Střední škola Educhem a.s. Meziboří

Střední škola EDUCHEM, a.s. je soukromá škola, která nabízí střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem v denní formě vzdělávání. Naše škola spolupracuje s významnými zaměstnavateli v regionu. Jsme škola malá, s rodinnou a přátelskou atmosférou. Samozřejmostí jsou doplňkové aktivity, jako lyžařský a vodácký kurz, účast na sportovních soutěžích, studentský parlament, školní knihovna a další.

 

 

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem

V současné době má škola celkem 4 budovy. Žáci a studenti technických oborů se vzdělávají v budově školy v Ústí nad Labem, Palachova 35, kde se nachází i ředitelství školy. Žáci a studenti klinických oborů se učí na odloučených pracovištích školy v Ústí nad Labem, Moskevská 52 a v Teplicích, ulice Kapelní 2. Zájemci o ubytování podávají své žádosti na odloučeném pracovišti domova mládeže v ulici Kpt. Jaroše 622, Ústí nad Labem.

Střední škola technická, Most, příspěvková organizaceStřední škola technická v Mostě je komplexním vzdělávacím zařízením v České republice. Vyučují se zde 3leté a 4leté obory zaměřené zejména na oblast strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, ekonomiky, administrativy a výpočetní techniky. Dále obory zaměřené na chov koní a jezdecký sport a obor Bezpečnostně právní činnost.

 

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Střední škola stavební a strojní Teplice nabízí vzdělávání žákům z okresů Teplice, Most a Ústí nad Labem. Výuka probíhá na třech pracovištích, kde se vyučují obory stavební, strojírenské a ekonomické. Kromě klasických čtyř a tříletých oborů nabízíme také ty, které jsou určeny pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Absolventi tříletých oborů u nás mohou pokračovat v nástavbovém studiu. Jednotlivá pracoviště se nacházejí v Teplicích, Duchcově a Krupce.

GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, PODBOŘANY, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Jsme státní škola nosící titul Páteřní škola Ústeckého kraje.  Poskytujeme vzdělání v technických a službových oborech zakončených maturitní zkouškou, nebo výučním listem. Naše škola se může pochlubit stále rozšiřující se nabídkou nabízených vzdělávacích oborů. Zároveň jsme zapojeni ve velkém množství projektů se zahraničními i tuzemskými školami a partnery. V rámci poskytovaných služeb organizujeme rekvalifikační kurzy a zkoušky profesních kvalifikací.

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Střední škola nabízí výuku v oblastech hotelnictví, cestovního ruchu, strojírenství, grafického a průmyslového designu, elektrotechniky, informační technologie, módy a stylingu, ekonomie, veřejnosprávní a bezpečnostně právní činnosti a služeb (maséři, kosmetičky, kadeřnice, manikúra, pedikúra).

Soukromé střední učiliště INDUSTRIA II s.r.o. Ústí nad Labem

Zvoní budík, už je ráno, narovnám si to své háro. Obuju si botičky, běžím do mé školičky. Čeština, matika, ajina, hurá hned je svačina. Teď obuju zase cvičky, seběhnu do tělocvičny. Výpočetní technika mi nic moc tedy neříká. Zato praxi miluju ráda se tu zkrášluju. Vodová či ondulace, vždyť to není žádná práce. Na očička jasné stíny, také černou řasenku, rtěnku barvy zralé slívy na tvářičky pudřenku.