
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha 5, Drtinova 3
50. Střední odborné učiliště obchodní Praha 2, Belgická 29/250
51. English College in Prague
52. Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha 9, s.r.o.
53. Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9
54. Střední odborné učiliště služeb Praha 9
55. Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha 9
56. BEAN - Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Praha 9
57. Střední odborná škola sociální o.p.s. Praha 8
58. Střední odborná škola podnikatelská PROFIT s.r.o. Praha 8
59. Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
60. Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
61. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.
62. První soukromá hotelová škola v Praze 8 spol. s.r.o.
63. Odborné učiliště a praktická škola Chabařovická Praha 8
64. Dvouletá katolická střední škola Praha 8
65. Obchodní akademie Holešovice Praha 7
66. Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o. Praha 6
67. Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o. Praha 6
68. Anglo-německá obchodní akademie Praha 6
69. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova Praha 5
70. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova Praha 5
71. Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
72. Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
73. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
74. Modrá škola - Základní a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
75. Střední škola zahradnická s.r.o. Praha 4
76. Střední škola pohostinství a stravování s.r.o. Praha 4
77. Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 4
78. Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha 4
79. Střední škola Aloyse Klara Praha 4
80. Střední odborné učiliště Ohradní Praha 4
81. Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4
82. ARITA - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola specializační Praha 4
83. Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o. Praha 4
84. Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s.r.o. Praha 4
85. Obchodní akademie a Ekonomické lyceum Praha 4
86. Škola Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Praha 4
87. Konzervatoř Duncan Centre Praha 4
88. Konzevatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha 4
89. G.A.P. Education střední škola Praha 4
90. Evangelická akademie Praha - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Praha 4
91. Ekonoma - Soukromá obchodní akademie v Praze 4
92. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.
93. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
94. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha 3
95. Střední škola knižní kultury Praha 3 - Žižkov
96. Střední odborná škola KVARTA Praha 3
97. Obchodní akademie Kubelíkova 37, Praha 3
98. Bankovní akademie - Střední odborná škola Praha 3
99. Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
100. Střední průmyslová škola elektrotechnická v Ječné ulici Praha 2
101. Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
102. Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
103. Jedličkův ústav a mateřská škola, základní škola a střední škola Praha 2
104. Českoslovanská akademie obchodní - Střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
105. Škola Ječná Praha 2
106. Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště o.p.s. Praha 18
107. Euroškola Praha 18
108. Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14
109. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Praha 10, Chotouňská 476
110. Střední škola polygrafická Praha, s.r.o.
111. Střední pedagogická škola FUTURUM s.r.o. Praha 10
112. Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
113. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
114. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova 22, Praha 1
115. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Praha 1
116. Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Praha 1
117. Pražská konzervatoř Praha 1
118. KJD - Konzervatoř Jana Deyla a Střední škola pro zrakově postižené Praha 1
119. Dívčí katolická střední škola Praha 1
120. Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.
121. Hotelová škola Praha 10 Vršovická 43
122. Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o. Praha 6
123. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
124. Smíchovská střední průmyslová škola Praha 5
125. Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o. Praha 4

Jihočeský kraj

1. Střední odborné učiliště služeb Vodňany
2. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga Písek
3. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.
4. EDUCAnet České Budějovice
5. Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
6. Obchodní akademie České Budějovice
7. Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, Kněžkodvorská 33/A, 370 04 České Budějovice
8. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov
9. Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
10. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
11. Euroškola Strakonice
12. Střední škola podnikání, o.p.s. České Budějovice
13. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany
14. Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
15. Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor
16. Střední zdravotnická škola Písek
17. Integrovaná střední škola stavební, Nerudova 59, České Budějovice
18. Vyšší odborná škola, Střední škola, centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí
19. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice
20. Střední zemědělská škola Písek
21. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Dukelská 13 České Budějovice
22. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
23. Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
24. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice
25. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň
26. Střední škola České Velenice
27. Střední škola spojů a informatiky Tábor
28. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek
29. Střední škola technická a obchodní Dačice
30. Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice
31. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Písku
32. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice
33. Střední odborné učiliště Blatná
34. Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor
35. Střední zdravotnická škola, Tábor
36. Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o., Tábor
37. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor
38. Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
39. Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
40. Střední odborná škola Blatná
41. Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
42. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
43. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice
44. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Prachatice, s.r.o.
45. Střední odborné učiliště, Netolice, Václavská 92
46. Soukromá výtvarná střední škola Písek
47. Obchodní akademie v Písku
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko
50. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
51. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec
52. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec
53. Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec s.r.o.
54. Obchodní akademie T.G.Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
55. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb Dačice
56. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín
57. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
58. Střední uměleckoprůmyslová škola Sv. Anežky České Český Krumlov
59. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Týn nad Vltavou
60. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny
61. Střední odborné učiliště v Lišově
62. Střední odborná škola elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
63. Vyšší odborná škola a Střední škola s.r.o. České Budějovice
64. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotní České Budějovice
65. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
66. Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice, s.r.o.
67. Mateřská škola, Základní škola, Střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
68. Konzervatoř České Budějovice

