Hlavní město Praha

1. Střední odborné učiliště kadeřnické Praha 8
2. Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská 3, Praha 1
3. Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
4. Střední odborná škola pro administrativu Evropské Unie Praha 9
5. Střední průmyslová škola elektrotechnická v Ječné ulici Praha 2
6. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára Praha 4
7. Střední škola automobilní a informatiky, Weilova 4, Praha 10
8. Střední škola elektrotechniky a strojírenství Praha 10
9. Střední škola technická, Zelený pruh Praha 4
10. Střední průmyslová škola na Proseku Praha 9
11. Střední odborná škola logistických služeb Praha 9
12. Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o. Praha 6
13. Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International Praha 6
14. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel Praha 1
15. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební Praha 1, Dušní 17
16. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
17. Škola Ječná Praha 2
18. Střední pedagogická škola FUTURUM s.r.o. Praha 10
19. Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299
20. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
21. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha 5, Drtinova 3
22. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4
23. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha 1, Masná 18
24. Smíchovská střední průmyslová škola Praha 5
25. Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
26. Obchodní akademie a Ekonomické lyceum Praha 4
27. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 1
28. Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha 9
29. Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o. Praha 4
30. Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2
31. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.
32. Střední škola - Waldorfské lyceum Praha 4
33. Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9
34. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova 22, Praha 1
35. Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha 9
36. Bankovní akademie - Střední odborná škola Praha 3
37. Střední odborné učiliště Ohradní Praha 4
38. Anglo-německá obchodní akademie Praha 6
39. Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií Praha 2, Podskalská 10
40. Obchodní akademie Praha 9
41. Obchodní akademie Praha 1, Dušní 7
42. Obchodní akademie Hovorčovická Praha 8
43. Střední zdravotnická škola Ruská, Praha 10
44. Vyšší odborná škola ekonomická a Obchodní akademie Kollárova 5/271 Praha 8
45. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Praha 5
46. Střední odborná škola stavební a zahradnická Praha 9
47. Střední průmyslová škola zeměměřická Praha 9
48. Masarykova střední škola chemická Praha 1
49. Obchodní akademie Praha 2, Vinohradská 38
50. Střední odborné učiliště služeb Praha 9
51. English College in Prague
52. Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská 48/280, Praha 9
53. Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha 9, s.r.o.
54. Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o. Praha 9 - Vysočany
55. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha - Čakovice
56. Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Praha 9
57. BEAN - Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Praha 9
58. Střední odborná škola sociální o.p.s. Praha 8
59. Střední odborná škola podnikatelská PROFIT s.r.o. Praha 8
60. Soukromá střední škola gastronomie s.r.o. Praha 8
61. Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o. Praha 8
62. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.
63. První soukromá hotelová škola v Praze 8 spol. s.r.o.
64. PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Praha 8
65. Odborné učiliště a praktická škola Chabařovická Praha 8
66. Střední škola Náhorní Praha 8
67. Dvouletá katolická střední škola Praha 8
68. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha 7
69. Obchodní akademie Holešovice Praha 7
70. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
71. Střední odborná škola civilního letectví Praha - Ruzyně
72. Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o. Praha 6
73. Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o. Praha 6
74. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Výmolova Praha 5
75. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova Praha 5
76. Střední škola umělecká a řemeslná Praha 5
77. Střední odborné učiliště, Praha 5 - Radotín
78. Hotelová škola Radlická Praha 5
79. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Radlická 115, Praha 5
80. Modrá škola - Základní a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
81. Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha 4
82. Škola Kavčí Hory - Mateřská škola, základní škola a střední odborná škola služeb Praha 4
83. Střední škola zahradnická s.r.o. Praha 4
84. Střední škola pohostinství a stravování s.r.o. Praha 4
85. Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o. Praha 4
86. Střední škola managementu a služeb s.r.o. Praha 4
87. Střední škola gastronomická a hotelová Praha 4
88. Střední škola Aloyse Klara Praha 4
89. Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4
90. ARITA - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola specializační Praha 4
91. Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s.r.o. Praha 4
92. Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o. Praha 4
93. Škola Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Praha 4
94. Konzervatoř Duncan Centre Praha 4
95. Konzevatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha 4
96. G.A.P. Education střední škola Praha 4
97. Ekonoma - Soukromá obchodní akademie v Praze 4
98. Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
99. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha 3
100. Střední škola knižní kultury Praha 3 - Žižkov
101. Střední odborná škola KVARTA Praha 3
102. Obchodní akademie Kubelíkova 37, Praha 3
103. Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením s.r.o. Praha 2
104. Střední odborné učiliště obchodní Praha 2, Belgická 29/250
105. Odborné učiliště Vyšehrad Praha 2
106. Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o. Praha 2
107. Jedličkův ústav a mateřská škola, základní škola a střední škola Praha 2
108. Českoslovanská akademie obchodní - Střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
109. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Praha 2
110. Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště o.p.s. Praha 18
111. Euroškola Praha 18
112. Soukromá střední odborná škola START, s.r.o. Praha 14
113. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Praha 10, Chotouňská 476
114. Střední škola polygrafická Praha, s.r.o.
115. Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10
116. Hotelová škola Praha 10 Vršovická 43
117. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Praha 1
118. Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Praha 1
119. Střední průmyslová škola strojnická Betlémská, Praha 1
120. Pražská konzervatoř Praha 1
121. KJD - Konzervatoř Jana Deyla a Střední škola pro zrakově postižené Praha 1
122. Dívčí katolická střední škola Praha 1
123. Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.
124. Střední průmyslová škola elektrotechnická V Úžlabině 320, Praha 10
125. Evangelická akademie Praha - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Praha 4

