Střední škola Educhem a.s. Meziboří

Střední škola EDUCHEM, a.s. je soukromá škola, která nabízí střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem v denní formě vzdělávání. Naše škola spolupracuje s významnými zaměstnavateli v regionu. Jsme škola malá, s rodinnou a přátelskou atmosférou. Samozřejmostí jsou doplňkové aktivity, jako lyžařský a vodácký kurz, účast na sportovních soutěžích, studentský parlament, školní knihovna a další.

 

 

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem

V současné době má škola celkem 4 budovy. Žáci a studenti technických oborů se vzdělávají v budově školy v Ústí nad Labem, Palachova 35, kde se nachází i ředitelství školy. Žáci a studenti klinických oborů se učí na odloučených pracovištích školy v Ústí nad Labem, Moskevská 52 a v Teplicích, ulice Kapelní 2. Zájemci o ubytování podávají své žádosti na odloučeném pracovišti domova mládeže v ulici Kpt. Jaroše 622, Ústí nad Labem.

Střední škola technická, Most, příspěvková organizaceStřední škola technická v Mostě je komplexním vzdělávacím zařízením v České republice. Vyučují se zde 3leté a 4leté obory zaměřené zejména na oblast strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, ekonomiky, administrativy a výpočetní techniky. Dále obory zaměřené na chov koní a jezdecký sport a obor Bezpečnostně právní činnost.

 

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Střední škola stavební a strojní Teplice nabízí vzdělávání žákům z okresů Teplice, Most a Ústí nad Labem. Výuka probíhá na třech pracovištích, kde se vyučují obory stavební, strojírenské a ekonomické. Kromě klasických čtyř a tříletých oborů nabízíme také ty, které jsou určeny pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Absolventi tříletých oborů u nás mohou pokračovat v nástavbovém studiu. Jednotlivá pracoviště se nacházejí v Teplicích, Duchcově a Krupce.

GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, PODBOŘANY, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Jsme státní škola nosící titul Páteřní škola Ústeckého kraje.  Poskytujeme vzdělání v technických a službových oborech zakončených maturitní zkouškou, nebo výučním listem. Naše škola se může pochlubit stále rozšiřující se nabídkou nabízených vzdělávacích oborů. Zároveň jsme zapojeni ve velkém množství projektů se zahraničními i tuzemskými školami a partnery. V rámci poskytovaných služeb organizujeme rekvalifikační kurzy a zkoušky profesních kvalifikací.

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Střední škola nabízí výuku v oblastech hotelnictví, cestovního ruchu, strojírenství, grafického a průmyslového designu, elektrotechniky, informační technologie, módy a stylingu, ekonomie, veřejnosprávní a bezpečnostně právní činnosti a služeb (maséři, kosmetičky, kadeřnice, manikúra, pedikúra).