Jihomoravský kraj

1. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, Vaculíkova 14
2. Bezpečnostně právní akademie Brno
3. Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
4. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
5. Konzervatoř Brno
6. Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61
7. Integrovaná střední škola automobilní Brno
8. Střední odborná škola Morava s.r.o., Brno
9. Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD Znojmo, s.r.o.
11. Taneční konzervatoř Brno
12. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo
13. Masarykova střední škola Letovice
14. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
15. Střední škola grafická Brno
16. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
17. Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno, Purkyňova 97
18. Církevní střední zdravotnická škola Brno
19. Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
20. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
21. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Znojmo
22. Střední průmyslová škola Jedovnice
23. Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad
24. Obchodní akademie ELDO Brno
25. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32
26. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2
27. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
29. Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní Brno
30. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
31. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova 15
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
33. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
34. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Blansko
35. Střední škola informatiky a spojů Brno, Čichnova 23
37. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
38. Vysoká škola obchodní a hotelová a Hotelová škola Brno
39. STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA TIŠNOV
40. Střední škola dopravy, obchodu a služeb, nám. Klásterní 127, Moravský Krumlov
41. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno
42. Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
43. Střední škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická, Vyškov
44. Střední škola potravinářská a služeb Brno, Charbulova 106
45. Střední odborná škola Strážnice
46. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, Masarykovo nám. 1
47. Střední odborná škola technická a střední odborné učiliště, Znojmo
48. Obchodní akademie, Břeclav
49. Střední škola GARANCE o.p.s. Znojmo
50. Střední odborná škola Podyjí s.r.o. Znojmo
51. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
52. Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
53. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Vyškov
54. Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárová 1669
55. Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice
56. Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
57. Střední škola lesnická a rybářská Bzenec, Přívoz 735
58. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Sobotní 116
59. Odborné učiliště Cvrčovice 131
60. Střední odborné učiliště Mikulov
61. Městská střední odborná škola Klobouky u Brna
62. Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav, nábř. Komenského 1
63. Soukromá střední odborná škola Břeclav s.r.o.
64. Integrovaná střední škola Sokolnice 496
66. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská 26/28
67. Střední zdravotnická škola Evangelické akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno
68. Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno
69. Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
70. Střední škola sociálních a zdravotních služeb Vesna, o.p.s. Brno
71. Střední škola pro sluchově postižené a odborné učiliště Brno, Gellnerova 1
72. Střední škola knih, o.p.s. Brno
73. Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g
74. Střední škola F.D.Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
75. Střední odborná škola tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno
76. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Brno
77. Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. Brno
78. Střední odborná škola a střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno
79. Střední odborná škola a střední odborné učiliště stavební Brno
80. Soukromá střední odborná škola Živnostenská Brno, s.r.o.
81. Scola Comeniana Obchodní akademie s 18 letou tradicí Brno
82. Odborné učiliště a Praktická škola Brno, Lomená 44
83. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
84. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
85. Výchovný ústav, Střední škola, Internát a školní jídelna Olešnice
86. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
87. Integrovaná střední škola Hodonín
88. Výchovný ústav, Středisko výchovné péče, Střední škola a školní jídelna Černovice
89. Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
93. Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
102. Střední zdravotnická škola Benešov
103. Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
104. Střední odborné učiliště stavební Benešov
105. Střední odborná škola, Černoleská 1997, Benešov
106. Integrovaná střední škola technická Benešov