Jihočeský kraj

1. Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, Kněžkodvorská 33/A, 370 04 České Budějovice
2. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
3. Střední odborné učiliště služeb Vodňany
4. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice
5. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
6. Střední průmyslová škola strojní a stavební Tábor
7. Střední odborná škola elektrotechnická, COP Hluboká nad Vltavou
8. Vyšší odborná škola, Střední škola, centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí
9. Obchodní akademie České Budějovice
10. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
11. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
12. Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
13. Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
14. Střední škola České Velenice
15. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice
16. Střední škola podnikání, o.p.s. České Budějovice
17. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice
18. Střední škola spojů a informatiky Tábor
19. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotní České Budějovice
20. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o.
21. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice
22. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň
23. EDUCAnet České Budějovice
24. Střední zdravotnická škola, Tábor
25. Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor
26. Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o., Tábor
27. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor
28. Střední škola řemeslná a Základní škola Soběslav
29. Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
30. Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
31. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany
32. Euroškola Strakonice
33. Střední odborné učiliště Blatná
34. Střední odborná škola Blatná
35. Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
36. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
37. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Prachatice, s.r.o.
38. Střední odborné učiliště, Netolice, Václavská 92
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko
46. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec
47. Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
48. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec
49. Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů Jindřichův Hradec s.r.o.
50. Obchodní akademie T.G.Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
51. Střední škola technická a obchodní Dačice
52. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb Dačice
53. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín
54. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
55. Střední uměleckoprůmyslová škola Sv. Anežky České Český Krumlov
56. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov
57. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Týn nad Vltavou
58. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny
59. Střední odborné učiliště v Lišově
60. Vyšší odborná škola a Střední škola s.r.o. České Budějovice
61. Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu České Budějovice
62. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Dukelská 13 České Budějovice
63. Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České Budějovice, s.r.o.
64. Mateřská škola, Základní škola, Střední škola pro sluchově postižené České Budějovice
65. Konzervatoř České Budějovice
66. Integrovaná střední škola stavební, Nerudova 59, České Budějovice

