Střední škola Educhem a.s. Meziboří

Popis

Střední škola EDUCHEM, a.s. je soukromá škola, která nabízí střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem v denní formě vzdělávání. Naše škola spolupracuje s významnými zaměstnavateli v regionu. Jsme škola malá, s rodinnou a přátelskou atmosférou. Samozřejmostí jsou doplňkové aktivity, jako lyžařský a vodácký kurz, účast na sportovních soutěžích, studentský parlament, školní knihovna a další.

 

 

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

WWW: www.educhem.cz
Facebook: www.facebook.cz/educhem
Zaměření školy: Střední odborná škola
Typ školy: Soukromá
Počet přihlášených: 160
Počet studentů: 130

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Aplikovaná chemie

spotřební chemie Prezenční studium
forenzní chemie Prezenční studium
petrochemie Prezenční studium

Informační technologie

Mechanik elektrotechnik

Elektromechanik pro zařízení a přístroje

Ošetřovatelství

Podrobné informace o škole

Střední škola EDUCHEM, a.s. je soukromá škola, která nabízí střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výučním listem v denní formě vzdělávání.

Škola se zaměřuje na technické obory - hned několik zaměření chemického studia, výuka mechaniků ve čtyřletém i tříletém oboru, příprava budoucích informatiků a také jako novinka - tříletý obor ošetřovatelství.

Příjemné prostředí školy rodinného typu je neanonymní a výuka ve škole, společně s doplňkovými aktivitami, rozvíjí všestranně osobnost mladých lidí.

Doplňkovou součástí výchovně vzdělávacího procesu ve škole jsou sportovní a turistické kurzy. V průběhu studia se mohou žáci zúčastnit lyžařského, cykloturistického a vodáckého kurzu, vysokohorské turistiky a dalších sportovních aktivit. V rámci těchto aktivit rozšiřují svoje sociální a komunikativní dovednosti, jsou vedeni k zdravému životnímu stylu a poznávají krásy České republiky.

Diskuze