Karlovarský kraj

1. Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
2. Střední zemědělská škola Dalovice
4. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
5. Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské lázně s.r.o.
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
7. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
8. Střední lesnická škola Žlutice
9. Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s.r.o. Karlovy Vary
10. Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
11. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
12. Střední průmyslová škola Ostrov
13. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
14. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Cheb
15. Střední průmyslová škola Loket
16. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
17. Střední škola živnostenská Sokolov
18. Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
19. Hotelová škola Mariánské Lázně
20. Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary
21. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
22. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nejdek
23. Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a Střední odborné učiliště s.r.o. Karlovy Vary
24. Integrovaná střední škola Cheb
25. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
26. Odborné učiliště Horní Slavkov
27. Střední škola, výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola školní jídelna Žlutice
28. Střední odborné učiliště Toužim
29. Soukromá střední škola drogistická Mariánské lázně
30. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Jihlava, s.r.o.
2. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
3. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
4. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o. Třebíč
5. FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
6. Manažerská akademie - Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
7. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
8. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
9. Střední průmyslová škola Třebíč
10. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
11. Střední průmyslová škola Jihlava
12. Střední škola stavební Třebíč
13. Střední škola stavební Jihlava
14. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
15. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
16. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
17. Střední odborná škola sociální u Matky Boží v Jihlavě
18. Hotelová škola Třebíč
19. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
20. Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
21. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
22. Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř
23. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
24. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
25. Střední škola obchodu a služeb Jihlava
26. Hotelová škola Pelhřimov, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
27. Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
28. Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
29. Škola ekonomiky a cestovního ruchu - soukromá střední odborná škola s.r.o. Žďár nad Sázavou
30. Střední škola technická Žďár nad Sázavou
31. Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
32. Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
33. Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
34. Střední odborná škola Nové Město na Moravě
35. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
36. Střední škola řemesel Třebíč
37. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
38. Obchodní akademie Pelhřimov
39. Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
40. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
41. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
42. Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
43. Střední škola technická Jihlava
44. Střední škola automobilní Jihlava
45. Střední umělecká škola grafická Jihlava
46. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
47. Střední odborné učiliště Kyjov
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště automobilní Kyjov, Nádražní 471
49. Střední škola Kamenice nad Lipou
50. Střední odborné učiliště technické Chotěboř
51. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
52. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Královéhradecký kraj

1. Masarykova obchodní akademie Jičín
2. Obchodní akademie Náchod
3. Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
4. Obchodní akademie T.G.Masaryka Kostelec nad Orlicí
5. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov
6. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
7. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
8. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Hradec Králové
9. Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
10. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
11. Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
12. Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
13. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov
14. Česká lesnická akademie Trutnov, střední škola a vyšší odborná škola
15. Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
16. Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
17. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích
18. Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
19. Střední průmyslová škola Hronov
20. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
21. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
22. Střední průmyslová škola Hradec Králové, Hradecká 647
23. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
24. Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
25. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
26. Integrovaná střední škola Nová Paka
27. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
28. Střední odborná škola Fortika Lomnice u Tišnova
29. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou
30. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Hradec Králové
31. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o.
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Hradební 1029
33. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
34. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vrchlabí
35. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
36. Střední průmyslová škola Trutnov
37. Czech Sales Academy Trutnov - Střední odborná škola s.r.o.
38. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
39. Obchodní akademie Trutnov
40. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice
41. Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně
42. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
43. Odborné učiliště Hostinné
44. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
45. Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
46. Vyšší odborná škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
47. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
48. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
49. Střední škola řemeslná Jaroměř
50. Gymnázium & Střední odborná škola Jaroměř
51. Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
52. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad
53. Střední škola zahradnická, náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno
54. Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
55. Odborné učiliště a Praktická škola Hořice
56. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110
57. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
58. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova 1338
59. Odborné učiliště Hradec Králové
60. Obchodní akademie, Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
61. Floristická střední škola Hradec Králové
62. Czech sales academy Hradec Králové - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola s.r.o.
63. Sion High School
65. Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.