Jihomoravský kraj

1. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, Vaculíkova 14
2. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
3. Bezpečnostně právní akademie Brno
4. Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61
5. Církevní střední zdravotnická škola Brno
6. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská 2
8. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
9. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova 15
10. Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno, Purkyňova 97
11. Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
12. Střední škola informatiky a spojů Brno, Čichnova 23
13. Obchodní akademie ELDO Brno
14. Integrovaná střední škola automobilní Brno
15. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Brno
17. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
18. Střední škola sociálních a zdravotních služeb Vesna, o.p.s. Brno
19. Integrovaná střední škola polygrafická Brno
20. Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o. Břeclav
21. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Blansko
22. Střední škola F.D.Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
23. Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD Znojmo, s.r.o.
24. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
25. Střední průmyslová škola stavební Brno
26. Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
27. Střední odborné učiliště Tišnov, Náměstí míru 22
28. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Masarykova škola práce Letovice
29. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32
30. Střední škola dopravy, obchodu a služeb, nám. Klásterní 127, Moravský Krumlov
31. Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g
33. Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav, nábř. Komenského 1
34. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
35. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno
36. Střední škola potravinářská a služeb Brno, Charbulova 106
37. Střední odborná škola a střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno
38. Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodní Brno
39. Střední odborná škola a střední odborné učiliště stavební Brno
40. Střední odborná škola technická a střední odborné učiliště, Znojmo
41. Obchodní akademie, Břeclav
42. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo
43. Střední škola GARANCE o.p.s. Znojmo
44. Střední odborná škola Podyjí s.r.o. Znojmo
45. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Znojmo
46. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
47. Střední škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická, Vyškov
48. Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
49. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Vyškov
50. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
51. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
52. Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárová 1669
53. Střední odborná škola Strážnice
54. Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice
55. Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
56. Střední škola lesnická a rybářská Bzenec, Přívoz 735
57. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Sobotní 116
58. Odborné učiliště Cvrčovice 131
59. Střední odborné učiliště Mikulov
60. Městská střední odborná škola Klobouky u Brna
61. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, Masarykovo nám. 1
62. Soukromá střední odborná škola Břeclav s.r.o.
63. Integrovaná střední škola Sokolnice 496
64. Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad
66. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská 26/28
67. Taneční konzervatoř Brno
68. Střední zdravotnická škola Evangelické akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní Brno
69. Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno
70. Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o. Brno
71. Střední škola pro sluchově postižené a odborné učiliště Brno, Gellnerova 1
72. Střední škola knih, o.p.s. Brno
73. Střední odborná škola tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno
74. Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. Brno
75. Soukromá střední odborná škola Živnostenská Brno, s.r.o.
76. Scola Comeniana Obchodní akademie s 18 letou tradicí Brno
77. Odborné učiliště a Praktická škola Brno, Lomená 44
78. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
79. Konzervatoř Brno
80. Vysoká škola obchodní a hotelová a Hotelová škola Brno
81. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
83. Výchovný ústav, Střední škola, Internát a školní jídelna Olešnice
84. Střední průmyslová škola Jedovnice
85. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
86. Integrovaná střední škola Hodonín
87. Výchovný ústav, Středisko výchovné péče, Střední škola a školní jídelna Černovice
88. Odborné učiliště a Praktická škola Černovice
91. Střední škola gastronomická, s.r.o. Blansko
92. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
93. Střední odborná škola Morava s.r.o., Brno
106. Střední zdravotnická škola Benešov
107. Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
108. Střední škola cestovního ruchu s.r.o. Benešov
109. Střední odborné učiliště stavební Benešov
110. Střední odborná škola, Černoleská 1997, Benešov

Karlovarský kraj

1. Střední zemědělská škola Dalovice
2. Střední průmyslová škola Loket
3. Střední průmyslová škola Ostrov
4. Střední škola živnostenská Sokolov
5. Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
6. Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
7. Střední lesnická škola Žlutice
8. Hotelová škola Mariánské Lázně
9. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
10. Střední odborné učiliště stravování a služeb Karlovy Vary
11. Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s.r.o. Karlovy Vary
12. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
13. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
14. Odborné učiliště Horní Slavkov
15. Střední škola, výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola školní jídelna Žlutice
16. Střední odborné učiliště Toužim
17. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nejdek
18. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
19. Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
20. Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
21. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
22. Střední odborná škola obchodu, provozu hotelů a Střední odborné učiliště s.r.o. Karlovy Vary
23. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
24. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
26. Soukromá střední škola drogistická Mariánské lázně
27. Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské lázně s.r.o.
28. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Cheb
29. Integrovaná střední škola Cheb
30. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
2. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Jihlava, s.r.o.
3. Manažerská akademie - Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
4. Škola ekonomiky a cestovního ruchu - soukromá střední odborná škola s.r.o. Žďár nad Sázavou
5. Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
7. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
8. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
9. FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o. Jihlava
10. Střední průmyslová škola Třebíč
11. Střední škola stavební Třebíč
12. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
13. Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga Žďár nad Sázavou
14. Střední škola stavební Jihlava
15. Střední škola technická Jihlava
16. Střední odborná škola Nové Město na Moravě
17. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
18. Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
19. Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
20. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
21. Střední škola technická Žďár nad Sázavou
22. Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
23. Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
24. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč
25. Střední škola řemesel Třebíč
26. Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o. Třebíč
27. Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
28. Hotelová škola Třebíč
29. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
30. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
31. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
32. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
33. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
34. Střední škola obchodu a služeb Jihlava
35. Střední škola automobilní Jihlava
36. Střední průmyslová škola Jihlava
37. Střední odborná škola sociální u Matky Boží v Jihlavě
38. Střední umělecká škola grafická Jihlava
39. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
40. Hotelová škola Pelhřimov, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
41. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
42. Obchodní akademie Pelhřimov
43. Střední škola Kamenice nad Lipou
44. Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
45. Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
46. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně Havlíčkův Brod
47. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Královéhradecký kraj

1. Obchodní akademie T.G.Masaryka Kostelec nad Orlicí
2. Obchodní akademie Náchod
3. Masarykova obchodní akademie Jičín
4. Czech sales academy Hradec Králové - Vyšší odborná škola a Střední odborná škola s.r.o.
5. Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec Králové
6. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
7. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
8. Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
10. Střední škola zahradnická, náměstí Hilmarovo 1, Kopidlno
11. Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum Dobruška
13. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
14. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Hradec Králové
15. Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
16. Střední odborná škola Fortika Lomnice u Tišnova
17. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola Rychnov nad Kněžnou
18. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova 1338
19. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vrchlabí
20. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
21. Střední průmyslová škola Trutnov
22. Czech Sales Academy Trutnov - Střední odborná škola s.r.o.
23. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov
24. Obchodní akademie Trutnov
25. Česká lesnická akademie Trutnov, střední škola a vyšší odborná škola
26. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice
27. Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně
28. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
29. Odborné učiliště Hostinné
30. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
31. Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
32. Vyšší odborná škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
38. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
39. Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie, Náchod
40. Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o. Náchod
41. Střední škola řemeslná Jaroměř
42. Gymnázium & Střední odborná škola Jaroměř
43. Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
44. Střední průmyslová škola Hronov
45. Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky Červený Kostelec
46. Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
47. Integrovaná střední škola Nová Paka
48. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
49. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad
50. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín
51. Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Jičín
52. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská v Hořicích
53. Odborné učiliště a Praktická škola Hořice
54. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
55. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o.
56. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
57. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110
58. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Nový Bydžov, Jana Maláta 1869
59. Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov
60. Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku Hradec Králové
61. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
62. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
63. Střední průmyslová škola Hradec Králové, Hradecká 647
64. Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
65. Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
66. Odborné učiliště Hradec Králové
67. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Hradec Králové
68. Obchodní akademie, Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
69. Floristická střední škola Hradec Králové
82. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.

Liberecký kraj

1. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
2. Euroškola Česká Lípa
3. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
4. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou
5. Obchodní akademie Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace
6. Střední odborná škola Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace
7. Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
8. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
9. Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou
10. Střední zdravotnická škola, Turnov
11. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov
12. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov
13. Waldorfská škola Semily
14. Integrovaná střední škola Semily
15. Střední škola Lomnice nad Popelkou
16. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
17. Střední umělecká škola v Liberci
18. Střední škola stavební a dopravní Liberec
19. Střední škola právní a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. Liberec
20. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
21. Střední průmyslová škola textilní Liberec
22. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace
23. Střední průmyslová škola stavební Liberec 1
24. Střední odborné učiliště nábytkářské a střední odborná škola, s.r.o. Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o. Střední škola uměleckořemeslná a o
25. Střední odborná škola obchodní Liberec
26. Střední odborná škola a gymnázium Na Bojišti 15, Liberec
27. Soukromá hotelová škola Hergesell spol. s.r.o. Liberec
28. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Liberec
29. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec - Jeronýmova, příspěvková organizace
30. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna Frýdlant
31. Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
32. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
33. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
34. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
35. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
36. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
37. Střední škola obchodní a právní s.r.o. Jablonec nad Nisou
38. Střední průmyslová škola Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
39. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