Liberecký kraj

1. Euroškola Česká Lípa
2. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
3. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov
4. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou
5. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
6. Střední průmyslová škola Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
7. Střední zdravotnická škola, Turnov
8. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
9. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
10. Waldorfská škola Semily
11. Obchodní akademie Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace
12. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
13. Střední průmyslová škola stavební Liberec 1
14. Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
15. Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o. Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o. Střední škola uměleckořemeslná a o
16. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
17. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
18. Střední škola stavební a dopravní Liberec
19. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Liberec
20. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov
21. Integrovaná střední škola Semily
22. Střední škola Lomnice nad Popelkou
23. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
24. Střední umělecká škola v Liberci
25. Střední škola právní a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. Liberec
26. Střední průmyslová škola textilní Liberec
27. Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace
28. Střední odborná škola obchodní Liberec
29. Střední odborná škola a gymnázium Na Bojišti 15, Liberec
30. Soukromá hotelová škola Hergesell spol. s.r.o. Liberec
31. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec - Jeronýmova, příspěvková organizace
32. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna Frýdlant
33. Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
34. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
35. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
36. Střední škola obchodní a právní s.r.o. Jablonec nad Nisou
37. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
38. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
39. Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.

Moravskoslezský kraj

1. Střední škola informačních technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
2. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Svaté Anežky České Odry
3. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
4. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
5. Bezpečnostně právní akademie Ostrava
6. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium, s.r.o. Ostrava
7. Obchodní akademie Ostrava - Poruba
8. Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice
9. PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Frýdek-Místek
10. Vítkovická střední průmyslová škola
11. Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
12. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
13. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace
14. Obchodní akademie, Akademie Handlowa Český Těšín
15. Střední škola hotelová, obchodní a polygrafická Český Těšín, příspěvková organizace
16. AHOL - Střední odborná škola Ostrava
17. Střední průmyslová škola stavební Havířov
18. Střední škola průmyslová Krnov, příspěvková organizace
19. Střední průmyslová škola stavební Opava
20. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
21. Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov
22. Střední škola průmyslová a umělecká Opava, příspěvková organizace
23. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov, p.o.
24. Střední průmyslová škola stavební Ostrava
25. Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace
26. Střední škola teleinformatiky Ostrava
27. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
28. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
29. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
30. Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
31. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola správní Ostrava - Mariánské Hory
32. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná
33. Střední odborné učiliště stavební Opava
34. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
35. Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace
36. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
37. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov s.r.o.
38. Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka
39. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
40. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
41. AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
42. Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
43. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
44. Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
45. Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
46. Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec
47. RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
49. Střední škola technická Opava
50. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
51. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
52. Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba
53. Střední zdravotnická škola ve Frýdku-Místku
54. Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice
55. Střední škola služeb a podnikání Ostrava
56. Střední škola elektrotechnická Ostrava
57. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola, o.p.s. a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
58. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice
59. Střední umělecká škola Ostrava, příspěvková organizace
60. Střední odborná škola waldorfská - Ostrava
61. Soukromá střední umělecká škola Ostrava
62. Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
63. IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola Ostrava
64. Střední škola, Vítkov - Podhradí, příspěvková organizace
65. Základní škola, střední škola, dětský domov, školní jídelna a internát Velké Heraltice
66. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
67. Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
68. Církevní konzervatoř Opava
69. Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
70. Střední škola, Šenov u Nového Jičína, p.o.
71. Střední škola ekonomicko-podnikatelská , o.p.s. Studénka
72. Střední škola Odry
73. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Nový Jičín
74. Odborné učiliště a Praktická škola v Novém Jičíně
75. Střední škola hotelnictví a gastronomie, Frenštát pod Radhoštěm
76. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
77. Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
78. Moravskoslezská obchodní akademie Petřvald
79. Střední odborná škola NetOffice Orlová, spol. s.r.o.
80. Obchodní akademie Orlová
81. Střední škola techniky a služeb Karviná
82. Střední průmyslová škola Karviná
83. Obchodní akademie Karviná, s.r.o.
84. Střední škola a základní škola Havířov - Šumbark
85. Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace
86. Střední odborné učiliště Baron School, spol. s.r.o. Havířov
87. Střední škola zemědělská, Český Těšín
88. Církevní základní škola, střední škola a mateřská škola Český Těšín
89. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Husova 283
90. Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, s.r.o. Třinec
91. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
92. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
93. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
94. Střední uměleckoprůmyslová škola, s.r.o. Frýdek-Místek
95. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
96. Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
97. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, příspěvková organizace
98. Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
99. Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
100. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410
101. Střední škola, Rýmařov, příspěvková organizace
102. Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o. Rýmařov
103. Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice
104. Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. Krnov