1. Střední průmyslová škola Bruntál
2. Bezpečnostně právní akademie Ostrava
3. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická Opava, příspěvková organizace
4. PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Frýdek-Místek
5. Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice
6. Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. Krnov
7. Střední škola průmyslová a umělecká Opava, příspěvková organizace
8. Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
9. Střední škola průmyslová Krnov, příspěvková organizace
10. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace
11. Obchodní akademie Orlová
12. AHOL - Střední odborná škola Ostrava
13. Střední škola služeb a podnikání Ostrava
14. Střední průmyslová škola stavební Ostrava
15. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
16. Obchodní akademie Ostrava - Poruba
17. Střední odborné učiliště stavební Opava
18. Střední zdravotnická škola ve Frýdku-Místku
19. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov, p.o.
20. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
21. Střední škola hotelová, obchodní a polygrafická Český Těšín, příspěvková organizace
22. Soukromá střední umělecká škola Ostrava
23. Obchodní akademie, Střední zemědělská škola Bruntál a Evropská škola
24. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
25. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
26. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
27. Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace
28. Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
29. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
30. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
31. Střední škola teleinformatiky Ostrava
32. Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov
33. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
34. Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín
35. Střední škola, Vítkov - Podhradí, příspěvková organizace
36. Vítkovická střední průmyslová škola a Gymnázium Ostrava
37. Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace
38. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
39. Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace
40. Střední umělecká škola Ostrava, příspěvková organizace
41. Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava
42. Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka
43. Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba
44. Střední škola elektrotechnická Ostrava
45. Střední odborná škola waldorfská - Ostrava
46. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium, s.r.o. Ostrava
47. Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice
48. Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
49. RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. Ostrava
50. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola správní Ostrava - Mariánské Hory
51. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
52. IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola Ostrava
53. AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava
54. Základní škola, střední škola, dětský domov, školní jídelna a internát Velké Heraltice
55. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
56. Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
57. Střední škola technická Opava
58. Střední průmyslová škola stavební Opava
59. Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
60. Církevní konzervatoř Opava
61. Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
62. Střední škola, Šenov u Nového Jičína, p.o.
63. Střední škola ekonomicko-podnikatelská , o.p.s. Studénka
64. Střední škola Odry
65. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Svaté Anežky České Odry
66. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Nový Jičín
67. Odborné učiliště a Praktická škola v Novém Jičíně
68. Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kopřivnice
69. Střední škola hotelnictví a gastronomie, Frenštát pod Radhoštěm
70. Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
71. Moravskoslezská obchodní akademie Petřvald
72. Střední odborná škola NetOffice Orlová, spol. s.r.o.
73. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
74. Střední škola techniky a služeb Karviná
75. Střední průmyslová škola Karviná
76. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná
77. Obchodní akademie Karviná, s.r.o.
78. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
80. Střední škola a základní škola Havířov - Šumbark
81. Střední průmyslová škola stavební Havířov
82. Střední odborné učiliště Baron School, spol. s.r.o. Havířov
83. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola, o.p.s. a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
84. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov s.r.o.
85. Střední škola zemědělská, Český Těšín
86. Obchodní akademie, Akademie Handlowa Český Těšín
87. Církevní základní škola, střední škola a mateřská škola Český Těšín
88. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Husova 283
89. Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, s.r.o. Třinec
90. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
91. Střední odborná škola Třineckých železáren Třinec
92. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
93. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
94. Střední uměleckoprůmyslová škola, s.r.o. Frýdek-Místek
95. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
96. Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
97. Střední škola informačních technologií, s.r.o. Frýdek-Místek
98. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, příspěvková organizace
99. Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace
100. Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
101. Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
102. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek, Cihelní 410
103. Střední škola, Rýmařov, příspěvková organizace
104. Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o. Rýmařov
105. Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice

Olomoucký kraj

1. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
2. Střední lesnická škola v Hranicích
3. Obchodní akademie Olomouc
4. Střední škola designu a módy Prostějov
5. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
6. Střední zdravotnická škola Prostějov
7. Obchodní akademie Prostějov
8. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov s.r.o.
9. Střední škola polygrafická Olomouc
10. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Olomouc
11. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk
12. Obchodní akademie Přerov
13. Střední škola logistiky a chemie Olomouc
14. Střední odborná škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8
15. Střední průmyslová škola Hranice
16. Střední škola zemědělská Olomouc
17. Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o. Olomouc
18. Střední odborná škola Olomouc spol. s.r.o.
19. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uničov
20. Střední odborná škola hotelnictví a turismus Uničov s.r.o.
21. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
22. Obchodní akademie Mohelnice
23. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
24. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3, Olomouc
25. Střední odborná škola logistická a Střední odborné učiliště Dalovice
26. Střední škola zemědělská Přerov
27. Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
28. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
29. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
30. Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
31. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh
32. Střední škola Pomněnka, o.p.s. Šumperk
33. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
34. Střední zdravotnická škola Šumperk
35. Střední škola, základní škola a mateřská škola Šumperk
36. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3
37. Střední škola železniční a stavební, Šumperk
38. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Gen. Krátkého 30, Šumperk
39. Střední škola technická Mohelnice
40. Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27
41. Střední odborné učiliště zemědělské Loštice
42. Střední škola řezbářská Tovačov
43. Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
44. Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
45. Střední škola gastronomie a služeb Přerov, Širava 7
46. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
47. Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou
48. Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
49. Odborné učiliště, Křenovice 8, Kojetín
50. Střední zdravotnická škola Hranice
51. Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
52. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
53. Švehlova střední škola Prostějov
54. Střední škola, základní škola a mateřská škola Prostějov, Komenského 10
55. ART ECON - Střední škola Prostějov, s.r.o.
56. Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
57. Střední odborné učiliště stavební Prostějov
58. Střední odborné učiliště obchodní Prostějov
59. Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd
60. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Olomouc
61. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola DC 90, s.r.o. Olomouc
62. Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček
63. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
64. Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o. Olomouc
65. Stavební škola Olomouc - Horstav
66. Střední odborná škola služeb s.r.o. Olomouc
67. Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o. Olomouc
68. Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s. Olomouc
69. Konzervatoř evangelické akademie Olomouc
70. Střední odborná škola Litovel
71. Výchovný ústav, Střední škola a školní jídelna Žulová, Komenského 154
72. Výchovný ústav, Střední škola, Základní škola a školní jídelna Vidnava
73. Odborné učiliště a Praktická škola Lipová-lázně 458
74. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník
75. Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
76. Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jeseník
77. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice
78. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Pardubický kraj

1. Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
2. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
3. Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí
4. Střední škola automobilní Holice
5. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
6. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb Chrudim, Čáslavská 205
7. Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o., Litomyšl
8. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, Karla IV. 13
9. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk
10. Střední zdravotnická škola Pardubice
11. Obchodní akademie Chrudim
12. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
13. Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
14. Střední škola podnikání Vysoké Mýto
15. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto
16. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
17. Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
18. Průmyslová střední škola Letohrad
19. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Lanškroun
20. Střední odborné učiliště opravárenské Králíky
21. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
22. Střední zdravotnická škola Svitavy
23. Střední odborné učiliště Svitavy
24. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy
25. Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.
26. Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Polička
27. Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
28. Integrovaná střední škola Moravská Třebová
29. Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl
30. Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
31. Střední průmyslová škola stavební Rybitví
32. EDUCanet - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
33. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč, Obránců míru 1025
34. Střední průmyslová škola potravinářská Pardubice
35. Střední průmyslová škola chemická Pardubice
36. Střední odborné učiliště stavební Pardubice s.r.o.
37. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
38. Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice
39. Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
40. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
41. Labská hotelová a střední odborná škola Pardubice
42. Konzervatoř Pardubice
43. DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie Pardubice
44. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
45. Střední odborné učiliště zemědělské Chvaletice
46. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické Třemošnice, Sportovní 322
47. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky
48. Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
49. Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
50. Střední průmyslová škola Chrudim
51. Hotelová škola Bohemia Chrudium
52. Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice, Zámek 1
101. Střední zdravotnická škola Beroun
102. Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
103. Manažerská akademie, Soukromá střední škola Beroun

Plzeňský kraj

1. Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola Zámeček Plzeň
2. Střední průmyslová škola dopravní Plzeň
3. Střední škola Kralovice
4. Střední průmyslová škola Tachov
5. Střední průmyslová škola stavební Plzeň
6. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
7. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Plzeň
8. Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
9. Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň
10. Hotelová škola, Plzeň
11. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu služeb a provozu hotelů, s.r.o., Plzeň
12. Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň
13. Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň
14. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
15. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu Plzeň
16. Střední odborná škola Stříbro
17. Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá
18. Střední škola Bor
19. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Terešov
20. Střední škola Rokycany, Jeřabinová 96
21. Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské Rokycany
22. Gymnázium a Střední odborná škola Mládežníků 1115 Rokycany
23. Střední škola Horní Bříza
24. Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s.r.o., Starý Plzenec
25. Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
26. Střední škola, Oselce 1
27. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
28. Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
29. Plzeňská obchodní akademie
30. Odborné učiliště a Praktická škola Plzeň
31. Obchodní akademie, Plzeň
32. Konzervatoř Plzeň
33. Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
34. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice
35. Vyšší odborná škola, obchodní akademie, střední zdravotnická škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy
36. Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy
37. Střední průmyslová škola Klatovy
38. Integrovaná střední škola Klatovy
39. Střední škola Horažďovice
40. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o. Staňkov
41. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn
42. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Domažlice
43. Střední odborné učiliště Domažlice

Středočeský kraj

1. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středoče
2. Střední odborné učiliště Nové Strašecí, Sportovní 1135
3. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
4. Obchodní akademie Slaný
5. Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. Skalsko
6. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
7. Obchodní akademie Lysá nad Labem
8. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
10. Střední škola ekonomicko-podnikatelská Spektrum, s.r.o. Mladá Boleslav
11. Obchodní akademie Vlašim
12. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Nymburk
13. Střední škola oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
14. Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
15. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35, Brodce
16. Střední zemědělská škola Čáslav
17. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk
19. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
20. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
21. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno
22. Obchodní akademie Kolín
24. Střední škola služeb a řemesel Stochov
25. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
27. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mladá Boleslav, Jičínská 762
28. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
29. Integrovaná střední škola Rakovník
30. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
31. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno
32. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, Dubská
33. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hořovice
35. ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské Mladá Boleslav
36. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
37. Střední zemědělská škola Rakovník
38. Střední průmyslová škola Rakovník
39. Masarykova obchodní akademie Rakovník, Pražská 1222
40. Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště Křivoklát
41. Integrovaná střední škola Jesenice
42. Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364
43. Střední odborné učiliště Sedlčany, o.p.s.
44. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
45. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
46. Odborné učiliště a Praktická škola Příbram
47. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
48. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
49. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
50. Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram
51. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1
52. Střední odborné učiliště, Hluboš 178
53. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
54. Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy
55. Odborné učiliště, Kunice 60, Strančice
56. Střední odborná škola Čelákovice
60. Střední odborná škola, Poděbrady, Boučkova 355
61. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
62. Střední odborné učiliště STRAVON spol. s.r.o. Nymburk
63. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Městec Králové
64. Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola zdravotnická Mladá Boleslav
65. Střední škola podnikatelská Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
66. Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
67. Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav
68. Soukromá střední škola MAJA s.r.o. Mladá Boleslav
69. Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
70. Střední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o. Mladá Boleslav
71. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Neratovice
72. Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA Neratovice
73. Česká zahradnická akademie Mělník
74. Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
75. Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
76. Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o.p.s. - Tyršova ul. 94
77. Integrovaná střední škola technická, Mělník
78. Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
79. Střední škola technických oborů Havířov - Šumbark
80. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kutná Hora
81. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel Kutná Hora
82. Střední odborné učiliště Čáslav, Žižkovo náměstí 75
83. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
84. Střední škola obchodní Kolín IV
85. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín
86. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Pražská 112, 280 02 Kolín 2
87. Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
88. Dívčí katolická střední škola Kolín
89. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín
90. Střední odborná škola managementu a práva s.r.o. Kolín
91. Střední odborná škola Český Brod - Liblice
92. Střední odborné učiliště Vinařice
93. Soukromá střední odborná škola s.r.o. Velvary
94. Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce Stochov
95. Integrovaná střední škola Slaný
96. ITEC - Střední odborná škola dopravy a ekonomie Kladno
97. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště U Hvězdy 2279, Kladno
98. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno
99. Odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice
100. 1. Kladenská soukromá střední odborná škola
104. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim
105. Obchodní akademie Neveklov