Olomoucký kraj

1. Střední lesnická škola v Hranicích
2. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
3. Střední odborná škola logistická a Střední odborné učiliště Dalovice
4. Obchodní akademie Olomouc
5. Střední škola designu a módy Prostějov
6. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov s.r.o.
7. Obchodní akademie Prostějov
8. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3, Olomouc
9. ART ECON - Střední škola, s.r.o.
10. Konzervatoř evangelické akademie Olomouc
11. Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
12. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
13. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
14. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Olomouc
15. Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
16. Střední zdravotnická škola Hranice
17. Obchodní akademie Mohelnice
18. Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
19. Střední průmyslová škola Hranice
20. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
21. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
22. Střední odborná škola Litovel
23. Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
24. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uničov
25. Střední škola polygrafická Olomouc
26. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc
27. Střední zdravotnická škola Šumperk
28. Obchodní akademie Přerov
29. Střední odborná škola hotelnictví a turismus Uničov s.r.o.
30. Střední odborné učiliště obchodní Prostějov
31. Střední škola gastronomie a služeb Přerov, Širava 7
32. Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
33. Střední škola zemědělská Olomouc
34. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Gen. Krátkého 30, Šumperk
35. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
36. Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
37. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh
38. Střední škola Pomněnka, o.p.s. Šumperk
39. Střední škola, základní škola a mateřská škola Šumperk
40. Střední škola železniční a stavební, Šumperk
41. Střední škola technická Mohelnice
42. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
43. Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27
44. Střední odborné učiliště zemědělské Loštice
45. Střední škola řezbářská Tovačov
46. Střední škola zemědělská Přerov
47. Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
48. Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
49. Odborné učiliště, Křenovice 8, Kojetín
50. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
51. Švehlova střední škola Prostějov
52. Střední škola, základní škola a mateřská škola Prostějov, Komenského 10
53. Střední odborné učiliště stavební Prostějov
54. Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd
55. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
56. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
57. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Olomouc
58. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola DC 90, s.r.o. Olomouc
59. Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček
60. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
61. Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o. Olomouc
62. Stavební škola Olomouc - Horstav
63. Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
64. Střední škola logistiky a chemie Olomouc
65. Střední odborná škola služeb s.r.o. Olomouc
66. Střední odborná škola Olomouc spol. s.r.o.
67. Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o. Olomouc
68. Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
69. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Žulová, Komenského 154
70. Výchovný ústav, Střední škola, Základní škola a školní jídelna Vidnava
71. Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně 458
72. Střední odborná škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8
73. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník
74. Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
75. Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jeseník
76. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice
77. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
78. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk

Pardubický kraj

1. Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o., Litomyšl
2. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
3. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
4. Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí
5. Střední škola automobilní Holice
6. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
7. Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.
8. Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl
9. Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
10. Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
11. Střední průmyslová škola chemická Pardubice
12. EDUCanet - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
13. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
14. Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
15. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb Chrudim, Čáslavská 205
16. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, Karla IV. 13
17. Střední škola podnikání Vysoké Mýto
18. Obchodní akademie Chrudim
19. Střední zdravotnická škola Pardubice
20. Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice
21. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
22. Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
23. Střední odborné učiliště Svitavy
24. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč, Obránců míru 1025
25. Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
26. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
27. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
28. Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
29. Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice, Zámek 1
30. Střední průmyslová škola potravinářská Pardubice
31. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
32. Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
33. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto
34. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
35. Průmyslová střední škola Letohrad
36. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Lanškroun
37. Střední odborné učiliště opravárenské Králíky
38. Střední zdravotnická škola Svitavy
39. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Polička
40. Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
41. Střední průmyslová škola stavební Rybitví
42. Střední odborné učiliště stavební Pardubice s.r.o.
43. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
44. Labská hotelová a střední odborná škola Pardubice
45. Konzervatoř Pardubice
46. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie Pardubice
47. Střední odborné učiliště zemědělské Chvaletice
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické Třemošnice, Sportovní 322
49. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky
50. Střední průmyslová škola Chrudim
51. Hotelová škola Bohemia Chrudium
52. Integrovaná střední škola Moravská Třebová
96. Střední zdravotnická škola Beroun
97. Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
98. Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun

Plzeňský kraj

1. Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola Zámeček Plzeň
2. Střední škola Kralovice
3. Obchodní akademie, Plzeň
4. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
5. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Plzeň
6. Střední průmyslová škola stavební Plzeň
7. Střední odborná škola Stříbro
8. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
9. Střední průmyslová škola dopravní Plzeň
10. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
11. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu služeb a provozu hotelů, s.r.o., Plzeň
12. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o. Staňkov
13. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu Plzeň
14. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
15. Střední škola Horní Bříza
16. Střední škola Horažďovice
17. Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy
18. Hotelová škola, Plzeň
19. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice
20. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
21. Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň
22. Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
23. Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň
24. Odborné učiliště a Praktická škola Plzeň
25. Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
26. Střední průmyslová škola Tachov
27. Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá
28. Střední škola Bor
29. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Terešov
30. Střední škola Rokycany, Jeřabinová 96
31. Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany
32. Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany
33. Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s.r.o., Starý Plzenec
34. Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
35. Střední škola, Oselce 1
36. Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
37. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
38. Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň
39. Plzeňská obchodní akademie
40. Konzervatoř Plzeň
41. Střední průmyslová škola Klatovy
42. Integrovaná střední škola Klatovy
43. Střední odborné učiliště Domažlice

Středočeský kraj

1. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středoče
2. Střední odborné učiliště Nové Strašecí, Sportovní 1135
3. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35, Brodce
4. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
5. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
6. Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
7. Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
8. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
9. Střední odborná škola, Poděbrady, Boučkova 355
10. Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
11. Střední škola služeb a řemesel Stochov
12. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Nymburk
13. Obchodní akademie Neveklov
14. Masarykova obchodní akademie Rakovník, Pražská 1222
17. Střední škola podnikatelská Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
18. Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
19. Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola zdravotnická Mladá Boleslav
20. Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
21. Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
22. Střední zemědělská škola Čáslav
23. Obchodní akademie Lysá nad Labem
24. Obchodní akademie Slaný
25. Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště Křivoklát
26. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno
27. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
28. Střední zemědělská škola Rakovník
29. 1. Kladenská soukromá střední odborná škola
30. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
31. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
32. Střední odborná škola Čelákovice
34. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
35. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, Dubská
36. Střední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
37. Česká zahradnická akademie Mělník
38. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Městec Králové
40. ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské Mladá Boleslav
41. Obchodní akademie Kolín
42. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
43. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kutná Hora
44. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín
45. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice
46. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
47. Integrovaná střední škola Rakovník
48. Střední škola technických oborů Havířov - Šumbark
49. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
50. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mladá Boleslav, Jičínská 762
53. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
54. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště U Hvězdy 2279, Kladno
55. Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav
56. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk
57. Střední průmyslová škola Rakovník
58. Integrovaná střední škola Jesenice
59. Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364
60. Střední odborné učiliště Sedlčany, o.p.s.
61. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
62. Odborné učiliště a Praktická škola Příbram
63. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1
64. Střední odborné učiliště, Hluboš 178
65. Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy
66. Odborné učiliště, Kunice 60, Strančice
67. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
71. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
72. Střední odborné učiliště STRAVON spol. s.r.o. Nymburk
73. Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. Skalsko
74. Soukromá střední škola MAJA s.r.o. Mladá Boleslav
76. Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
77. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Neratovice
78. Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA Neratovice
79. Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
80. Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o.p.s. - Tyršova ul. 94
81. Integrovaná střední škola technická, Mělník
82. Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
83. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou
84. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora
85. Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo náměstí 75
86. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Pražská 112, 280 02 Kolín 2
87. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín
88. Střední odborná škola managementu a práva s.r.o. Kolín
89. Střední odborná škola Český Brod - Liblice
90. Střední odborné učiliště Vinařice
91. Soukromá střední odborná škola s.r.o. Velvary
92. Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce Stochov
93. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
94. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
95. Odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice
99. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
100. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim
101. Obchodní akademie Vlašim
107. Integrovaná střední škola Slaný
108. Střední škola obchodní Kolín IV
109. Dívčí katolická střední škola Kolín
110. ITEC - Střední odborná škola dopravy a ekonomie Kladno

Ústecký kraj

1. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
2. Evropská obchodní akademie Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
3. Střední škola Educhem a.s. Meziboří
4. Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
5. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
6. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda
7. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Most
8. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie Rumburk, příspěvková organizace
9. Bukaschool - Soukromá hotelová škola Most
10. Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most
11. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
12. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Podbořany
13. Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
14. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební Děčín
15. Střední škola lodní dopravy a technický řemesel Děčín VI - příspěvková org.
16. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
17. Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
18. Střední škola elektrotechniky a spojů Ústí nad Labem
19. Střední průmyslová škola strojní a dopravní Děčín
20. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Chomutově
21. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem
22. Střední škola technická AGC, a.s. Teplice
23. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem
24. Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice
25. Obchodní akademie Ústí nad Labem
26. Střední škola řemesel a služeb Děčín IV, Ruská 147
27. Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk
28. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
29. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem
30. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
31. Střední odborná škola veřejnosprávní a sociální Ústí nad Labem
32. Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem
33. Soukromá obchodní akademie Ústí nad Labem
34. Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
35. Střední škola stavební Teplice
36. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
37. Konzervatoř v Teplicích
38. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Kostomlaty pod Milešovkou
39. Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o. Dubí
40. Střední škola gastronomie a služeb Most
41. Střední průmyslová škola Most, příspěvková organizace
42. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
43. Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Most
44. Soukromé střední odborné učiliště LIVA s.r.o. Most
45. Střední odborná škola Litvínov - Hamr
46. Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.
47. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Žatci
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště SČMSD, Žatec, s.r.o.
49. Dětský domov, základní škola a střední škola Žatec
50. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Podbořany
51. Střední odborná škola, Louny, p.o.
52. Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny
53. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
54. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
55. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem
56. Základní škola, Odborné učiliště a dětský domov, Račice, Zámek 1
57. Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice
58. EKONOM - Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola Litoměřice
59. Střední škola POHODA Litoměřice
60. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol.s.r.o. Litoměřice
61. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o. Litoměřice
62. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
63. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Místo 66
64. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
65. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň
66. AMOS - Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň
67. Střední škola technická a automobilní Chomutov
68. Obchodní akademie, Střední škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
69. Vyšší odborná škola a Střední škola Varnsdorf, příspěvková organizace
70. Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace, Komenského 3

Zlínský kraj

1. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
2. Střední škola Kostka Vsetín
3. Střední odborná škola Luhačovice
4. Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
5. Střední průmyslová škola Zlín
6. Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
7. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově
8. Střední průmyslová škola Otrokovice
9. Konzervatoř P. J.Vejvanovského Kroměříž
10. Střední škola MESIT, o.p.s. Uherské Hradiště
11. Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
12. Střední škola oděvní a služeb Vizovice
13. Střední zdravotnická škola Kroměříž
14. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
15. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola v Kroměříži
16. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
17. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
18. Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
19. Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
20. Obchodní akademie Kroměříž
21. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
22. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
23. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
24. Střední odborné učiliště Uherský Brod
26. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
27. Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
28. Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
29. Soukromá střední škola pedagogická a sociální ve Zlíně
30. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
31. Střední odborná škola Slavičín
32. Střední odborná škola Otrokovice
33. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
34. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
35. Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
36. Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice
37. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
38. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
39. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
40. Odborné učiliště Kelč
41. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
42. Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
43. Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
44. Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště
45. Soukromá střední škola, s.r.o., Uherské Hradiště
46. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
47. Čtyřletá střední odborná škola Bojkovice
48. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna Střílky
49. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
50. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. Kroměříž
51. Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
52. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
53. Střední odborná škola Holešov
54. Odborné učiliště a Základní škola praktická Holešov
55. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži - odloučené pracoviště ve Zlíně
56. Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o. Koryčany
90. Střední pedagogická škola Boskovice
91. Střední odborná škola a střední odborné učiliště André Citroena Boskovice
92. Soukromá střední škola podnikání a managementu, o.p.s. Boskovice