Ústecký kraj

1. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Most
2. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
3. Evropská obchodní akademie Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
4. Střední škola Educhem a.s. Meziboří
5. Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem
6. Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o. Dubí
7. Bukaschool - Soukromá hotelová škola Most
8. Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
9. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie Rumburk, příspěvková organizace
10. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
11. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
12. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem
13. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
14. AMOS - Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň
15. Střední průmyslová škola strojní a dopravní Děčín
16. Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk
17. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem
18. Střední škola zahradnická a zemědělská Děčín - Libverda
19. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
20. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
21. Střední škola elektrotechniky a spojů Ústí nad Labem
22. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem
23. Vyšší odborná škola a Střední škola Varnsdorf, příspěvková organizace
24. Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most
25. Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem
26. Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
27. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Ústí nad Labem
28. Střední odborná škola veřejnosprávní a sociální Ústí nad Labem
29. Soukromá obchodní akademie Ústí nad Labem
30. Obchodní akademie Ústí nad Labem
31. Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
32. Střední škola technická AGC, a.s. Teplice
33. Střední škola stavební Teplice
34. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
35. Konzervatoř v Teplicích
36. Hotelová škola, obchodní akademie a střední průmyslová škola Teplice
37. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Kostomlaty pod Milešovkou
38. Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
39. Střední škola gastronomie a služeb Most
40. Střední průmyslová škola Most, příspěvková organizace
41. Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Most
42. Soukromé střední odborné učiliště LIVA s.r.o. Most
43. Střední odborná škola Litvínov - Hamr
44. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
45. Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.
46. Střední průmyslová škola elektrotechnická a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Žatci
47. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště SČMSD, Žatec, s.r.o.
48. Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
49. Dětský domov, základní škola a střední škola Žatec
50. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Podbořany
51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Podbořany
52. Střední odborná škola, Louny, p.o.
53. Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny
54. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
55. Základní škola, Odborné učiliště a dětský domov, Račice, Zámek 1
56. Střední odborná škola technická a zahradnická Lovosice
57. EKONOM - Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola Litoměřice
58. Střední škola POHODA Litoměřice
59. Střední pedagogická škola J.H.Pestalozziho v Litoměřicích
60. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol.s.r.o. Litoměřice
61. Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o. Litoměřice
62. Integrovaná střední škola, Litoměřice, Dlouhá 6, příspěvková organizace
63. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
64. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Místo 66
65. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň
66. Střední škola technická a automobilní Chomutov
67. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola v Chomutově
68. Obchodní akademie, Střední škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
69. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební Děčín
70. Střední škola řemesel a služeb Děčín IV, Ruská 147
71. Střední škola lodní dopravy a technický řemesel Děčín VI - příspěvková org.

Zlínský kraj

1. Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm
2. Střední škola Kostka Vsetín
3. Střední průmyslová škola Otrokovice
4. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
5. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
7. Střední pedagogická škola Boskovice
8. Střední škola MESIT, o.p.s. Uherské Hradiště
9. Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově
10. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
11. Střední zdravotnická škola Kroměříž
12. Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
13. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
14. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
15. Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
16. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
17. Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
18. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
19. Střední odborná škola Luhačovice
20. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. v Kroměříži - odloučené pracoviště ve Zlíně
21. Střední odborné učiliště Uherský Brod
23. Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
24. Soukromá střední škola pedagogická a sociální ve Zlíně
25. Střední škola oděvní a služeb Vizovice
26. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
27. Střední odborná škola Slavičín
28. Střední odborná škola Otrokovice
29. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
30. Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
31. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
32. Střední odborná škola a střední odborné učiliště André Citroena Boskovice
33. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
34. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
35. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
36. Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
37. Odborné učiliště Kelč
38. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
39. Střední škola služeb s.r.o. Uherské Hradiště
40. Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
41. Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště
42. Soukromá střední škola, s.r.o., Uherské Hradiště
43. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
44. Čtyřletá střední odborná škola Bojkovice
45. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna Střílky
46. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
47. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola v Kroměříži
48. Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o. Kroměříž
49. Obchodní akademie Kroměříž
50. Konzervatoř P. J.Vejvanovského Kroměříž
51. Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
52. Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o. Koryčany
53. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
54. Střední odborná škola Holešov
55. Odborné učiliště a Základní škola praktická Holešov
56. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
89. Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice
90. Soukromá střední škola podnikání a managementu, o.p.s. Boskovice